هیچ نشانه ای کیم جونگ سازمان ملل متحد تا به حال عمل جراحی قلب خود عقب نشینی شد و با توجه به coronavirus نگرانی می گوید آژانس

وجود دارد هیچ نشانه ای رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد دریافت کرد عمل جراحی قلب زمانی که او ناپدید شده از رسانه های دولتی به مدت سه هفته اما او کاهش می یابد فعالیت عمومی با توجه به coronavirus نگرانی Yonhap news agency گزارش روز چهارشنبه.

کیم با حضور اتمام یک کود گیاهی رسمی کره شمالی رسانه ها گفت: اولین گزارش خود را ظاهر می شود در پس آوریل 11. غیبت او سوخت سراسیمگی از حدس و گمان خود را در مورد بهداشت و نگهداری با کره جنوبی, اخبار خروجی گزارش کیم تا به حال تحت عمل جراحی قلب.

سئول سرویس اطلاعات ملی (NIS) گفت: در جلسه با اعضای کمیته اطلاعات مجلس که گزارش شد “بی اساس”, Yonhap گفت.

“او به طور معمول انجام وظایف خود را زمانی که او به دور از چشم” عضو کمیته Kim Byung-kee به نقل شد.

اما این نماینده مجلس گفت: کیم جونگ سازمان ملل متحد تنها 17 ظاهر عمومی تا کنون در سال جاری در مقایسه با متوسط 50 از سال های گذشته است که NIS نسبت به امکان شیوع کروناویروس در کره شمالی.

کره شمالی گفته است که هیچ تایید موارد است. کره جنوبی وحدت وزیر Kim Yeon-chul که مسئول نظارت بر کره شمالی امور است گفت: کیم عمومی ناپدید شد و نه غیر معمول به خصوص به این دلیل که کشور مصرف شده بود دقیق گام به شیوع.

“آن را نمی توان رد کرد که وجود دارد این است که شیوع در کره شمالی” به مجلس Kim Byung-kee گفت: با توجه به Yonhap. “کیم جونگ سازمان ملل متحد تا به حال با تمرکز بر تحکیم امور داخلی مانند نیروهای نظامی و حزب-دولت جلسات و coronavirus نگرانی را بیشتر محدود خود فعالیت عمومی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im