زمانی که دموکرات ها سقوط در یک رفت و برگشت این سقوط قابل توجه بخشی از شکست خود خواهد توان خود را به خاتوله و nastiness.

سخنران نانسی پلوسی رفتار در دولت از اتحادیه بود تنها ترین مثال از کسی که از کنترل خارج شده است و به سادگی را درک نمی کند چه بزرگتر کشور دیدن است.

البته شب قبل از دموکراتها از نابودی خود در آیووا تا به حال به یاد مردم آنها را تبدیل به حزب از بی کفایتی. (ناتوانی خود را به حساب چیزی به عنوان ساده به عنوان یک حزبی بود زنده یادآوری است که دموکرات ها احتمالا نمی تواند اجرای یک سیستم مراقبت های بهداشتی ملی.)

در روز سه شنبه پلوسی به یاد همه است که دموکرات ها در حال حزب از viciousness.

ما همه تماشا معاون رئیس جمهور مایک پنس و Pelosi تحمل ایستاده در کنار یکدیگر—با عملا هیچ مکالمه—برای 20 دقیقه به عنوان گروه های مختلف به خانه آمد مجلسی. روشن بود که این دولت از اتحادیه که قرار بود به کمی زمان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی دریافت شد و زمانی که او وارد اتاق. دموکرات ها و همچنین جمهوری خواهان را تکان داد دست خود را و گفتگو با خوشحالی با او را به عنوان او آمد پایین راهرو.

زمانی که پلوسی ارائه شده خود دست و مغلوب ساختن پیشی جستن آن را نادیده گرفته است این بار از مدنیت به نظر می رسید در رئيس جمهور.

اما پلوسی تضمین است که نمی خواهد آخرین. او در مقدمه به سادگی “رئیس جمهور ایالات متحده” نامطلوب بود به هر کسی که می دانست سنتی مقدمه که من استفاده می شود برای رئیس جمهور بیل کلینتون چهار بار. به طور سنتی سخنران می گوید به اعضای کنگره: “من این امتیاز بالا و متمایز افتخار ارائه به شما رئیس جمهور ایالات متحده است.” پلوسی را حذف احترام عمدی توهین به رئیس جمهور.

به سادگی پلوسی گفت: تهمت سزاوار نیست افتخار و معرفی او نیست تشکیل یک امتیاز. زمانی که من آن را در تلویزیون دیدم من خشمگین بود. (من که در سئول کره جنوبی به تماشای در حالی که Callista بود در اتاق—او تا به حال یک معامله بهتر.) Pelosi شد نمایش یک معنی زننده رگه شایسته کلاس هفتم قلدر در کافه تریا مدرسه.

باز این توهین شد مضاعف احمق. برای افرادی که می دانستند سنت آن ساخته شده او را نگاه خرده. برای فرد به طور متوسط آن را خفه شد موج ایستاده تشویق رئیس جمهور بلافاصله دریافت کرده است.

پس از قوی گفتار با بسیاری از تشویق لحظات جمهور خوش بود ترک با موفقیت انجام شده است. او در یک سخنرانی قدرتمند و او آن را تحویل داده و با قدرت.

در این نقطه بالا در شب پلوسی دریا رفت تا ثابت کند او مخالف بود به کار با مغلوب ساختن پیشی جستن تحت هیچ شرایطی. او پاره گفتار در حالی که ایستاده در روی سکو!

این رفتار یک مورد ضرب و شتم, شکست خورده سخنران بود که به شدت به دنبال تصویب از جناح چپ متعصب. آن را تکان دهنده و بیگانه.

در مجلس سوم در خط به رئیس جمهور شود. این تنها قانونی دفتر ذکر شده در قانون اساسی است. آن است که institutionally محافظ از خانه امتیازات. دفتر عظیم قدرت و مسئولیت و اعتبار.

پلوسی در زمان تمام کسانی که تاریخی مزایا و پرتاب آنها را دور. با اقدامات او ایجاد یک بسیار قوی تر “به جای پلوسی” جنبش است. او همچنین ایجاد یک مورد خوب برای خانه به سرزنش او برای اقدامات است که کاهش و خجالت مجلس نمایندگان. از آن خواهد شد یک تست جالب از حاشیه اعضای اگر آنها را به خانه و دفاع از او nastiness و خاتوله.

رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی فقط نقل مکان کرد و یک گام مهم به نزدیک بودن بلندگو در 2021.

پلوسی, ثابت, سه شنبه شب که پس از شکست روسیه با تبانی و ساختگی استیضاح حملات تلخی بود عمیق تر شدن و شانس برای همکاری به نمایندگی از کشور بودند که خرد شده. او روشن ساخته است که او هیچ علاقه ای به کار با رئیس جمهور ایالات متحده است. این موقعیت تضعیف دموکرات ها به دلیل آمریکایی ها خسته از مجادله و ترافیکی.

در یک تاریخی توجه داشته باشید: رئیس جمهور جورج واشنگتن به این کنگره به ارائه دولت از اتحادیه و دوست نداشتند او را درمان توسط اعضاء به طوری که همه آینده دولت از آدرس اتحادیه ارائه شد در نوشتن و خواندن توسط کارمند از خانه.

نه تا زمانی که وودرو ویلسون در سال 1913 در طول قرن بعد بود که دولت از اتحادیه تحویل در شخص رییس جمهور است. این یک چیز خوب در واشنگتن و ویلسون هرگز ملاقات پلوسی.

Nancy Pelosi State of the Union
مجلس نمایندگان نانسی پلوسی ریپ یک کپی از رئیس جمهور دونالد Trumps سخنرانی او پس از ارائه دولت از آدرس اتحادیه در کنگره در واشنگتن دی سی در فوریه 4.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

جفت پلوسی رفتار با فروپاشی معاون رئیس جمهور جو بایدن روز دوشنبه و مایکل بلومبرگ در افق بلندی—از آن آسان است برای دیدن کنوانسیون دموکراتیک در میلواکی در ماه ژوئیه به طور بالقوه برای رفتن به یک تفرقه تلخ و مبارزه است. شما را ناامید استقرار مبارزه برای حفظ قدرت و جداگانه بزرگتر مبارزه بین یک میلیاردر و ضد میلیاردرهای.

دعوا بیش از پلت فرم و کسانی را که برای صحبت در کنوانسیون آن را مخرب و دو هفته برای دموکرات ها به عنوان آنها بیشتر خود را نشان دهند سولفات و بی کفایتی.

دوشنبه شب در آیووا به اندازه کافی بد بود اما سه شنبه شب بود حتی بدتر برای دموکرات ها.

رئیس سابق مجلس نمایندگان ایالات متحده نیوت گینگریچ رئیس گینگریچ 360, میزبان نیوت جهان پادکست و نویسنده نیویورک تایمز بهترین فروشندگان درک تهمت و نسبت ناروا به امریکا. آخرین کتاب او مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل چین: در مواجهه با امریکا بزرگترین تهدید است که در حال حاضر.

به عنوان خوانده شده, سازمان دیده بان و یا گوش دادن به بیشتر از گینگریچ را تفسیر به Gingrich360.com.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de