نیک کردرو از خواب بیدار از کما همسر می گوید

سی بی اس آمریکا | No comments

برادوی ستاره نیک کردرو در بیمارستان بستری شده است برای بیش از یک ماه مبارزه با کروناویروس. اما هفته پس از قرار گرفتن در پزشکی ناشی از کما کردرو همسر آماندا Kloots زمان به Instagram روز سه شنبه اعلام Tony-برنده جایزه بازیگر نقش اول مرد در نهایت از خواب بیدار شده.

برگزاری و کردرو 10-ماه-پیر پسر الویس Kloots اعلام کرد پیشرفت در Instagram, داستان گفت: “او بیدار است. … ما آن را انجام داد.” او اضافه کرد که او هنوز هم بسیار ضعیف از مسائل پزشکی او مواجه شده اما او پاسخگو است و دستورات زیر.

“حتی بستن چشم خود را بیرون می کشد از او. آنها در حال انتظار برای او برای به دست آوردن قدرت و البته زمان و بازیابی با آن کمک خواهد کرد و سپس در نهایت PT کمک خواهد کرد که او را قوی تر,” او گفت:. “اما او یک ابرقهرمان واقعی.”

او اضافه کرد که “همه چیز این است که به دنبال خوب است” اما او هنوز راه طولانی پیش رو از او به طور کامل بهبود می یابند. او برای اولین بار شروع به نشان دادن نشانه هایی از بیدار شدن از خواب در روز مادر, او گفت:.

“این یک راه طولانی هنوز… اما ما در آغاز بهبود و او را بیدار شدن از خواب” او ارسال شده است. “…چه یک معجزه است.”

کردرو در ابتدا در بیمارستان بستری مارس 30 بعد از اینکه مبتلا به ذات الریه. او بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus و انتوبه آوریل 1.

علاوه بر برخورد با پنومونی او نیز رفت و به شوک سپتیک به حال دو “مینی سکته مغزی” تا به حال یک ضربان ساز موقت قرار داده شده و رنج می برد از لخته شدن خون و عوارض که منجر به پای راست خود را در حال قطعبا توجه به Kloots.

او گفت:”فردا صبح” شرکت میزبان گیل پادشاه که مصیبت بود “وحشتناک” اما او در تلاش است برای مثبت باقی می ماند در سراسر کردرو در فرایند درمان.

“من احساس می کنم وجود یک ارتش از مردم پشت سر او پشت سر ما,” او گفت: پادشاه در ماه آوریل است. “… و من فقط باور دارم — من خشکم آن گفت: — من فقط باور دارم که او را از خواب بیدار.”

Kloots نوشته شده است به طور منظم در مورد کردرو وضعیت پس از او به بیمارستان. یکی از Instagram updates تا به حال یک هشدار برای کسانی که شک coronavirus’ تاثیر بالقوه در بزرگسالان جوان گفت: “این بیماری نه تنها اثر دارد. این واقعی است. کاملا سالم 41 سال, پیر مرد! … در خانه بمانند! دنبال دستورالعمل!”

مشاهده این پست در Instagram

ما آخرین عکس خانوادگی قبل از نیک مریض شدم. آنچه این مرد را از طریق رفته! نیک است که 41 سال است. او تا به حال هیچ از قبل موجود شرایط بهداشتی. ما نمی دانیم که چگونه او کردم COVID-19 اما او. او رفت و به ER در مارس 30 و انتوبه در ونتیلاتور در تاریخ 1 آوریل. از آن پس او دچار یک عفونت است که ناشی از قلب خود را برای متوقف کردن او نیاز به احیا او تا به حال دو مینی سکته مغزی در ادامه ECMO در ادامه دیالیز نیاز به جراحی برای حذف یک ECMO کانول که محدود کردن جریان خون به پای او یک faciatomy برای از بین بردن فشار بر روی پای یک, قطع پای راست خود را یک MRI برای بررسی بیشتر به مغز آسیب چندین برونش نوردد برای پاک کردن ریه های خود یک septis عفونت باعث شوک سپتیک یک قارچ در ریه ها حفره در ریه ها یک tracheostomy, خون, لخته شدن خون و تعداد پلاکت سطح و یک ضربان ساز موقت برای کمک به قلب او. او صرف 38 روز در حال حاضر در ICU. این بیماری نه تنها اثر دارد. این واقعی است. کاملا سالم 41 سال, پیر مرد! آگاهی به داستان خود را. در خانه بمانند! دنبال دستورالعمل! این سفر با نیک شده است سخت ترین چیزی که ما تا به حال به از طریق رفتن. من از خدا می خواهم برای یک معجزه و پدر من به من یادآوری است که خدا پاسخ دعای من هر روز به خاطر او است که هنوز هم با ما! نیک یک جنگنده است و داده نمی شوند. خود پزشکان و پرستاران شده اند و واقعا باور نکردنی است. با تشکر از شما @cedarssinai ❤️ ما به ما کد های سنگی! #wakeupnick

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط AK! ⭐️ (@amandakloots) در

یک GoFundMe راه اندازی شد برای کمک به هزینه های درمانی بالا بردن $515,770 به عنوان از آوریل 12. Kloots ارسال شده در اهدای صفحه 7 مه اعلام کرد که به دلیل وجوه مطرح شده آنها خواهد بود قادر به گرفتن کردرو یک پای مصنوعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>