نیوکاسل vs West Ham, Premier League: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • نیوکاسل vs West Ham لگد کردن در 2:15pm در آسمان ورزش رویداد اصلی
  • سراغ گزارش: چرا استیو بروس حق به دست آورده است به آزمایش با حمله بیشتر نیوکاسل
  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

به روز رسانی خودکار

لگد کردن

Newcastle شروع بازی و… و همه طول می کشد تا زانو.

به اینجا می آیند بازیکنان

Dramatic موسیقی و سپس لیگ برتر, موضوع, هیچ کس واقعا وجود دارد به آن لذت ببرید. من دوست دارم که آنها را نگه دارید تا تمام شوهای سنت هر چند باعث می شود چیزهایی که احساس می کنم کمی بیشتر از حالت عادی است.

من استیو بروس فن

من متوجه است که رافا بنیتز است جذاب مدیر زیرا او می داند که همه از تاکتیک های مختلف, اما من واقعا فکر می کنم استیو بروس نشان داده است که او می داند که چگونه به مربی یک تیم در طول زندگی حرفه ای او. او فقط تا کنون نشده واقعا مسئول هر گروه از بازیکنان به اندازه کافی خوب برای رسیدن به بیش از آنها را انجام داده اند.

من بررسی که کمی بیشتر در این مقاله:

  • سراغ گزارش: چرا استیو بروس حق به دست آورده است به آزمایش با حمله بیشتر نیوکاسل

همچنین است در مورد چگونه نیوکاسل را در حال غرق بسیار دفاعی 5-4-1 بازی بیشتر حمله 4-2-3-1 به تازگی.

چگونه جدول به نظر می رسد

Newcastle می تواند صعود به نیمه بالای جدول, وست هام می خواهید برای قرار دادن یک کمی از فاصله بین خود و کسانی که زیر کلیک کنید.

فوتبال آن را هرگز به پایان می رسد

We برگشتیم! انگار فوتبال بیشتر از شما تا به حال تصور شما می خواهم در یک lovely جولای یکشنبه و آن را به یک بازی بزرگ این بعد از ظهر. West Ham ابدا ایمن از سقوط و نیاز به یک نتیجه در اینجا – باشگاه نمی توانیم رها – اما نیوکاسل در حال اجرا مناسب و معقول از فرم و به نظر می رسد قادر به حمله و سرگرم کننده – در همان زمان – به جای نشستن پشت توپ و حفظ در اختیار داشتن کمتر از 20 درصد از زمان. من فکر استیو بروس قرار نیست به دانستن آنچه که او انجام می دهند ؟

دیوید مویس یک کار دشوار در غرب هم یک تیم است که باید یکی دیگر از بازسازی پس از گران قیمت های اخیر ساخت, پس از باشگاه های خود و جستجو برای هویت پس از حرکت به سمت ورزشگاه المپیک, همچنین شناخته شده به عنوان ‘زمین که مایل دور. St James’ Park محل این بعد از ظهر اما بدون تن ارتش در حضور, خواهد این تعداد به عنوان صفحه اصلی استفاده? باید West Ham تا کنون در واقع لذت بردم از صفحه اصلی استفاده از آنجایی که در حال حرکت ؟

بیایید نگاهی به تیم ها:

تی شرتکلاه به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به هر دو تیم در حال بازی 4-2-3-1 سیستم که باید در این بازی نسبتا متعادل و دور بر روی اشتباهات فردی. الان Saint-Maximin استاد ساخت مدافعان انجام کارهای احمقانه و پس از سه کمک در هفته گذشته به نظر می رسد در نهایت باید اضافه شده خروجی به دریبل استعداد.

وستهام نیز می تواند یک 4-1-4-1 و من می خواهم تصور کنید که شکل خواهد بود کاملا سیال و وابسته به مرحله از بازی. جالب است (به من) که اصیل است که روی نیمکت راه را برای آنچه که من می خواهم می گویند بهتر است بازیکنان به دلیل آنچه که او به ارمغان می آورد به تیم رهبری طبیعی انرژی و شن است که شما نیاز به خارج شدن از جنگ های هوایی.

لگد کردن است 2:15pm شما می توانید دنبال کنید با ما در اینجا و یا تماشای آن را در آسمان ورزش. و یا انجام هر دو در همان زمان مانند یک افسانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر