یک روز به NFL حقوقی دستکاری دوره تام بردی آینده باقی می ماند کفن را در عدم قطعیت است. شش بار قهرمان سوپر باول را رسما تبدیل به یک محدودیت عامل رایگان برای اولین بار در زندگی حرفه ای او است و می تواند ترک میهن پرستان جدید انگلستان پس از دو دهه از موفقیت بی سابقه است.

تعدادی از عمده تراشه کاهش یافت و در روز دوشنبه به عنوان اخبار از معاملات و خریدهای تبدیل از آهسته قطره ای به یک جریان ثابت اما بردی آینده حل نشده باقی مانده است. که است که می گویند که وجود ندارد هر گونه تحولات قابل توجهی برای 42 سال سن و حداقل در حال حاضر ما می دانیم که تیم بردی را نمی خواهد برای فصل آینده پس از تنسی تیتان و سان فرانسیسکو 49ers کشیده از اجرا.

روز یکشنبه تنسی تیتان امضا Ryan Tannehill به عظیم چهار سال قرارداد به ارزش تا $118 میلیون $62 میلیون به طور کامل تضمین شده است.

در همان روز کریس Simms از NBC Sports گزارش San Francisco 49ers بعید بود برای باز کردن مذاکرات با 42 سال سن با وجود این واقعیت “آن را تام بردی انتخاب شماره یک […] برای رفتن به سان فرانسیسکو و کارفرمایی شروع.”

دوشنبه شب لاس وگاس اظهارات امضا مارکوس Mariota. اظهارات تا به حال مدت طولانی است که در ارتباط با یک حرکت به بردی با توجه به سر مربی جان weather underground امادگی برای امضای یک کارفرمایی هر زمان که او فرصت داده و به این واقعیت بردی خواهد بود که مرد ایده آل برای بازی در نقش چهره از حق رای دادن در فصل اول خود را در لاس وگاس.

اما با درک کار و Mariota هر دو در کتاب وگاس به نظر می رسد بیشتر دور از ذهن گزینه برای بردی اگر چه تا کنون هیچ نگذاشته باشد وقتی که می آید به weather underground.

در حالی که بردی گزینه های ممکن است کاهش—عجیب و غریب به عنوان آن ممکن است صدای داده شده وضعیت خود را در این بازی— که نه با بازگشت به انگلستان هر ساده تر. حداقل نه در bookmakers. با توجه به BetOnline از خلیج تمپا Buccaneers در حال حاضر 2/3 علاقه مندی به زمین بردی با پرستان در 11/10 و لس آنجلس شارژر در 6/1.

Bucs سر مربی بروس Arians گیر به کلمه خود را در روز دوشنبه حق رای دادن-tagging linebacker Shaquil بارت که منجر NFL در کیسه فصل گذشته و امضای مجدد همکار linebacker Jason Pierre-Paul به دو سال قرارداد به ارزش $27 میلیون.

مهمتر Arians همچنین تصریح کرد که کارفرمایی شروع شد ناشناخته “مقدار” به عنوان تیم مجاز Jameis وینستون را وارد کنید رایگان آژانس. انتخاب اول کلی از 2015 پیش نویس وینستون led لیگ در عبور از فصل گذشته با 5,109 متری و تنظیم یک حق رای دادن رکورد با 33 touchdowns بلکه انداخت 30 interceptions آوردن کار خود را شمارش به 88 میدارد در پنج فصل.

ماه گذشته Arians بود غیر صریح وقتی پرسید که آیا وینستون خواهد بود به ارمغان آورد و در روز دوشنبه Bucs سر مربی گفت: Tampa Bay Times او ساخته شده یک “مهاجم زمین” به بردی زمانی که او صحبت می کرد به کارفرمایی در تلفن روز دوشنبه تایید زودتر گزارش از NFL Network خبرنگار مایکل Giardi.

“پس از حذف نکات برای هفته پیشرو بازگشت به ترکیب خلیج تمپا آمد و گفت:” تام ما می خواهیم شما را به ما کارفرمایی,’,” او گفت:.

بردی خواهد بود 43 در ماه اوت و در فصل گذشته تا به حال بدترین زمین نشستن کامل هواپیما عبور می کند پس از سال 2008 و زمانی که او رنج می برد پایان فصل آسیب در 1 هفته—و عبور متری مجموع دوم-پایین ترین سطح از سال 2010.

از سوی دیگر حتی اگر دیگر در اوج خود بردی باقی مانده است مسلما یکی از بهترین quarterbacks در لیگ.

“او هنوز هم بزرگترین کارفرمایی از همه زمان ها و تیم های دیگر برای اولین بار در زندگی حرفه ای او در حال رفتن به اجازه او صحبت کنید و سعی کنید برای متقاعد کردن او را از ترک انگلستان, و من فکر می کنم واقعی وجود دارد شانس است که کسی را برای رفتن به قادر به انجام این کار” ESPN Adam Schefter گفت: زمانی که خواسته بردی از گزینه های.

Tom Brady, New England Patriots
تام بردی #12 از میهن پرستان جدید انگلستان به نظر می رسد در طول لیگ کارت های وحشی بازی حذفی برابر تنسی تیتان در ورزشگاه ژیلت در ژانویه 4 در Foxborough ماساچوست است.
Maddie مایر/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im