Nick Kyrgios نیش ترمزی میزند از ما باز بیش از coronavirus نگرانی

استرالیا, تنیس, بازیکن Nick Kyrgios خارج از ایالات متحده باز و دوباره مورد انتقاد برخی از همکاران خود حرفه ای برای تصمیم گیری های خود را به نادیده گرفتن توصیه های بهداشتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Kyrgios شرح زیر است هموطن و زنان جهان شماره یک خاکستر Barty که خارج از 31 اوت-سپتامبر 13 مسابقات در اوایل این هفته.

“من نمی خواهد بازی در این سال در ایالات متحده باز” Kyrgios گفت: در یک ویدئو در رسانه های اجتماعی در روز یکشنبه.

“آن لطمه می زند من در هسته به خارج وجود دارد رقابت در یکی از بزرگترین عرصه های Arthur Ashe Stadium.

“اما من نشسته برای مردم به استرالیا برای صدها و هزاران نفر از آمریکایی ها که از دست داده اند و زندگی خود را برای همه شما. این تصمیم من.”

Kyrgios تا به حال هیچ مشکلی با USTA برنامه ریزی مسابقات و یا بازیکنان رقیب اگر آنها را انتخاب کرد “تا زمانی که همه اعمال مناسب و اعمال با خیال راحت”.

25 ساله گفت: او به رسمیت شناخته شده است که کاهش دستمزد کارکنان در این مراسم مانند رستوران کارکنان پاک کننده ها و قفل اتاق خدمه مورد نیاز این مسابقات را به محل.

جهان شماره 40, اما همچنین در زمان یکی دیگر از شات در برخی از بازیکنان دیگر با او درگیر شده است در یک نبرد در حال اجرا بیش از دو ماه گذشته پس از آنها تصمیم به بازی در یک نواک جوکوویچ-سازماندهی نمایشگاه رویداد در اروپا است.

جوکوویچ برنا Coric, گریگور دیمیترو و ویکتور Troicki تمام آزمایش مثبت برای Covid-19 در طول این رویداد بود که با عجله لغو شد.

“بازیکنان تنیس شما باید به عمل در جهت منافع یکدیگر و با هم کار کنند” Kyrgios گفت.

“شما نمی تواند رقص در جداول پول گرفتن راه خود را در سراسر اروپا و یا تلاش برای ساختن یک جفتک سریع میزبانی یک نمایشگاه. که خیلی خودخواه.

“فکر می کنم مردم دیگر برای یک بار این چیزی است که این ویروس مورد است.”

این هفته خاکستر Barty تنیس جهان شماره یک شد مهم ترین نام به رها کردن از عمده جهانی به Covid-19 برانگیخته موج تازه نگرانی که یک میزبان از بین المللی ورزش های صورت بیشتر اختلال.

24-در سال افزایش یافت که از طریق رتبه بندی سال گذشته با پیروزی باز فرانسوی و سه تک آهنگ دیگر عناوین کشیده از ماه آینده ما باز با استناد به “هنوز هم خطرات قابل توجهی” برای او دلیلی برای ماندن در خانه در استرالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme