کامل Pro Football Hall of Fame کلاس 2020 رونمایی شد در روز شنبه یک روز قبل از سوپر باول LIV. Troy Polamalu و Edgerrin جیمز رهبری این سال را به کلاس پنج مدرن روز inductees همراه با استیو آتواتر اسحاق و استیو بروس هاچینسون.

Polamalu خود را صرف کل 12 از فصل حرفه ای به عنوان یک ایمنی برای Pittsburgh Steelers. دو بار قهرمان سوپر باول بود به همان اندازه شناخته شده برای توانایی های خود را در این زمینه به عنوان او را برای مدت طولانی یال جریان تیره مو فرفری. Polamalu نیز انتخاب شده به هشت Pro کاسه بود و به نام NFL دفاعی بازیکن سال در سال 2010.

جیمز سابق در حال اجرا به عقب که صرف 11 فصل با Indianapolis Colts, آریزونا کاردینالز و سیاتل Seahawks. جیمز یک نرم افزار کاسه و دارای کلت حق رای پرونده برای بسیاری از حرفه ای عجله متری ترین حرفه عجله touchdowns و بیشتر عجله متری در یک فصل. جیمز led لیگ در عجله خود 1990 rookie سال و دوباره در فصل آینده. او با عجله برای بیش از 1000 متری در هفت از فصل 11 در NFL.

روند اخبار

اسحاق بروس بود یک گیرنده گسترده ای که صرف 14 او در 16 فصل با لس آنجلس/St. Louis Rams. بخشی جدایی ناپذیر از “بزرگترین نمایش روی چمن” بروس گرفتار 73-حیاط touchdown تصویب در سوپر باول XXXIV که قوچ برنده 23-16 بیش از تنسی تیتان. بروس ساخته شده و چهار Pro کاسه و چراغ لیگ در دریافت متری در سال 1996. بروس به پایان رسید کار خود را با 1,024 پذیرایی برای 15,208 متری و 91 touchdowns.

استیو هاچینسون بازی گارد برای Seattle Seahawks, مینه سوتا وایکینگ ها و تنسی تیتان. هاچینسون رفت به هفت راست Pro کاسه از 2003-2009.

آتواتر بود ایمنی برای Denver Broncos از 1989-1998 و خود را صرف نهایی فصل در سال 1999 با New York Jets. آتواتر دو بار سوپر باول برنده با Broncos و عضو هشت AFC Pro باول تیم.

به مناسبت 100 سال از NFL وجود 2020 سده کلاس بزرگترین کلاس همیشه شامل پنج مدرن روز inductees در کنار دو, مربیان, سه همکاران و 10 ارشد inductees به شکل 20-فرد کلاس.

مربیان لایحه Cowher و جیمی جانسون در حال حاضر اعلام شده است که inductees در طول زودتر NFL playoff بازی. هر دو نفر با تعجب به اعلام زنده در هوا در حالی که آنها خود را به انجام وظایف عادی به عنوان NFL تحلیلگران برای CBS و Fox بود.

ارشد inductees عبارتند از:

  • هارولد کارمایکل گیرنده
  • جیم پنهانی, lineman
  • بابی Dillon, ایمنی
  • صخره هریسایمنی
  • وینستون هیل, lineman
  • الکس Karrasدفاعی مقابله با
  • دانی پوستهایمنی
  • دوک Slater, lineman
  • مک Speedieدفاعی پایان
  • اد نم نمدفاعی linemen/linebacker

سه همکاران ارجمند در سال 2020 در حال استیو Sabol پل Tagliabue و جورج جوان است.

Sabol همراه با پدرش Ed است که از بنیانگذاران NFL فیلم. NFL فیلم برجسته تبدیل شده اند شناخته شده برای خود را بسیار عالی حرکت آهسته فیلمبرداری و یاد موسیقی پس زمینه. ابتدا در سال 1965 فیلادلفیا ورزشی ثابت جان Facenda شد راوی این نماد بسته درآمد او لقب “صدای خدا” در میان طرفداران NFL.

Tagliabue شد NFL کمیساریای از 1989-2006. در طول تصدی خود در این لیگ معرفی رایگان آژانس و گسترش لیگ از 28 تا 32 تیم.

جوان شد مدیر کل New York Giants از 1979-1997. قبل جوان را هنگام ورود غول های زیادی را صرف از 1960s و 1970s در ملال انگیز, دولت, عدم برگشتی برای 17 سال است. جوان کمک کرد تا به نوبه خود حق رای دادن در اطراف کمک به دو برنده سوپر باول در طول تصدی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im