نیک کردرو به احتمال زیاد نیاز به یک پیوند ریه همسر می گوید

برادوی بازیگر نیک کردرو هنوز مبارزه برای زندگی خود را پس از مبتلا به کروناویروس. او در بیمارستان بستری شده است در لس آنجلس به مدت سه ماه.

همسرش آماندا Kloots گفت: او هنوز هم بدحال حتی اگر او در حال حاضر COVID منفی و دیگر در کما. تونی نامزد کرده بود به پا قطع شده به علت عوارض ناشی از ویروس است.

Kloots گفت: “فردا صبح” شرکت میزبان گیل پادشاه که “هدف نهایی” است که برای کردرو به دریافت دو ریه پیوند اما “بسیاری از چیزهایی را که باید به خط” برای او به عنوان یک نامزد.

جزئیات بیشتر از مکالمه خود را در زیر.


آماندا Kloots: او در حال انجام است درست است. او پایدار است. نیک بدن بسیار ضعیف است. عضلات ضعیف شده به طوری که او نه می تواند حرکت بدن خود را هنوز رتبهدهی نشده است. … او هنوز هم می تواند باز کردن چشم خود را و هنگامی که او هشیار است و بیدار او را پاسخ دستورات به دنبال بالا یا پایین آری یا نه سوال. زمانی که من درخواست او را حتی سعی کنید به لبخند و یا حرکت فک خود را. پرستاران باید به همه گفت که پاسخ سوالات من بهترین است.

گیل پادشاه: آخرین باری که ما صحبت شما نام آن را واقعا پر از دست انداز سوار غلتکی coaster. چگونه شما را توصیف آن در حال حاضر ؟

Kloots: من را از آن دور باطل یا ICU رقص زیرا شما فقط احساس می کنید مثل شما در این حرکت از رفتن در اطراف, در اطراف, در اطراف مانند یک چرخ همستر. و من فقط می خواهید برای دریافت ما را از چرخ همستر.

پادشاه: آره. چه چیزی شما فکر می کنم نیک می داند در مورد آنچه اتفاق افتاده و یا اتفاق می افتد به او را ؟

Kloots: که واقعا سخت است — سعی کنید به سنج — متاسفانه. … ما گفته اند او مرتب کردن بر اساس بسیار پتو بیانیه ای از نوع آنچه اتفاق افتاده است. فقط چون ما واقعا نمی دانم آنچه که او می فهمد فقط رتبهدهی نشده است.

شاه: آیا شما فکر می کنم او می داند که پای او قطع شده است?

Kloots: من به او گفتم که.

پادشاه: شما گفته است ؟

Kloots: من. من به او گفتم … و من به او گفتم چگونه وجود دارد شگفت انگیز پروتز. و من به او گفتم که من صحبت کردن به جانبازان … و سعی کنید او را تشویق.

شاه: که دقیقا چه چیزی باید اتفاق می افتد که ما می دانیم که نیک در حال پیشرفت است, در راه به بهبود ؟

Kloots: در یک جهان کامل — از آنجا که ما به امید یک دنیای کامل —

پادشاه: آره, من بیش از حد.

Kloots: ما نهایی, هدف نهایی خواهد بود — او به عنوان یک نامزد برای دو پیوند ریه.

شاه: او است رفتن به نیاز به یک پیوند ریه شما گفت ؟

Kloots: ما فکر می کنم آن است که به احتمال زیاد امکان. 99% شانس است که او خواهد بود و نیاز است که به منظور زندگی نوع زندگی که من می دانم من می خواهم به زندگی می کنند. … است که در یک جاده دور و بسیاری از چیزها را به خط تا در جهت نیک به یک نامزد برای که.

آماندا Kloots در بازدید از نیک کردرو در ICU

پادشاه: وجود دارد به یک نتیجه مثبت شما بر این باورند در طرف دیگر.

Kloots: به وجود دارد. و من به او بگویید من می گویند: “شما در حال رفتن به راه رفتن از این بیمارستان ، من اعتقاد دارم که آن را من می دانم که شما می توانید. … ما در حال رفتن به رقص دوباره. شما در حال رفتن به نگه داشتن فرزند خود را دوباره.” … خط من است “نمی گم دریافت متمرکز شده است.”

پادشاه: با وجود همه چیز شما شده ام و شما شده است از طریق بسیاری از شما نمی شکست.

Kloots: من فقط احساس می کنم مثل زمانی که من در آن اتاق با او و پس از آن زمانی که من به خانه من را دریافت نمی اشتباه من روز اما من را مجبور به ماندن تعیین می شود.

شاه: در لحظات خود را هنگامی که آن را دشوار است برای شما, چگونه می توانم شما را از طریق آن دریافت کنید?

Kloots: خوشبختانه من پشتیبانی شگفت انگیز در حال حاضر. من زندگی با خانواده من و شما می دانید که من به خانه آمد روز دیگر واقعا احساس, شما می دانید فقط از نوع خسته و غمگین. و من اجازه دهید آن را. من داد زدم و گریه کردم در مقابل پدر و مادر من. … شما باید به آن روزها. شما باید برای شکستن. این تنها طبیعی است. شما می دانید که من یک فرد قوی اما حتی قوی مردم ، و این درست است. شما باید برای شکستن به طوری که شما می توانید ساخت خود را دوباره.

شاه: من میخواستم بدونم که آماندا اگر شما تا کنون از بین رفته وجود دارد … باید پزشکان به شما گفت “آماندا آن زمان به او اجازه دهید برود؟” آنها همیشه به شما گفته ؟

Kloots: آنها به من گفتند که چهار بار که او نمی خواهد برای زنده ماندن. حتی گاهی اوقات او نمی خواهد زنده ماندن از طریق شب اما او کرده است. او شده است. … به اعتقاد من گیل که خدا تنها کسی است که رفتن به تصمیم گیری زمانی که و اگر من شوهر می رود. بنابراین من هرگز سعی کنید به بازی در این نقش است. … او را به مبارزه با. من هر روز آن را ببینید. نیک دکتر آن را می بیند. و تا زمانی که او را در وجود دارد و مبارزه با, من همچنان به مبارزه با او. … من به او بگو هر روز قبل از اینکه من ترک من بگو خوب, در اینجا چیزی است که شما باید به تمرکز بر روی. دو نفر از ما نشستن در خانه جدید ما, … الویس در بستر است و ما در حال گوش دادن به ‘خانه ما’ در ما, شما می دانید, در خانه لورل دره عمیق و باریک.”

پادشاه: اوه من عاشق این عکس. من عشق را به تصویر است. “خانه ما” به Crosby, Stills نش و جوان “خانه ما”? … , Amanda آن را می خوانم. من عاشق این آهنگ. من آن را دوست دارم.

Kloots: می گوید: “خیره در آتش برای ساعت ها و ساعت ها در حالی که من گوش دادن به شما بازی خود را از عشق آهنگ همه شب طولانی برای من است.”

پادشاه: چه کامل شعر برای زندگی خود چه شما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.

Kloots: من می دانم.

شاه: چگونه اغلب شما را وادار به دیدن او در حال حاضر ؟

Kloots: من در هر روز است.

پادشاه: شما ارسال شده یک عکس از دست های خود را clasped با هم.

Kloots: شما می دانید وجود دارد بنابراین بسیاری از کابل در همه جا. شما می دانید, من فقط می خواهم به پرش در بستر خود و در آغوش گرفتن او و او با شتاب و فشار او را. اما, شما می دانید, شما باید بسیار مراقب باشید با همه چیز که در جریان است بنابراین من با شتاب خود را از دست … و من منتظر روزی که او را نگه می دارد به سوی من بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر