نیک کردرو به پا قطع شده با توجه به کروناویروس عوارض

برادوی ستاره نیک کردرو تا به حال پای راست خود را قطع و به علت عوارض ناشی از کوروناویروس با توجه به یک Instagram پست از همسرش آماندا Kloots. از شنبه تونی-نامزد دریافت جایزه بازیگر شده بود sedated در ICU برای 18 روز.

“ما برخی از دشوار اخبار دیروز” Kloots گفت: در Instagram داستان در روز شنبه. “اساسا ما تا به حال مسائل در پای راست خود را با لخته شدن و گرفتن خون را به انگشتان خود را. و آن را فقط اتفاق می افتد نیست با عمل جراحی و همه چیز.” او توضیح داد که ستاره بود در رقیق کننده های خون برای لخته شدن اما به عنوان آن را ناشی از “مسائل دیگر” او گرفته شده دارو است.

“ما او را در زمان خاموش رقیق کننده های خون, اما, دوباره, رفتن به علت برخی از لخته شدن خون در ساق پای راست” Kloots گفت. “به طوری که پای راست را قطع امروز.”

Kloots سابق برادوی رقصنده در حال حاضر افراد مشهور, مربی ارائه به روز رسانی دیگر در Instagram شنبه شب. “او ساخته شده آن را از طریق عمل جراحی است که واقعا بزرگ بدیهی است از آنجا که بدن او بسیار ضعیف است,” او گفت:. “اخبار خوب است.”

Kloots نوشت: در تاریخ 1 آوریل در Instagram که شوهرش با او سهام در 10 ماه پسر به نام الویس بیمار بود. زن و شوهر گفته شد کردرو به حال ذات الریه در پایان ماه مارس اما Kloots توضیح داد که او آزمایش COVID-19 آن را به عنوان اعتقاد بر این بود که او تشخیص داده شد. پس از آن او شده است ارسال به طور منظم به روز رسانی در مورد شوهر او بر روی پلت فرم تشویق پیروان خود را به آواز خواندن و رقص برای او هر بعد از ظهر با استفاده از هشتگ #wakeupnick.

او در حال حاضر در حال درمان در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس با توجه به CBS Los Angeles.

دوستان از این زن و شوهر به تازگی آغاز شده GoFundMe صفحه برای کمک به جمع آوری پول برای پرداخت صورتحساب بیمارستان که در حال حاضر انباشته بیش از $292,000 اصلی $250,000 هدف است. Kloots نوشت که او “دور باد” توسط کمک های مالی و افزود که کمک های مالی نیز نسبت به پرداخت برای “بهترین ناتوانی” و خانه خود را بر روی صندلی چرخدار در دسترس است.

این زوج به تازگی نقل مکان کرد و از نیویورک به لس آنجلس پس کردرو می تواند انجام در موسیقی “Rock of Ages” با توجه به GoFundMe صفحه. کردرو ستاره دار در موسیقی اقتباس از وودی آلن در فیلم “Bullets Over Broadway” در سال 2014 که او را به دست آورده تونی نامزدی. او همچنین به نظر می رسد که قبلا در برادوی در “Rock of Ages” و همچنین “پیشخدمت” و “داستان برانکس موسیقی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im