NJPW لغو مارس رویدادهای جدید از جمله ژاپن جام در میان Coronavirus نگرانی

به عنوان coronavirus COVID-19 به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان, New Japan Pro Wrestling است اقدام به محافظت از خود استعداد و طرفداران لغو تمام حوادث برای بخشی از مارس از جمله بسیار پیش بینی جدید ژاپن در جام حذفی.

در ارتقاء سایت رسمی NJPW نقل از یک توصیه از سوی وزارت بهداشت برای توضیح ارتقاء تصمیم به لغو تمام حوادث زندگی می کنند برنامه ریزی شده میان چهار شنبه, آوریل 1 و یکشنبه 15 مارس.

NJPW را بیشتر اطلاعیه ها در تاریخ بعد و دارندگان بلیط برای کسانی که لغو رویدادهای مسترد خواهد شد.

new japan pro wrestling black white logo
NJPW

“NJPW رسیده است این تصمیم دشوار پس از بررسی دقیق. در نهایت سلامت و ایمنی ما طرفداران کارکنان و کشتی گیران است که ما بیشترین نگرانی است. ما عمیقا سپاسگزار حمایت خود را از New Japan Pro Wrestling” این سایت را می خواند.

طرفداران نه تنها دست جدید ژاپن در جام حذفی اما ویژه سالگرد رویداد نیز لغو شد به عنوان به خوبی. در ارتباط باشید به NJPW های مختلف حساب های رسانه های اجتماعی برای اطلاعیه در خصوص هنگامی که این حوادث برگزار خواهد شد.

زیر نشان می دهد تحت تاثیر قرار می گیرند جدید ژاپن اعلام:

سالگرد تور – مارس 1 & 2

سالگرد رویداد – مارس 3

جدید ژاپن در جام حذفی

  • 4 مارس در Korakuen سالن توکیو
  • 7 مارس در Aichi استانی تربیت بدنی
  • 8 مارس در Baycom تربیت بدنی, Hyogo
  • 9 مارس در کوچی استانی تربیت بدنی
  • 10 مارس در پستی عرصه سجا
  • مارس 12 & 13 در Korakuen سالن توکیو
  • 14 مارس در Makuhari Messe, Chiba

جدید ژاپن در جام حذفی است و سالانه واحد-حذف مسابقات با برنده بدست آوردن یک قهرمانی فرصت است. در این سال با Tetsuya Naito برگزاری هر دو IWGP سنگین وزن و قهرمانی بین قاره ای برنده 2020 جدید ژاپن جام را دریافت خواهد کرد بازی برای هر دو عنوان.

اما خبر لغو می رسد فقط یک روز پس از NJPW اعلام کرد براکت برای این سال را به مسابقات.

njpw new japan cup 2020 bracket
براکت برای New Japan Pro Wrestling را 2020 جدید ژاپن در مسابقات جام.
NJPW

نام های قابل توجه مانند جف کاب خواهد Ospreay, Kenta و دیگران هستند و رقابت برای این شانس را به چالش Naito. Kazuchika اوکادا که Naito را شکست داد و در کشتی پادشاهی 14 برای IWGP سنگین وزن عنوان برنامه ریزی شده بود به در اشاره کرد رقیب جی سفید در دور اول.

در زمان انتشار این coronovirus تحت تاثیر بیش از 80 ، 000 نفر با مرگ و میر رسیدن به 3000 در سراسر جهان است. ژاپن 847 تایید موارد COVID-19 با شش مرگ و میر و یا دریایی کشور است.

ژاپنی سلامت وزارت ارشاد صادر شده در فوریه 17, ترغیب شهروندان با نشانه های سازگار با این ویروس برای مشاوره پزشکی حرفه ای است.

کشتی را نشان می دهد به خصوص بزرگتر حوادث را با هم طرفداران از سراسر جهان است. به عنوان coronavirus همچنان به گسترش نمی شود شگفت زده اگر مشابه لغو در جاهای دیگر اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de