سازمان های غیر دولتی (NGOs) در سراسر جهان است که حاضر به پیروی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مکزیک شهر, سیاست, همچنین شناخته شده به عنوان “جهانی تهوع” حکومت از دست جمعی $150 میلیون دلار کاهش بودجه از مه 2017 در سال مالی 2018 با توجه به یک گزارش جدید از دفتر پاسخگویی دولت آمریکا (GAO).

این شهر مکزیک سیاست که برای اولین بار اجرا شده در سال 1984 توسط دولت ریگان میله فدرال ایالات متحده کمک های مالی به سازمان های که ارائه سقط جنین مشاوره و یا ارجاع یا که مدافع برای جرم زدایی و یا گسترش روش.

سیاست داشته است و در ایالات متحده با گذشته دموکراتیک رئیس جمهور داشتن لغو آن در حالی که رهبران جمهوری خواه دیده می شود حکومت ابقاء.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به بازگرداندن سیاست در ژانویه 2017 پس از آن لغو تحت سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, گائو گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه نشان می دهد که تلفات مالی حکومت زمان در سازمان های غیر دولتی در ماه های پس از آن اجرا شد.

با توجه به گائو را یافته بودند حداقل 54 موارد که در آن سازمان های غیر دولتی را قبول نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مکزیک سیاست که دفتر پاسخگویی گفت: نتایج در حدود $150 میلیون دلار کاهش یافته است بودجه.

در مجموع گائو یافت که سیاست اعمال شد به بیش از 1300 بهداشت جهانی پروژه از سپتامبر سال 2018 با برآورد 12 میلیارد دلار در ایالات متحده برنامه ریزی شده کمک.

در یک بیانیه مشترک با نیوزویک مونیکا Kerrigan, مدیر اجرایی برنامه ریزی والدین جهانی هشدار داد که بودجه از دست رفته به علت عدم تطابق با جهانی تهوع حکومت می تواند مخل به جوامع به خصوص در زمان بحران بهداشت عمومی مانند یک جهان با آن مواجه است در حال حاضر با COVID-19.

global gag rule
مردم راه رفتن به عنوان فعالان از جمعیت اتصال به عمل صندوق پروژه یک پیام بر روی Trump International Hotel اعتراض به جهانی بدون قانون که ممنوعیت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که دریافت ایالات متحده بهداشت جهانی کمک از مراجعه کننده ارائه یا بحث در مورد سقط جنین با بیماران خود در طول یک تظاهرات در واشنگتن در 23 ژانویه 2019.
اندرو CABALLERO-رینولدز/خبرگزاری فرانسه/گتی

“دولت پاسخگویی دفتر گزارش را تایید آنچه که ما در حال حاضر می دانیم: جهانی بدون قانون اعمال شده است در یک مقیاس بی سابقه ای تأثیر طیف وسیعی از خدمات بهداشتی و تضعیف سیستم های بهداشتی” Kerrigan گفت.

“سیاست آزار دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای مردم در سراسر جهان به خصوص کسانی که در حال حاضر صورت سیستمیک موانع مراقبت از جمله زنان و دختران جوان مردم LGBTQI مردم و کارگران جنسی” او ادامه داد.

“به عنوان ایالات متحده هایش با آن پاسخ به COVID-19 گیر ما را ببینید که چگونه مهم سلامت سیستم برای اطمینان از سلامت و ترویج رفاه” Kerrigan گفت: “جهانی بدون قانون باید به طور دائم لغو شده است.”

نیوزویک در تماس است کاخ سفید برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net