نیکلاس کیج بازی خواهد کرد تایگر کینگ, جو عجیب و غریب در جدید اسکریپت سری

نیکلاس کیج اولین تلویزیون نقش بازی خواهد کرد سابق باغ وحش جو عجیب و غریب, بی رحمانه و hellraising موضوع Netflix را wildly محبوب docuseries ببر پادشاه که در حال حاضر در زندان به پرداخت یک هیتمن برای کشتن حیوانات فعال کارول Baskin. این docuseries ومیزان خود به رقابت به عنوان همسایه بزرگ صاحبان گربه.

قفس شده است اعلام کرد برای هشت قسمت نوشته سری در مورد عجیب و غریب از CBS Television Studios و تصور سرگرمی. آن را بر اساس یک تگزاس ماهنامه داستان منتشر شده در سال 2019, ‘جو عجیب و غریب: یک تیره سفر به دنیای یک مرد رفته وحشی” توسط Leif Reigstad به جای Netflix سری.

آمریکا خرابکاری showrunner دن Lagana که در حال نوشتن این سری و پل جوان optioned است این مقاله در ماه ژوئن سال 2019 در حالی که در قفس بوده است و در مذاکرات به بازی نقش سرب از آوریل.

قفس برنده بهترین بازیگر جایزه اسکار برای ترک لاس وگاس و نیز شناخته شده برای فیلم های سینمایی از جمله گنجینه ملی و Ghost Rider. فیلم های آینده خود را شامل غیر قابل تحمل وزن عظیم استعداد و خوک.
نیکلاس کیج به عنوان یوری اورلوف در خدای جنگ


اعتبار: فیلم, عکسهای

انواع گزارش داد: “مراکز داستان در اطراف جو Schreibvogel یک.k.یک جو عجیب و غریب, غیر عادی, عجیب و غریب, باغ وحش در اوکلاهما که مبارزه خود را برای حفظ پارک و حتی در خطر از دست دادن سلامت عقل خود را. این سری را زنده در دن شیر با جو کشف چگونه او جو عجیب و غریب و او چگونه از دست خود را به شخصیت خود را ایجاد.”

ادامه مطلب:

داستانهای شگفت انگیز از ببر پادشاه

واضح است که باید بازی جو عجیب و غریب در ببر پادشاه فیلم. اما چه کسی باید مستقیم آن ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر