تیاو رقابت برای رهبری حزب کارگر است که در حال حاضر به سه نامزد پس از امیلی Thornberry موفق به دریافت حمایت کافی از محلی احزاب در انتخابات.

کسانی که امید به جای جرمی Corbyn شامل ربکا طولانی بیلی آقا Keir Starmer و لیزا Nandy.

نامزدهای نیاز به حمایت سه اتحادیه های کارگری و وابسته به گروه به نمایندگی از 5 درصد از عضویت به پیشرفت است.

Ms Nandy آقا Keir خانم و طولانی بیلی را تضمین حمایت از اتحادیه ها و شرکت های وابسته اما امیلی Thornberry موفق به دریافت بیش از خط.

یک نظرسنجی از اعضای حزب منتشر شده در ژانویه 2 قرار داده آقا Keir به عنوان روشن frontrunner. با توجه به نظرسنجی ها او را به راحتی شکست Ms طولانی بیلی در دور نهایی اجرا کردن. اما وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

در اینجا ما لیست باقی مانده امیدوار است که می تواند خود را در مواجهه با بوریس جانسون در فرستا دن جعبه در سه ماه زمان است.

ربکا طولانی بیلی, سایه, کسب و کار, منشی,

ربکا طولانی بیلی است که یک متحد نزدیک سایه صدراعظم جان مکدانل

بackers:

Ms طولانی بیلی است که یک متحد نزدیک سایه صدراعظم جان مکدانل که گفته اند مربیگری او را به عنوان رهبر برای چند ماه.

او اعلام نامزدی وی در ماه ژانویه است اما خوب شانس در آینده رهبر به عنوان به اصطلاح “تداوم Corbyn” نامزد شده است.

تیاو سایه کسب و کار نیز موفق به دریافت حمایت از frontbench همکار ریچارد داگ burgon که در حال اجرا به معاون رهبر.

Ms طولانی بیلی به فکر حمایت از لعن McCluskey سر کار بزرگترین اتحادیه های کارگری متحد حامی و کار رئیس ایان Lavery که داد خود را به رهبری کمپین به Ms طولانی بیلی.

انتخابات حکم:

در مقاله منتشر شده در دسامبر 30, Ms طولانی بیلی ادعا کرد که مبارزه با تروریسم در اروپا بود و نقش عمده ای در کار انتخابات شکست اما بعد از آن تاریخ آقای Corbyn “ده ده”.

نوشتن برای نگهبان او استدلال کرد که حزب کارگر “راه حل سازش” در دوم رفراندوم “راضی بیش از حد چند” اما گفت که حملات رسانه در Mr Corbyn شده بود ناعادلانه و شخصی است.

ثانیهowever در یک پیشنهاد به افتراق خود از آقای Corbyn که متهم شده است به رانندگی به دور سنتی کار رای دهندگان با توجه به برداشت که او بیش از حد لندن-محور Ms طولانی بیلی نیز مشتاق به تاکید او از شمال غرب طبقه کارگر ریشه.

تداوم Corbyn?

MP برای سالفورد و اکلز گذاشته است زمین برای “مترقی میهن پرستی” و می گوید که یک “سازش موقعیت” در مبارزه با تروریسم در اروپا مربوط به یک معامله جدید و دوم همه پرسی تا حدی بود که به سرزنش برای حزب کارگر در انتخابات شکست.

بر خلاف دیگر نامزدهای خود را اعلام کرد, رهبری مناقصه Ms طولانی بیلی به اجتناب مدار از سیاست برنامه ها و خودداری از صراحت نخوری آقای Corbyn.

Despite را شکست عظیم در دسامبر انتخابات Ms طولانی بیلی گفت که آقای Corbyn کار در اصلاح این حزب تا به حال شده است یک موفقیت است.

او را در آغوش میهن پرستی دیده شده است به عنوان تلاش برای پچ بیش از یکی از عمده حزب محافظه حمله به آقای Corbyn به عنوان یک دست نشانده از کشورهای خارجی است.

شانس: 5/1 (Ladbrokes)

آقا Keir Starmer, سایه مبارزه با تروریسم در اروپا, منشی

آقا Keir Starmer دیده می شود به عنوان یک سناتور

بackers:

او نقش برجسته ای در شکل دادن به حزب کارگر Brexit سیاست به مرحله دوم همه پرسی است و به احتمال زیاد برای دریافت حمایت بزرگان از جدید کار دوران مانند تونی بلر و پیتر Mandelson.

آقا Keir مشتاق است که به دیده می شود به عنوان یک “مرد مردم” و در سال های اخیر مصاحبه های برجسته متواضعانه خود را تربیت و پس زمینه.

اما او در حال حاضر تحت حمله از Corbyn جناح حزب در میان ادعا می کند که مستقر در لندن Remainer نمی خواهد بود قادر به تعمیر این حزب تاریخی لینک با ترک-رای گیری طبقه کارگر جوامع است.

Election حکم:

ابراز نا امیدی بیش از این حزب Brexit ابهام و احساس کردند که او باید با توجه به فرصت برای مقابله با بوریس جانسون در مسئله اصلی در انتخابات است.

او گفت: کار “گرفته اند باید قوی تر موقعیت یک راه یا دیگری” در انتخابات.

Continuity Corbyn?

پرشور Remainer سابق مدیر عمومی تعقیب است دیده می شود به عنوان یک نامزد میانه رو.

آقای Starmer فاصله خود را از آقای Corbyn سوال خود را در دست زدن به احساسات ضد یهودی که او گفت: آمد بر آستان در طول مبارزات انتخاباتی به عنوان “یک سوال از ارزش ها و شایستگی”. او گفت که او فکر مدارس خصوصی باید یک “بی ربط” موضوع در سیاست با وجود آقای Corbyn پیشرو در آموزش و پرورش ارائه مانیفست خود را با یک تعهد خود را برای لغو وضعیت های خیریه.

شانس: 4/9 (Ladbrokes)

  • ما به عنوان خوانده شده مشخصات Keir Starmer اینجا
لیزا Nandy

لیزا Nandy شده است و قابل تحسین برای او ریشه های شمالی

بackers:

این ویگان MP تحت تاثیر تعدادی از backbenchers و بزرگان و دیده می شود به عنوان کسی که می تواند مجدد با حزب را از دست داد سرزمین.

انتخابات حکم:

“اعتماد به مسئله بود. نه رادیکالیسم عمیقتر تغییر اساسی ما امیدوار کننده اما اعتماد” گفت: آسمان Sophy ریج.

Ms Nandy نیز مورد انتقاد قرار کارگری رایگان پهنای باند تعهد گفتن Pienaar سیاست در BBC Radio 5 Live که رای دهندگان مراقبت در مورد “بیشتر با فشار دادن این موضوع در زندگی خود” اتوبوس اضافه کرد: “این در مورد این که آیا شما در حال رادیکال یا نه, آن را در مورد این که آیا شما مرتبط است.”

تداوم Corbyn?

40 سال است که از جان گذشته برای تغییر حزب کارگر ‘شهری’ تصویر و تمرکز پیروزی در حمایت از “چپ” شهرها و طبقه کارگر مناطق.

Odds: 5/1 (Ladbrokes)

  • ما به عنوان خوانده شده مشخصات لیزا Nandy اینجا

خارج از مسابقه

کلایو Lewis, سایه وزیر خزانه داری

کلایو لوئیس بود به شدت انتقادی از موضع Brexit

اعتبار:
ادی Mulholland

بackers:

یک پتانسیل کارت های وحشی در رهبری مسابقه آقای لوئیس امضا شده است تا به آقای Corbyn داخلی در دستور کار است اما به عنوان یک Remainer شده است بسیار مهم از Brexit موضع.

او در حال حاضر امن یک زن و شوهر از تاییدیه اما بعید است که برای برنده شدن بیش از Corbynistas از Ms طولانی بیلی در شماره های مورد نیاز در نظر گرفته شود یک چشم انداز جدی.

Election حکم:

آقای لوئیس را متهم آقای Corbyn از triangulating در Brexit اما همچنین ادعا کرد که کار کرده است نه تغییر دور به اندازه کافی از دوران تونی بلر و گوردون براون ،

تداوم Corbyn?

بصورتی پایدار و محکم در سمت چپ از حزب اما فاقد تجربه و به رسمیت شناختن نام دیگر Corbynistas هستند که به احتمال زیاد ایستاده است.

جس فیلیپس

جس فیلیپس همواره باقی مانده در اتحادیه اروپا

بackers:

با معروف down-to-earth رویکرد او برنده این پشتیبانی از بسیاری از وزش نمایندگان مجلس از جمله وس Streeting.

با وجود نمایندگی ترک-رای گیری در حوزه Ms فیلیپس همواره باقی مانده در اتحادیه اروپا و نشان داده است او می تواند مبارزه برای دوباره پیوستن به این بلوک پس از Brexit.

او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Andrew Marr: “واقعیت این است که اگر کشور ما امن تر است اگر آن را بیشتر از لحاظ اقتصادی قابل دوام در اتحادیه اروپا, پس از آن من را برای مبارزه با آن بدون در نظر گرفتن چقدر دشوار است که استدلال را.”

Election حکم:

سرزنش کرده جرمی Corbyn برای شکست رهبری و ناتوانی در مقابله با یهودی ستیزی در این حزب است.

Continuity Corbyn?

خود اعلام کرد سوسیالیستی است اما به دور از سیاست آقای Corbyn بال از حزب.

امیلی Thornberry سایه, وزیر امور خارجه

امیلی Thornberry بود در برابر تماس انتخابات قبل از مبارزه با تروریسم در اروپا حل و فصل شد

بackers:

برای اولین بار به طور رسمی اعلام کند او خواهد بود در حال اجرا برای این کار بالا Ms Thornberry شده ترین پرده – و – در ارزیابی خود از جایی که کار را اشتباه رفت زیر Mr Corbyn.

او همچنین برجسته جنگ او با بوریس جانسون در حالی که او وزیر امور خارجه که در طی آن او ادعا کرد که “کوبیده او هر هفته”.

او موفق به دریافت پشتیبان گیری از نفوذ برخی از کار تعدیل می شود اگر چه اکثریت حمایت آقا Keir.

انتخابات حکم:

سایه وزیر امور خارجه روشن ساخته است که او هشدار داد در برابر تماس انتخابات قبل از Brexit تا به حال حل و فصل شده است و گذاشته است سرزنش برای این حزب ضعف در پا از نزدیک ترین مشاوران.

Continuity Corbyn?

Ms Thornberry بود که کنار در طول مبارزات انتخاباتی و نمی اغلب به نظر می رسد در آن برنامه گفت: قادر به اعتماد به کار و آقای Corbyn برای تشکیل یک دولت معتبر.

“در پایان ما می گویند تا زمانی که ما در حال آبی در این صورت است که راه دیگری وجود دارد — و وجود دارد – اما ما نمی خواهد این فرصت را به خدمت اگر مردم باور ما نیست,” او گفت:.

Ms Thornberry گفت: آقای Corbyn بود “بسیاری از استعدادها” از جمله “برنده استدلال های ریاضت اقتصادی” اما گفت: مهم ترین وظیفه بود “برای پیروزی در انتخابات”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im