هیچ بهانه ای برای تماس با فقیر ردیابی می گوید که به همه گیر می رسد گریم شش ماه نقطه عطف

توصیف تماس با ردیابی به عنوان دشوار است که یک “بهانه” سازمان بهداشت جهانی رئیس Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: به عنوان او هشدار داد در بسیاری از کشورها انجام نمی دهد به اندازه کافی به رسیدگی به این ویروس در مدت شش ماه ،

این که مدیر کل با اشاره به دقیق تماس ردیابی که انجام شد در شمال کیوو منطقه از جمهوری دموکراتیک کنگو طی شیوع بیماری ابولا که اعلام شد بیش از آخر هفته.

در یک نقطه این فعال مناقشه منطقه شاهد بیش از 25000 مخاطبین رسیده هر روز.

Dr Tedros گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی: “به من اعتماد وجود دارد هیچ بهانه ای برای قرارداد ردیابی. اگر شما می توانید تماس ردیابی در این وضعیت انجام تماس های ردیابی در کشور پایدار آمده باید به عنوان چنین مسئله است.”

به همان اندازه از جهان رفت و به مستند در اوایل این سال Dr Tedros گفت: دولت و مقامات بهداشت عمومی است که آنها نیاز به استفاده از آنچه “ارزش” زمان آنها تا به حال برای قرار دادن قوی تماس با ردیابی سیستم قبل از بازگشایی.

اما تا کنون تنها تعداد انگشت شماری از کشورها توانسته اند به جلو و تماس با ردیابی موفقیت, گفت,,,, Dr Michael Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

“تماس با ردیابی و نظارت بخشی از کلید است [از ضرب و شتم این ویروس]. یک اعتبار می رود به کشورهایی مانند آلمان و کره جنوبی و ژاپن که واقعا در آن متمرکز شده است,” او گفت: امروز.

در حالی که تماس با ردیابی می توان با افزایش خودکار سیستم های نظارت Dr Ryan تاکید کرد که “اصلی موفقیت تماس با ردیابی آمده است از خوبی سازماندهی نیروی کار جامعه.”

دو هفته پیش بریتانیا coronavirus تماس با ما-ردیابی برنامه در حال غرق پس از ممیزی کشف کرد که فقط یک در 25 مخاطبین بودند که شناسایی شده در گوشی های اپل.

در ضمن یک گزارش در NHS تست و ردیابی طرح اجرای حدود 25,000 تماس با ردیاب پیدا کردم که سیستم تماس کمتر از نیمی از کسانی که در خطر ابتلا به کروناویروس بین 28 اردیبهشت تا 3 خرداد.

و در حالی که اروپا در حال ظهور است از مستند Dr Tedros هشدار داد که این بیماری همه گیر است که هنوز هم به دور از آینده به پایان برسد.

“همه ما می خواهیم این را به بیش از. همه ما می خواهید برای دریافت با ما زندگی می کند. اما این واقعیت سخت است که: این است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از,” گفت,,,, Dr Tedros.

با این حال “اگر چه بسیاری از کشورها را ساخته اند برخی از پیشرفت در سطح جهانی و همه گیر است که در واقع بالا بردن سرعت” او هشدار داد.

به عنوان همه گیر نزدیک آن گریم شش ماه نقطه عطف و بیش از 10 میلیون نفر وارد و در سراسر جهان که مدیر کل به نام در کشور به مرحله مبارزه و جلوگیری از تکیه بر “بهانه ای لنگ.”

“این یک زمان برای تجدید تعهد ما به توانمند سازی جوامع سرکوب و انتقال و صرفه جویی در زندگی شتاب تحقیقات و سیاسی و اخلاقی رهبری,” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de