نیک کوشینگ خروجی منچستر سیتی زنان سر مربی اظهار تاسف کرد که تیمش در لیگ قهرمانان اروپا در مرحله نیمه نهایی روز چهارشنبه برگزار خواهد شد در همان زمان به عنوان منچستر سیتی مردان Carabao نیمه نهایی جام, وادار کردن طرفداران به انتخاب بین این باشگاه و دو ارشد تیم است.

زنان شهرستان سفر به آرسنال برهموود – یک مسابقه برگشت از فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا – یک 7.30 pm-لگد روز چهارشنبه در حالی که پپ گواردیولا را در کنار میزبان منچستر یونایتد در نیمه نهایی دوم-پا منجر 3-1 در مجموع در یک بازی است که آغاز و در ساعت 7: 30 pm.

در حال حاضر وجود دارد یک برخورد بین دو قاره در جام حذفی نیمه نهایی – منچستر یونایتد میزبان چلسی در روز چهارشنبه – در حالی که Carabao بازی های جام اجرا در شب متوالی. زنان لیگ بازی های جام مستقیم حذفی بازی نمی گیرد بیش از دو پا.

“این قطعا کمک خواهد کرد اگر ما بازی نمی کند در همان روز” کوشینگ گفت. “من به طور مداوم صحبت با طرفداران ما. ما یک گروه از طرفداران که سفر به هر بازی مردان و زنان. هنگامی که شما بخواهید آنها را به را انتخاب کنید, آن قرار می دهد و آنها را در یک محل که در آن آنها واقعا نمی خواهید به انجام این کار است زیرا آنها می خواهند به تماشای هر دو تیم.

“من فکر می کنم اگر ما در حال رفتن به رشد این بازی ایده آل نیست. در مقابل آرسنال, ما می خواهیم به یک بازی که در آن ما یک پر جمعیت. ما احتمالا نمی خواهید به عنوان بسیاری از دور به عنوان طرفداران ما را اگر تیم مردان نیست،”

Carabao جام های اجرا شده توسط EFL اما زنان لیگ و جام حذفی به معنی آن است که اغلب معلوم نیست چه بحث اگر هر کدام را در محل مورد فیکسچر برنامه ریزی است. در 2019 در لیگ برتر محروم West Ham اجازه حرکت خود را مردان بازی خانگی برابر ساوتهمپتون اجازه می دهد تا طرفداران خود را نیز به حضور در این باشگاه را نهایی جام حذفی در ومبلی را در همان روز. لیگ برتر را رد کرد و وست هام درخواست برای حرکت در بازی از 3 بعدازظهر BST-12:30pm با استناد به “بالقوه ناراحتی” به هواداران است.

پرسید: اگر او می خواهد به مانند یک قانون برای جلوگیری از ثابت درگیری کوشینگ گفت: “من فکر می کنم مشکل تو این است که تو یک حذفی و لیگ برتر است که مرتب کردن بر اساس همان سازمان است. من نمی دانم اگر شما تا کنون دریافت کنید که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im