تام بردی اعلام کرد صبح روز سه شنبه او نمی خواهد به بازگشت به میهن پرستان جدید انگلستان در فصل آینده و حدس و گمان از تیم بعدی خود شده است محدودتر هم به فقط چند تیم است. این دو مدعی هستند لس آنجلس شارژر و Tampa Bay Buccaneers که هر دو بنا به گزارش ارائه شده بردی در حدود 30 میلیون دلار برای بازی در این فصل است.

هر دو تیم هستند و ایده آل واقع در شهرهای با آب و هوای هر دو در نه آسان بخش با یک باک در بالا و هر دو نیاز به یک کارفرمایی که می توانید آنها را به سطح بعدی. بردی گذشته را صرف 20 فصل در انگلستان که در آن او موفق به کسب شش سوپر باول عناوین گرفت و تیم او وجود دارد سه بار دیگر.

بردی است که در حال حاضر شدیدا مورد علاقه به ثبت نام با Buccaneers که حمایت از بازیگران شبیه به میهن پرستان, اما به طور کلی بهتر است دریافت سپاه. The Buccaneers در حال جلوگيري از خود عبور راش با قرار دادن حق رای دادن برچسب در linebacker Shaquil بارت که منجر لیگ با 19.5 کیسه در سال گذشته است. این Bucs نیز امضا خارج linebacker Jason Pierre-Paul به یک سال 2-معامله به ارزش $27 میلیون با توجه به Tampa Bay Times.

بعلاوه Buccaneers گفته اند کارفرمایی Jameis وینستون است که او به دنبال در گزینه های آژانس در حالی که مربی بروس Arians نشان داده است این تیم در تلاش برای فریب بردی.

بردی را دو لب گنده گسترده ای رسیور با مایک ایوانز و کریس گادوین دو جامد تنگ می رسد با O. J. Howard و کامرون Brate و بقیه توهین آمیز واحد که رفت 7-9 فصل گذشته با وجود وینستون پرتاب 30 interceptions.

پس از آن وجود دارد بخش جدید بردی خواهد join—NFC جنوبی. وجود دارد بسیار خفیف تر در زمستان آب و هوا در خلیج تمپا از انگلستان وجود دارد یک بخش از تیم شروع می شود که با پرستاران نیواورلئان که در ردیف بالا استعداد از کارفرمایی Drew Brees به زرادخانه خود را از سلاح های تهاجمی. آتلانتا فالکونز و Carolina Panthers تا به حال مسائل آخر فصل.

وجود دارد برنامه از تیم های بازدید از ریموند جیمز ورزشگاه در تمپا است که باید اجرایی تلویزیون تقاضاهای مصرانه برای دریافت خود را در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای حداقل یک بار.

Tom Brady and Drew Brees
تام بردی #12 از جدید انگلستان میهن پرستان و Drew Brees #9 از پرستاران نیواورلئان بحث پس از بازی در ورزشگاه ژیلت در اکتبر 13, 2013 در فاکسبرو ماساچوست.جدید انگلستان میهن پرستان شکست New Orleans Saints 30-27.
عکس السا/گتی ایماژ

دقیق برنامه نیست اما در خانه و به دور مخالفان ساخته شده اند شناخته شده است. اینجا سر-به-سر matchups بردی را در خلیج تمپا یونیفرم اگر او نشانه با Buccaneers:

تام بردی vs. Drew Brees (دو بار)
موجب از بازی در همان بخش و جلوگیری از آسیب بردی و Brees می تواند هر یک از دیگر چهره دو بار در یک فصل به طور منظم با هر دو بازی معنی دار به عنوان آنها را به سمت چه کسی برنده این بخش است. بردی و Brees هستند که اکثر حرفه ای آماری عبور دسته ها و شما ممکن است سخت فشرده برای پیدا کردن چنین جذاب matchup از دو quarterbacks یک بار در یک فصل کمتر از دو برابر است. این امکان وجود دارد آنها می توانند ملاقات سومین بار در پلی آف در حال حاضر که NFL جدید چانه زنی جمعی توافق اجازه خواهد داد که یک تیم بیشتر از هر کنفرانس در پلی آف. به علاوه Brees فقط امضا 2-سال معامله به ارزش 50 میلیون دلار به ماندن با پرستاران.

Tom Brady and Aaron Rodgers
تام بردی #12 از میهن پرستان جدید انگلستان (R) تبریک همکار کارفرمایی Aaron Rodgers #12 Green Bay Packers پس از بازی خود را در Lambeau Field در نوامبر 30, 2014 در خلیج سبز, Wisconsin. هکرها را شکست داد پرستان 26-21.
Photo by Brian D. Kersey/گتی ایماژ

تام بردی مقابل Aaron Rodgers
سبز خلیج هکرها در حال برنامه ریزی برای بازدید از Buccaneers در سال 2020 فصل و یک بردی-راجرز matchup در NFC قطعا می تواند واجد شرایط به عنوان یک “بازی از هفته” برای هر یک از شبکه ها از فردا به ان بی سی جمعه شب فوتبال و یا ESPN فوتبال دوشنبه شب. فکر نمی کنم که matchup نخواهد بود ارتقا به شدت.

Tom Brady and Patrick Mahomes
تام بردی #12 از میهن پرستان جدید انگلستان در گفتگو با پاتریک Mahomes #15 Kansas City Chiefs پس از رئیس شکست پرستان 23-16 در ورزشگاه ژیلت در دسامبر 08, 2019 در Foxborough ماساچوست است.
عکس Maddie مایر/گتی ایماژ

تام بردی مقابل پاتریک Mahomes
آقای سوپر باول در مقابل حاکم سوپر باول MVP? به طور جدی ؟ در تمپا? این برنامه با این نسخهها کار کاملا به طوری که این ستاد خواهد شد و بازدید از خلیج تمپا در سال 2020 است. اشراف و میهن پرستان از دست رفته را در یک جلسه حذفی در سال 2019 و بردی ممکن است بخواهید برای گرفتن انتقام خود را به طور منظم فصل از دست دادن به ستاد در سال گذشته است.

تام بردی در مقابل مت رایان
خوب این ممکن است به عنوان خیمه به عنوان فوق matchups اما رایان و بردی می تواند هر یک از دیگر چهره دو بار در سال 2020 به عنوان بخشی دشمنان. آخرین بار آنها را ملاقات کرد در سوپر باول 51 که در آن رایان هدایت آتلانتا فالکونز به 28-3 منجر شود تنها به دیدن پرستان طوفان به عقب و برنده شدن در این بازی 34-28 در اضافه کاری. شاهین ممکن است بخواهید گیری در این NFC جنوب شیب.

دیگر matchups در سال 2020 برنامه:
بردی در مقابل مارکوس Mariota — آن را بردی بازی در لاس وگاس بیش از matchup
بردی در مقابل کرک عموزاده — مینه سوتا وایکینگ ها نیز بازدید تمپا در این فصل
بردی در مقابل Jared Goff — لس آنجلس قوچ نیز بازدید تمپا به دنبال انتقام در سال 2020
بردی در مقابل دانیل جونز — بردی را تنها در سفر به نیویورک می تواند نهایی خود را به ضرب گلوله به ضرب و شتم غول

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im