Nicola Sturgeon خواست برای توضیح shambolic’ در مورد به نوبه خود در قرنطینه برای اسپانیا مسافران

Nicola Sturgeon تحت فشار است که برای توجیه او “shambolic” تصمیم به reimpose قرنطینه محدودیت در مسافران از اسپانیا تنها سه روز پس از بلند کردن آنها را.

ویلی رنی, اسکاتلند لیبرال دموکرات رهبر گفت: گردشگران داخلی “پرداخت هزینه” برای این مورد به نوبه خود و هشدار داد که آنها می تواند به سمت چپ در یک “موقعیت بسیار دشوار با کارفرمایان خود را” بر خود بازگشت.

در نامه ای به وزیر گفت: این تصمیم مطرح شده “سوال بزرگ” در مورد اولین وزیر “کیفیت پایین” تصمیم به اضافه کردن اسپانیا به او “پل هوایی” لیست پنجشنبه گذشته با وجود افزایش موارد وجود دارد.

آقای رنی از او خواست به افشای “دقیق علم” پشت حرکت می کند و هشدار داد که در غیر این صورت آن را به نظر می رسد “haphazard.”

انتقاد خود را تکرار می شد توسط اسکاتلند فرودگاه با رئیس آبردین و گلاسکو فرودگاه بیان کرد: “وجود دارد به سادگی هیچ راه ما می تواند در چنین غیر قابل پیش بینی محیط زیست است.”

با شنبه شب اعلام شده تنها چند ساعت قبل از آن آمد به اثر ادینبورگ فرودگاه هشدار داد که “کمی و یا بدون توجه به مسافران فرودگاه و مسافران باعث پریشانی و عملیاتی هرج و مرج است.”

Ms اسکاتلند هشدار داد در هفته گذشته که اسکاتلندی “cannot کتاب تعطیلات در حال حاضر با اطمینان” است که آنها نمی خواهد نیاز به قرنطینه در زمانی که آنها بازگشت از خارج از کشور و برنامه های خود را می تواند scuppered “در اطلاع بسیار کوتاه است.”

هشدار داد که محدودیت می تواند reimposed در هر زمان او توصیه می شود هر کسی با توجه به سفر خارج از کشور به “فکر می کنم با دقت بسیار” و در نظر گرفتن تعطیلات در اسکاتلند به جای.

اما روز بعد از او خواست احتیاط اسپانیا اضافه شد به لیست کشورهایی که اسکاتلندی می تواند لذت بردن از قرنطینه-رایگان سفر.

Ms ماهیان خاویاری اضافه شده اسپانیا به air bridge, کشور, بیش از دو هفته پس از دولت بریتانیا را برای انگلستان با وجود Covid-19 موارد سه برابر.

همراه با دولت در بقیه UK او حذف شده اسپانیا و جزایر آن از فهرست مقاصد امن برای دیدار با اثر از نیمه شب روز یکشنبه.

کوتاه متوجه معنای برخی از مسافران بودند در هوا از بازگشت از تعطیلات خود را نمی دانستند و آنها را به قرنطینه در خانه برای 14 روز پس از فرود.

آقای رنی گفت: “این در حال حاضر یک shambolic وضعیت و بزرگ وجود دارد سوال که چگونه اسکاتلندی وزرای ساخته شده اند از جمله کیفیت پایین تصمیم گیری.

“اگر آن را امن نیست به آسانسور قرنطینه اقدامات سه هفته پیش که چگونه آن را به حال شده است در نظر گرفته امن برای انجام این کار در اوایل این هفته ؟

“گردشگران داخلی که در سمت چپ اسپانیا در چند روز گذشته در انتظار آنها خواهد بازگشت بدون قرنطینه خواهد شد در یک موقعیت بسیار دشوار با کارفرمایان خود را.”

درک Provan مدیر اجرایی AGS فرودگاه با مسئولیت محدود که دارای آبردین, گلاسکو و ساوتهمپتون فرودگاه گفت: “در حالی که ما درک می کنیم که امنیت عمومی همیشه باید اول از سرگیری پتو قرنطینه اقدامات برای کسانی که سفر به اسپانیا یک ضربه چکش و نمی تواند در بدترین زمان.

“وجود دارد به سادگی هیچ راه ما می تواند در چنین غیر قابل پیش بینی محیط زیست که در آن تصمیم گیری در مورد یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری تغییر در این هفته ما باید ثبات است.”

فرودگاه ادینبورگ گفت: این قابل درک است که قرنطینه محدودیت ممکن است اعمال شده در اطلاعیه کوتاه برای محافظت از سلامت عمومی است.

“با این حال این وضعیت رخ داده است که روز گذشته نمی تواند بهترین راه برای مدیریت این – کمی و یا بدون توجه به مسافران فرودگاه و مسافران باعث پریشانی و عملیاتی هرج و مرج” سخنگوی گفت.

“دولت باید متعهد به یک ریتم ارزیابی از کشور. اگر آنها به عمل outwith این پس آنها باید درک اثر و در نتیجه عدم اطمینان باعث خواهد شد.”

او افزود: “این رویکرد به این معنی است که دولت باید به سرعت در حال کاوش جایگزین مانند تست اگر ما می خواهیم برای دیدن هر نوع از حمل و نقل هوایی تابع.”

Humza Yousaf این SNP را وزیر دادگستری توییتی که او نمی تواند از انتشار داده های علمی پشت این مورد به نوبه خود آن را به عنوان دولت انگلستان است و او با دریافت مجوز.

او گفت: “این تصمیم به معاف اسپانیا در اوایل این هفته در نظر گرفته شد که داده ها نشان داد وجود بهبود در گسترش ویروس. اما به وضوح آخرین اطلاعات به ما داده است دلیلی برای نگرانی برای سرنگونی این تصمیم.

“ما درک خواهد شد که این ناامید کننده است. ما باید همیشه روشن شده است ما در حال نزدیک نظارت بر وضعیت همه گیر در همه کشورها و این که ما ممکن است نیاز به حذف یک کشور از لیست مکان های معاف از قرنطینه مورد نیاز باید این ویروس نشان می دهد یک تجدید حیات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im