نه از 10 نفر هنوز هم آسیب پذیر به کروناویروس که هشدار

حدود 90 درصد از جمعیت جهان است که هنوز هم مستعد ابتلا به کروناویروس ساخت جستجو برای یک واکسن حیاتی سازمان جهانی بهداشت ارشد دانشمند گفته است.

Dr Soumya Swaminathan گفت که مطالعات اخیر از مردم را سرمی – که آیا آنها تا به حال آنتی بادی علیه ویروس – تا به حال نشان داده است که اکثریت جهان است که هنوز هم در معرض خطر این بیماری است.

یک لانست مطالعه در اوایل این ماه در یک مقطع از جمعیت در ژنو نشان داد که در اکثر تنها 10 درصد از افراد دارای آنتی بادی خواهد بود که به احتمال زیاد به مشورت برخی از ایمنی به این بیماری است.

“به نظر می رسد که بخش بزرگی از جمعیت جهان – حداقل 90 درصد – همچنان مستعد. و در نتیجه این ویروس می تواند در و گفت:” دکتر Swaminathan.

او افزود: “من فکر می کنم بهترین شرط برای پایان دادن به این بیماری همه گیر به خصوص در فاز حاد است که یک واکسن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

Dr Swaminathan صحبت شد در راه اندازی سرمایه گذاری مورد برای دسترسی به Covid-19 ابزار Accelerator یک همکاری جهانی به رهبری که به منظور توسعه و توزیع واکسن و درمان و تشخیص عیب برای coronavirus.

این همکاری با هدف به دو میلیارد دوز واکسن تا پایان سال 2021 که نیمی از آن را به فقیرترین کشور جهان است. همچنین امیدوار به ارسال 500 میلیون تست های تشخیصی و 245 میلیون و دوره درمان به پایین و کشورهای با درآمد متوسط توسط همان زمان.

برای رسیدن به این برنامه که گفت آن نیاز به $31.3 میلیارد که فقط $3.4 میلیارد دلار بوده است متعهد. این سازمان اذعان هزینه بالا بود اما “آن محدودتر است در اهمیت هنگامی که در مقایسه با هزینه Covid-19”.

Dr Swaminathan گفت: این واکسن در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و Astra Zeneca – که حرکت به فاز سوم دادگاه در برزیل به زودی – در حال حاضر دونده جلو از نزدیک دنبال یک نامزد از ما مبتنی بر شرکت مدرن.

“Astra Zeneca بیشتر حوزه جهانی در شرایط که در آن آنها در حال اجرا هستند محاکمه” او گفت:. او افزود: این مهم برای شرکت به دنبال در حال محاکمه در تنظیمات مختلف.

وجود دارد حدود 220 واکسن نامزدها با حدود 15 شرکت در آزمایشات انسانی. Dr ست برکلی, مدیر اجرایی Gavi, the Vaccine Alliance, گفت: این مهم به عنوان یک نمونه کارها به عنوان امکان پذیر است.

“واکسن نامزدها را عادی موفقیت نرخ حدود هفت درصد بالینی شاید 15 تا 20 درصد از پیش بالینی بنابراین اکثریت قریب به اتفاق با شکست مواجه خواهد شد,” او گفت:.

دکتر ریچارد Hatchett مدیر اجرایی ائتلاف اپیدمی آمادگی نوآوری است که بودجه نه از پیشرفته ترین نامزدها از جمله آکسفورد واکسن گفت: سازمان تا به حال به عمد انتخاب طیف گسترده ای از محصولات – هر دو از نظر نحوه واکسن آثار و جایی که آنها در حال توسعه هستند.

“ما به عمد انتخاب یک مجموعه است که در سطح جهانی توزیع شده تا حدی که یک پرچین در برابر این خطر وجود دارد که فردی از کشورها ممکن است اعمال کنترل صادرات و محدود کردن مقدار از واکسن است که می تواند جریان از یک کشور” او گفت:.

اما با چنین میزان شکست بالا و هیچ واکسن به احتمال زیاد به طور گسترده ای در دسترس برای حداقل 12 تا 18 ماه توسعه درمان نیز حیاتی گفت: Dr Nick Cammack از خوش آمدید.

او گفت که مشارکت سرمایه گذاری کرده بود در 19 درمان شدند و بسیاری از “هیجان زده” در پتانسیل آنتی بادیهای مونوکلونال.

این تقلید بشر آنتی بادی و کار با مسدود کردن ویروس ها و متوقف کردن آن سلول های مضر و می توان در مراحل اولیه این بیماری است.

Dr Cammack گفت: دگزامتازون – £5 استروئید است که اخیرا نشان داده شده است به کاهش مرگ و میر یک سوم بیماران هواکش – بود که دستیابی به موفقیت بود اما تنها با توجه به بدحال بیماران.

“این تفاوت در بيماران تحت ونتيلاسيون مکانيکی اما من فکر می کنم هدف ما این است که برای رسیدن به یک نقطه که در آن هیچ کس به پایان می رسد تا در یک ونتیلاتور. بنابراین ما نیاز به داروهای خاص است که متوقف خواهد شد این ویروس انجام آن آسیب در اوایل عفونت,” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران