نیک کانن معذرت خواهی برای “ضد سامی” نظرات

نیک کانن است عذرخواهی برای نظرات او در یک پادکست که تلقی “ضد سامی” و منجر به او را در حال کاهش ViacomCBS. “من احساس می کنم شرمنده” کانن نوشت: در یک سری از رسانه های اجتماعی پست در روز چهارشنبه.

“من گسترش عمیق ترین و صادقانه ترین عذر خواهی به من یهودی خواهران و برادران برای مضر و تفرقه کلماتی که از دهان من در طول مصاحبه با ریچارد گریفین” کانن نوشت.

“آنها تقویت بدترین کلیشه یک افتخار و با شکوه مردم و من احساس شرمندگی از مردم ناآگاه و ساده لوحانه جایی که این کلمات را از آمد” او ادامه داد. “تصویری از این مصاحبه بوده است حذف شده است.”

اولین و مهمترین تمدید کنم من عمیق ترین و صادقانه ترین عذر خواهی به من یهودی خواهران و برادران برای مضر و…

ارسال شده توسط نیک کانن در چهار شنبه 15 ژوئیه سال 2020

من فقط به حال خوبان فرصت را به صحبت با خاخام آبراهام کوپر مدیر جهانی عمل اجتماعی @…

ارسال شده توسط نیک کانن در چهار شنبه 15 ژوئیه سال 2020

“من پادکست من با استفاده از کلمات و ادبیات اشاره من فرض به توان واقعی برای بالا بردن جامعه اما در عوض تبدیل به نفرت تبلیغات و شعارهای کلیشه ای که pained دیگر جامعه” توپ گفت: در عذرخواهی خود را. “برای این من عمیقا متاسفم اما در حال حاضر ما با هم می توانید نوشتن یک فصل جدید از درمان است.”

در این پادکست که منتشر شده 30 ژوئن, توپ و گریفین سابق دشمن و عضو ادعا که یهودیان به سرقت رفته مردم سیاه و سفید را به عنوان هویت واقعی عبرانیان. کانن همچنین حاکی از آن است که کسانی که با پوست روشن پایین تر هستند.

کانن با اشاره به آموزه های از لوئیس فرخ که در نظر گرفته شده است ضد یهودی توسط مرکز قانون فقر جنوب و یک تئوری توطئه در مورد خانواده روچیلد تلقی ضد یهودی ضد افترا لیگ.

کانن در ابتدا در زمان به رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه به می گویند او نمی “چشم پوشی بیان نفرت و نه گسترش نفرت و بس.” توپ گفت: او در زمان مسئولیت کامل برای نظرات خود را اما بطور کامل عذرخواهی به جای درخواست کارشناسان به “من درست در هر بیانیه ای که من ساخته شده است که پیش بینی شده که منفی است.”

این باعث ViacomCBS به عمل می کنند. “ما عمیقا مشکل که نیک شکست خورده است و به اذعان یا عذر خواهی برای تداوم یهودی ستیزی و ما فسخ رابطه ما با او” این شرکت گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای.

توپ را به عقب رانده برابر ViacomCBS’ بیانیه ادعا او بدون دریافت پاسخ از شرکت صندلی شاری Redstone پس از تلاش برای رسیدن. او همچنین به نام “مالکیت کامل” از “وحشی” n کردن” که او ایجاد شده و میزبانی. “وحشی” n کردن” airs در VH1 یک ViacomCBS متعلق به کانال کابل.

ViacomCBS هنوز به موضوع پاسخ به توپ عذرخواهی.

ViacomCBS است شرکت مادر از رادیو فردا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im