پزشکان و بیمارستان تراست گفته خواهد شد که می توانید آنها را لغو روال عمل جراحی برای کمک به بیمه خدمات درمانی مقابله با موجی از coronavirus بیماران.

اما بعید است به ممنوعیت در سراسر کشور در تمام برنامه ریزی عملیات به عنوان وجود دارد یک نگرانی است که جراحان خواهد شد و سپس چپ “ایستاده در اطراف بیکار” با توجه به کالج سلطنتی جراحان.

NHS انگلستان است و انتظار می رود به موضوع راهنمایی های جدید اجازه می دهد برای لغو غیر اضطراری عملیات در روزهای آینده به منظور آزاد کردن منابع برای مقابله با افزایش بیماری همه گیر. سرویس های بهداشتی نیز انتظار می رود به توصیه بيمارستان در لغو روال سرپایی قرار ملاقات.

دیروز تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد 342 به 1,140 و بهداشت عمومی انگلستان اعلام کرد که در حال حاضر شده است 21 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

برخی از جراحان و پزشکان در حال درک می شود نگران آن است که بیماران در حال حاضر بستری برای روال عمل جراحی سرپایی و یا حضور در قرار ملاقات در معرض خطر ابتلا به این ویروس از دیگران در بیمارستان و افتادن بیمار است.

یک NHS انگلستان سخنگوی گفت: “به عنوان coronavirus گسترش خدمات معمول خواهد آمد تحت فشار است اما بیمه خدمات درمانی خواهد فلکس پاسخ خود را در خط با تاسیس تشدید طرح و متعادل قضاوت همیشه گرفته می شود.

“ارشاد ارسال شده است و در سراسر بیمه خدمات درمانی و ادامه خواهد داد تا به روز با جزئیات بیشتر به آمده در این هفته برای کمک به خدمات محلی آماده است.”

پروفسور نیل Mortensen, رئیس جمهور منتخب از کالج سلطنتی جراحان (RCS) در انگلستان گفته است که “پتو” بان کی مون را در حال حاضر نمی توان خوب استفاده از بیمه خدمات درمانی منابع است.

“ما نگران بودند [به عنوان] آخرین بار در سال 2018 هنگامی که وجود دارد یک پتو بان کی مون در تمام جراحی برنامه ریزی شده بود که ظرفیت یدکی برای مدتی و تیم های ایستاده در اطراف بیکار قادر به دریافت و با عمل جراحی خود را” پروفسور مورتنسن گفت.

در ژانویه 2018 بیمارستان در سراسر کشور دستور داده شد به لغو همه غیر فوری پس از عمل جراحی سنبله در آنفلوآنزای فصلی عفونت در زمانی که بسیاری از بیمه خدمات درمانی تراست در حال حاضر نزدیک به ظرفیت.

اما یک RCS سخنگو گفت که بیمارستان ها هنوز بهبود نیافته از این که بان کی مون و که این امر می تواند یک اشتباه به دنبال همین رویکرد دوباره.

“با دو میلیون و پذیرش انتخابی برای مراقبت از هر ماه در بیمه خدمات درمانی, توقف تمام کسانی که از عملیات را ایجاد یک انبار بزرگ هنگامی که ما در نهایت خروج از بحران کنونی” پروفسور مورتنسن اضافه شده است.

“همچنین, همه امکانات عامل را می توان به بخش های مراقبت ويژه. بنابراین بهترین روش این است که اجازه می دهد محلی تراست به ادامه عملیات برنامه ریزی شده.”

اما روز جمعه ویلز دولت برشمرد برنامه ای برای قرار دادن عمل جراحی انتخابی و غیر فوری سرپایی قرار ملاقات در انتظار نگه داشته در آماده سازی برای یک افزایش ناگهانی در موارد. اهداف در زمان انتظار نیز آرام شود.

“چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که حاضر به عمل به اندازه کافی زود هنگامی که ما نمی دانیم معنی داری وجود دارد بحران مواجه ما با بسیاری از افراد بیمار که ما می دانیم که نیاز به مراقبت در بیمارستان در هفته های آینده گفت:” شهرستان, وزیر بهداشت, Vaughan, Gething به بی بی سی گفت.

یک سخنگوی RCS گفت: بدن “کار دولت در برنامه ریزی و هدایت” و این بود که هیچ انتظار است که “بقیه بریتانیا اعلام خواهد کرد هر چیزی مانند ولز است.”

بیمه خدمات درمانی سخنگوی افزود: “مردم همچنین می توانید بازی خود را با پیروی از آخرین توصیه های بهداشتی و رفتن آنلاین به بیمه خدمات درمانی.انگلستان/coronavirus برای کمک به — و نه تماس با NHS 111 – همیشه به عنوان بهترین خط دفاع را برای مردم این است که خوب تمرین اساسی بهداشت و شستن دست های خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im