هیچ کرایه! با همه گیر نیویورک رانندگان تاکسی معیشت آویزان در تعادل

ما ممکن است بگویید که فرزندان ما در سال آینده است که در یک زمان وجود دارد, به خصوص اگر آن را در طول یک ساعت یک عجله در یک روز بارانی زمانی که شما نمی تواند یک تاکسی در شهر نیویورک برای عشق یا پول است. این روزها خیابان ها اکثرا خالی است. تخمین زده می شود که 90 ٪ از کسب و کار تاکسی خشک شده است.

که بخشی از دلیل که چرا این شهرستان با کمک گرفتن از گارد ملی آغاز یک برنامه می پردازد که رانندگان تاکسی برای ارائه مواد غذایی برای کم درآمد housebound ساکنان.

Mouhamadou Aliyu زرد راننده تاکسی از سال های بسیاری ایستاده می شود تا قبل از طلوع آفتاب به شرکت. او می داند که وجود یک خطر سلامت: “اما این خانه من است و زرد است آنچه که من انجام,” او توضیح داد. “در حال حاضر وجود دارد یک بیماری همه گیر. مردم ما آنها رنج می برند. شهر ما تماس بگیرید. ما در حال پاسخ دادن به تماس.”

mouhamadou-aliyu-b-620.jpg
زرد کابین راننده Mouhamadou Aliyu. ایسنا

رانندگان کسب درآمد $53 یک مسیر. هر مسیر مستلزم حدود شش تحویل و به این معنی انتظار در خط برای ساعت ها به طور کامل لود; سقز جعبه از مواد غذایی به شلوغ مجتمع های آپارتمانی; و سپس تمیز کردن برای آینده اجرا شود.

“این بسیار سخت است. آن را بسیار دشوار است. بسیار چالش برانگیز” Aliyu گفت.

دو ساعت بیشتر از این انتظار دو بعد از تحویل اجرا می شود = $106 برای یک روز کار. حتی نزدیک به این مقدار نیاز به پرداخت حتی بخشی از هزینه های ماهانه.

“اما ما هنوز هم امیدوار” Aliyu گفت: “صبح یکشنبه” ویژه نویسندگان تد Koppel. “ما نیروهای جدید است. ما نمی دهد!”

به عنوان یک جوان مهاجر از غرب آفریقا در سال 1994 Aliyu دیدم منهتن از طریق افزایش یافت-colored glasses: “من اینجا را با هیچ چیز در همه. این رویای من بود. به عنوان یک زرد کابین راننده به برگزاری مدالیون است مثل این است که در بالا از بازی ها. این جایی است که من می خواهم به. این رویای آمریکایی است.”

در سال 2003 او یک شهروند آمریکایی تبدیل شد. توسط 2004 Aliyu آموخته بود که شما نمی پولدار شدن فقط رانندگی تاکسی; به پول به او گفته شد شما نیاز به خود تاکسی – و خود از آن شما نیاز به یک مجوز خاص: یک مدال.

taxi-medallion-620.jpg
ایسنا

این شهرستان پرداخت شده برای تبلیغات و ترویج این قرارداد اساسا به عنوان ریسک; و آن شهر نیویورک ساخته شده است که به معنای واقعی کلمه میلیاردها دلار از فروش این مدال در حراج. هنگامی که وجود دارد بیشتر خریداران از مدال قیمت بالا می رود. که در تئوری است که در آن حتی یک مهاجر راننده تاکسی می تواند غنی: “بنابراین من گفت:” چرا که نه؟’ اما منظور من به جای یک پیشنهاد برای ترنج من باید به منظور بالا بردن $20,000. اما من باید تنها $7,000. بنابراین من درخواست برای کارت های اعتباری. من تایید کنید. من به آنها تماس بگیرید من بگو آیا من می توانم استفاده از آن را برای هر چیزی من می خواهید؟’ گفتند: بله پول خود را. شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید با آن است.”

Koppel گفت: “پس شما تا به حال $13,000 که شما تا به حال خود را در دو کارت های اعتباری. 20 ، 000 دلار پول نقد در یک $331,000 پیشنهاد داد.”

“بله که می تواند یک وام. و شما مجبور به پرداخت برای ماشین, گاز, تعمیر و نگهداری, که همه. اما هنوز هم زندگی خوب بود. حتی من می خواهم بگویم زندگی عالی بود.”

در حدود یک سال Aliyu را مدال داشتند قدردانی بیش از 100.000 دلار و قابل ملاحظه ای که ارزش نگهداری رو به افزایش است. “خوش شانس من بود قادر به خرید یک خانه در اینجا در برانکس سه-family house,” او گفت:. “پس همه چیز خوب بود. و پس از آن, حرکت به جلو, ترنج ارزش بود ، در سال 2013 در این شهر به حراج گذاشته ترنج در $1,350,000.”

هفت سال پیش – در تئوری و بر روی کاغذ – Aliyu یک میلیونر بود.

taxi-medallion-headlines-620.jpg
ایسنا

“تنها دلیلی که آن را به ارزش بیش از یک میلیون دلار بود که وجود دارد برخی از دیگر مهاجر که می تواند بهره گرفته به پرداخت این مبلغ گفت:” نیویورک تایمز خبرنگار برایان روزنتال. “و واقعا حتی پرداخت این مبلغ اما به دام افتاده در یک وام است که آنها را در غل بدهی برای بقیه زندگی خود را.”

روزنتال برنده جایزه پولیتزر برای سری خود را در معرض تاکسی مدال اومدی. او به عنوان توضیح داده شده در زمان ” مجموعه مستند “این هفته” کسانی که مدال شدند پول سازان … نه فقط برای رانندگان است.

“وجود دارد این شهر که به فروش می رسد مدال کارگزاران که جمع آوری شده در کمیسیون و بانک نوشت که این وام به فروش می رسد و برخی از آنها برای سود” او گفت:. “و آنچه ما در بر داشت ما گزارش شد که ارزش ترنج رفت از $200,000 برای بیش از یک میلیون دلار که درآمد حاصل از آن تا به حال به تغییر نمی کند در تمام.n در نهایت شما متوجه است که این نبود توسط حادثه. بسیاری از خودی می دانستند که همه چیز یک خانه از کارت.

“وام بودند هرگز پایدار” روزنتال گفت: “آنها هرگز پایدار و آنها همیشه رفتن به یک بار که unpayable پس از این حباب ظهور. و این چیزی است که اتفاق افتاده است.”

در تابستان گذشته به شورای شهر نیویورک برگزار شد جلسه در آنچه که به نام صاحب-راننده بحران است. Mouhamadou Aliyu یکی از شاهدان:

“هر روز, هر ساعت, من فکر می کنم در مورد گرفتن زندگی خود من گفت:” مقامات شهرستان. “من فکر می کنم در مورد خودکشی. تنها چیزی که توقف من است من چهار بچه. اگر من آنچه اتفاق می افتد به آنها را? من قرار است به یک میلیونر امروز و من به آن افتخار می کنم. و شما بچه ها در حال تلاش برای نگاهی که از من دور. این قابل قبول نیست. من خواستار بر شما لطفا! لطفا! رحمت بر ما. به ما کمک کند.”

Koppel گفت: از Aliyu شهادت “او صحبت می کند و نه plaintively از وضعیت خود به عنوان یک میلیونر: من یک میلیونر است. او هرگز دیگه دیدن که بعد دوباره او است؟”

“او نه” روزنتال گفت. “منظورم این است که او سزاوار آن است. او با این نسخهها کار بسیار سخت است. من در دیدار صدها نفر از این رانندگان تاکسی و همه آنها کار بسیار سخت است.”

بسیاری از رانندگان معتقد هستند که سوار-به اشتراک گذاری شرکت های مانند Lyft و Uber خراب کسب و کار خود را. حتی بدون آنها هر چند گفت: روزنتال, ترنج حباب تا به حال به پشت سر هم.

شش ماه پیش گفت Aliyu این مدال به ارزش کمتر از $100,000. چه او هنوز هم مدیون که ترنج, اما, است, بیش از $600,000. شانس است که او همیشه قادر به پرداخت آن ، باریک و هیچ.

یکی بلند و باریک ری آفتاب: ایالت نیویورک دادستان در حال آماده سازی برای سو شهر نیویورک به لحن بیش از 800 میلیون دلار برای گمراه مدال صاحبان. آن می تواند سال ها طول بکشد و حتی این مبلغ را ندارد رانندگان کامل دوباره.

و البته وجود این بیماری همه گیر. و بیش از 50 رانندگان تاکسی باید از درگذشت این ویروس از ماه مارس. اکثر رانندگان این روزها ماندن صفحه اصلی; چند موجود کرایه فقط ارزش خطر سلامت.

Aliyu گفت: “هیچ تر از خواب. هیچ شب. در شب ما چت در واتساپ گروه ما خیلی نگران است. اگر هیچ چیز انجام شده است که این بیماری همه گیر خواهد شد بیش زرد کابین صنعت خواهد بود بیش از حد خواهد شد به پایان رسید.”

      
برای اطلاعات بیشتر:

       
داستان های تولید شده توسط Deirdre کوهن. ویرایشگر: استیون تایلر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de