با وجود سفر اخیر به هند یک رالی بزرگ شب قبل در کارولینای جنوبی و این واقعیت که او تا به حال بیرون آمده از یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد coronavirus دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جوشان فرم در آخرین محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) سالانه رویداد سیاسی اسپانسر شده از طرف محافظه کار آمریکا و اتحادیه.

در واقع خود را پر انرژی, خلق و خوی مشخص شده بود در مقایسه با بسیاری از مشاوران جوان خود را. آنها با او شده بود به عنوان او ساخته شده راه خود را از طریق هفته گذشته خسته کننده برنامه و آنها به نظر می رسید بسیار در هم شکسته. برای یک مرد که نوبت 74 در سه ماه زمان رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد قابل ملاحظه ای هست.

CPAC بزرگترین گردهمایی سالانه محافظه کار فعالان و مسئولان سیاسی در تقویم. پس از سالها نادیده گرفته شده توسط هر دو رئیس جمهور بوش و حزب جمهوری خواه میت رامنی-انواع جمهور تهمت مانند رونالد ریگان قبل از او در حال حاضر سالانه ثابت وجود دارد.

یکی از چیزهایی که تغییر کرده است از رئیس جمهور ریگان روز مخاطب است. بسیاری از محافظه کاران از سراسر جهان در حال حاضر حضور در این جمع. من شده است با رفتن به CPAC پس از 2014 و به نظر می رسد تبدیل شده اند غیر رسمی در خارج از کشور سخنران. پس از 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی اما من احساس نمی مانند یک خارجی در همه. Brexit شد آغاز یک انقلاب جهانی, یک پوپولیست موج است که هنوز ساختمان و من لذت می برد و ملاقات بسیاری از افراد غیر آمریکایی در حالی که من در مریلند است. من حتی با توجه به یک کارت کسب و کار توسط یک مرد از مغولستان حزب محافظه کار!

به عنوان Brexit بریتانیا می رود سر به سر با اتحادیه اروپا مذاکره کنندگان در بروکسل پس از یک صبحانه انگلیسی و اعتماد به نفس در خلق و خوی هر محافظه کار که من خوشحال شد و با پیشرفت های ساخته شده تا کنون است. اما سایه Huawei است و نه دور شد و باز صحبت از “چهار چشم هوش های مشارکت” در ممانعت از پادشاهی متحده. حتی بیشتر فراموش نشدنی شد کلمات تد کروز که من به نظر می رسد با او در امریکا محبوب ترین سیاسی پادکست “حکم”. او به من گفت که چهار چشم هستند بهتر از شش چشم یک مرجع به چین دسترسی به اطلاعات ما داده است.

من همچنین شاهد در سی چقدر جدی آمریکا است که مصرف چینی تهدید. من در ملاقات با دانشگاهیان جا از موسسه هادسون. آنها در حال انتشار مقدار زیادی از کار را در مورد چینی سرقت مالکیت معنوی و جاسوسی فرهنگ خود دولت است. چیزی شبیه به این به نظر می رسد وجود داشته باشد در بریتانیا است. در حالی که بریتانیا ممکن است منجر به شورش مردمی به دست آورد و به ما استقلال ما واقعا در حال ساخت یک ظرف غذا از جایگاه ما در جهان است.

سخنران که همه واقعا می خواستم برای دیدن البته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. این بدون اغراق بگویم که همه امید شکست دادن نیروهای جهانی شدن بقیه بر روی شانه های او. همانطور که گفتم در طول سخنرانی من چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن به ما اجازه خواهد به ضرب و شتم globalist پروژه, طلوع فوق العاده ای تغییرات سیاسی در سراسر غرب است.

پیشگویی برای حزب جمهوری خواه نگاه خوب در حال حاضر. به عنوان یک نیروی سیاسی به نظر می رسد قابل ملاحظه ای ایران. رئیس جمهور تهمت را تصویب رتبه بندی در حزب خود او به طور مداوم بالاتر از 90 درصد نشده است و بالاتر از اواسط دهه 1980 زمانی که رئیس جمهور ریگان تحت سلطه ایالات متحده در سیاست است. این قابل توجهی feat داده شده است که در ماه اکتبر سال 2016 زمانی که دسترسی هالیوود نوار شد بسیاری از برجسته جمهوری خواهان در اصل رها حزب ادعا آن محکوم شد.

من با توجه به بینش به این حس وحدت در هفته گذشته زمانی که من این افتخار را دعوت به عنوان سخنران مهمان در ماهنامه جمهوری خواه سناتور عقب نشینی است. ترین زمان سناتور بود در حضور و غیاب از جمله میت رامنی. داده های اخیر استیضاح رای در برابر رئیس جمهور باید اعتراف کنم که او تا حدودی نامتجانس در وسط ، بقیه اگر چه راست خود را در پشت مرد —و از جمله سناتور کروز که موفق به ایجاد پرونده برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در سال 2016.

به همه در جنبش پوپولیستی پرچم قدرتمند نمادها فقط به عنوان آنها را برای طرف دیگر نیز هست. (فقط نظر اتحادیه اروپا که کاشته شده پرچم خود را در سراسر اروپا هر زمان که فرصتی بوجود آمده است). من شنیده ام بسیاری از نظرات مثبت در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا حزب پارلمان اروپا با تکان دادن پرچم های خود را به عنوان یک خداحافظی ژست در پارلمان اروپا طی نهایی ما نشسته که در محل در ژانویه من تعجب در CPAC اگر من به جرات موج اتحادیه جک در مرحله در ایالات متحده آمریکا است. با توجه به مخاطبان می دانستم که همه چیز در مورد سال 1776 اعلامیه استقلال در برابر دولت و در واقع سوزاندن کاخ سفید در سال 1812 من تا به حال به این فکر ممکن است یک بیت از یک خطر است. در عین حال هر چه تفاوت وجود داشته در گذشته من تصمیم به پرده پرچم اتحادیه مواجه شد با اکثر دارای شور و شعف کف زدن. آن است که خیلی بیشتر از فقط یک پرچم ملی این روزها. آن را نمادی از مقاومت و پیروزی برای جنبش ما. من به طور کامل انتظار می رود بیشتر مردم در سراسر اروپا به پوشیدن اتحادیه جک T-پیراهن در طول چند سال آینده. آن را نشانه ای از آزادی.

به عنوان coronavirus دستمال مرطوب صدها میلیارد دلار جهانی قیمت سهم آن را نمی خواهد طولانی قبل از کشورها مانند ایتالیا شروع به می خواهید به را خود اقتصادی اقدامات بدون نیاز به درخواست برای اجازه از استادان خود در بروکسل. اگر اقتصاد را دچار 2008-سبک سقوط تا حدی یا به طور کامل به عنوان یک نتیجه از این رو به رشد بحران بهداشتی کاملا ممکن است که حتی بیشتر مردم به دنبال رای برای احزاب جدید که در باور ملت و دولت به جای در globalist پروژه. من اعتقاد دارم که کلید به کل انقلاب استوار در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در ماه نوامبر و من هرگز احساس اعتماد به نفس بیشتری.

Nigel Farage است سردبیر ارشد-در-بزرگ نیوزویک “بحث” پلت فرم.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im