نیک Cordero برادوی بازیگر که مبارزه COVID-19 می میرد در 41

برادوی بازیگر نیک کردرو که در بیمارستان بستری شده بود به مدت سه ماه و تا به حال پای او قطع شد و پس از ابتلا به کروناویروس درگذشت همسرش آماندا Kloots روز یکشنبه اعلام کردند. او 41.

“عزیزم من شوهر در گذشت این صبح” Kloots گفت: در یک Instagram post. “او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ این زمین است.”

“من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا” Kloots اضافه شده است. “قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او.”

مشاهده این پست در Instagram

خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر. عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ زمین. ⠀ من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز. ⠀ به شکافهای فوق العاده, دکتر, دکتر David Ng شما بودند من مثبت دکتر! نه وجود دارد بسیاری از پزشکان شما می خواهم. نوع هوشمند و مهربان قاطعانه و همیشه مشتاق به گوش دادن به ایده های دیوانه و یا تماس دیگری دکتر برای من برای نظر دوم. شما یک الماس در خشن. ⠀ ⠀ من نمی تواند شروع به تشکر از هر کس به اندازه کافی برای outpour از عشق و حمایت و کمک ما را دریافت کرده ام و این آخرین 95 روز. شما هیچ ایده چقدر شما برداشته روح من در 3 بعدازظهر هر روز در جهان به عنوان سنگ شکافهای آهنگ زندگی خود را. ما سنگ آن را به امروز او را به نگه داشتن دست خود را. من به عنوان سنگ خط آخر به او “آنها شما را به جهنم اما شما نور را از نور خود را ، زندگی خود را” من لبخند زد چرا که او قطعا قرار داده تا مبارزه. من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من ، ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط AK! ⭐️ (@amandakloots) در

هفته گذشته Kloots گفت: “فردا صبح” که کردرو خواهد نیاز به یک پیوند ریه.

“99% شانس است که او خواهد بود و نیاز است که به منظور زندگی نوع زندگی که من می دانم من می خواهم به زندگی می کنند” Kloots گفت. “است که یک راه طولانی و دور و بسیاری از چیزها را به خط تا در جهت نیک به یک نامزد برای آن.”

او توضیح داد که به گیل پادشاه چقدر سخت بود برای او که او نمی تواند انجام بیش از نگه داشتن دست خود را.

“بسیاری از تارهای همه جا,” او گفت:. “من فقط می خواهم به پرش در بستر خود و در آغوش گرفتن او و او با شتاب و فشار او را, اما شما می دانید که شما باید بسیار مراقب باشید با همه چیز است که رفتن در, بنابراین من در گرفتن دست او و من ماساژ دست خود را, و من نگه داشتن دست خود را, و من منتظر روزی که او دارای دست من است.”

کردرو در بیمارستان بستری شد و سه ماه پیش برای آنچه پزشکان در ابتدا گفته شد ذات الریه اما Kloots ارسال شده در Instagram در مارس 1 که آنها معتقد بودند او بوده است اشتباه بود و COVID-19.

پس از او تسکین یافته در ICU برای 18 روز پای او قطع شد. او نیز رفت و به شوک سپتیک به حال یک عفونت ریوی و ضربان ساز موقت قرار داده است.

Kloots توصیف یو پی اس و فراز زندگی از بیماری خود به عنوان “باطل ICU رقص دایره.”

“یک چیز راست می رود و پس از آن دیگر چیزی را اشتباه می رود و این چیزی است که اشتباه بود راست می رود اما پس از آن چیزی است که حق را اشتباه می رود,” او گفت:.

Kloots سابق برادوی رقصنده است که در حال حاضر یک مربی مشهور شده است با استفاده از Instagram حساب برای ارسال به روز رسانی در کردرو وضعیت.

کردرو ستاره دار در موسیقی اقتباسی از وودی آلن فیلم “Bullets Over Broadway” در سال 2014 که او به دست آورده تونی نامزدی. او همچنین به نظر می رسد که قبلا در برادوی در “Rock of Ages,” “پیشخدمت” و “داستان برانکس: موسیقی.”

کردرو و Kloots یک پسر ساله, الویس. او در طول نبرد با COVID-19, Kloots طرفداران تشویق به خواندن کردرو آهنگ “زندگی” روزانه در 3 p. m. ET.

آماندا Kloots در بازدید از نیک کردرو در ICU

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de