New Orleans Saints گیرنده گسترده مایکل توماس در زمان هدف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را از رای دهندگان به شدت دقت پرینت در شب چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به شدت انتقاد خود را برای دست زدن به از شیوع کروناویروس در آمریکا و توماس اضافه شده صدای خود را به کر.

“خانواده افتاد که ماگا [emoji] شوخی در شما در حال حاضر” سه بار نرم افزار کاسه های انتخاب توییتی.

قبلا توماس حال ترجمه یک کلیپ از بورسی روزنامه نگار هارون Rupar که نشان می دهد رئیس جمهور با رد انتقاد خود را از دست زدن به کوروناویروس.

در این ویدئو که Rupar زیر نویس “63 میلیون نفر رای دادند برای این” تهمت خواسته است آنچه را که او ساخته شده از برداشت در میان برخی از آمریکایی ها که نبود او با در نظر گرفتن همه گیر به طور جدی به اندازه کافی و که اظهارات خود را در تضاد با مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سوال یکی از خود بیشتر آشنا خطوط در حال حاضر.

“که سی ان ان خبر جعلی” رئیس جمهور می گوید.

چهارشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد 30 روز سفر بان کی مون در 26 کشور اروپایی شده است اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“برای نگه داشتن جدید [coronavirus] موارد از ورود به سواحل ما ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده” رئیس جمهور گفت:. “قوانین جدید را به اثر جمعه در نیمه شب است.”

اخبار بان کی مون, که بر عضو منطقه شنگن اما نمی شود به شهروندان ایالات متحده بازگشت به خانه و یا به مسافران از انگلستان آمد و در همان روز NBA اعلام کرد آن را به حال تعلیق در فصل تا اطلاع ثانوی.

“NBA تعلیق بازی به دنبال نتیجه گیری از چهار برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی” NBA نوشت در وب سایت خود را. “NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

NBA ساخته شده خود در تصمیم گیری های عمومی در مدت کوتاهی پس از امید بستن برای به تعویق انداختن بازی بین یوتا جاز و شهر اوکلاهما تندر مدت کوتاهی قبل از نوک خاموش پس از یک جاز بازیکن تا به حال آزمایش مثبت به کوروناویروس.

رودی Gobert همه ستاره های انتخاب در این سال پس از تأييد شده به عنوان بازیکن به آزمایش مثبت است.

کالج بسکتبال نیز نهفته coronavirus و در روز چهارشنبه NCAA اعلام کرد جنون ماه مارس را پیش بروید پشت درهای بسته.

“این تصمیم به نفع سلامت عمومی از جمله این که مربیان و مدیران طرفداران و از همه مهمتر ما دانشجو-ورزشکاران” NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در بیانیه ای گفت. “امروز ما به جلو حرکت خواهد کرد و انجام مسابقات مطابق با اطلاعات فعلی و ادامه خواهد داد برای نظارت و تنظیم به عنوان مورد نیاز است.”

از صبح روز پنجشنبه بیش از 1,300 موارد گزارش شده در ایالات متحده با 38 کشته و هشت نفر بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع استفاده از ترکیب منابع داده.

بیش از 4,600 اند: پس از شیوع کروناویروس آغاز شد و در ووهان یک شهر واقع در مرکزی چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته. وجود دارد بیش از 126,000 موارد در سطح جهانی با 68,000 بازیافت.

Michael Thomas, New Orleans Saints
مایکل توماس #13 از پرستاران نیواورلئان در طول نیمه اول در طول بازی خود را در برابر Carolina Panthers در بانک مرکزی امریکا ورزشگاه در دسامبر 29, 2019 در Charlotte, North Carolina.
یعقوب Kupferman/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im