کارشناسان غیر دولتی می تواند انتخاب کنید که می شود COVID-19 واکسن اول

مقامات بهداشت عمومی گفت: یک کمیته مجلس سنا روز شنبه که یک پنل از کارشناسان خارج از دولت ایالات متحده ممکن است کمک به تصمیم می گیرید که می شود نهایی COVID-19 واکسن برای اولین بار. موسسه ملی بهداشت و درمان مدیر دکتر فرانسیس کالینز اذعان کرد که می تواند با احتیاط از دولت ایالات متحده با داشتن نهایی می گویند که می شود اولین دوز.

“ما فکر می کنیم که ممکن است چیزی انجام می شود در یک شرایط با یک سازمان است که خود را دولتی” کالینز گفت: در یک جلسه در مورد “عملیات پیچ و تاب سرعت” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی برای توسعه یک واکسن توسط پایان سال است. “از آنجا که آن را هنوز هم در مورد من فکر می کنم که مردم کمی مضطرب در مورد دولت فراخوانی عکس در اینجا.”

کالینز گفت: در حال حاضر ممکن است زمان “در واقع به گرد هم آوردن یک گروه از متفکران بزرگ است که می تواند در سطح بالا نظر از این که می تواند ذخیره کردن یک پایه از اصول است.” او گفت: در حال حاضر وجود دارد بحث های اولیه با آکادمی ملی پزشکی غیر انتفاعی توصیه می کند که دولت ها و کسب و کار بر روی مسائل مربوط به سلامت.

کالینز گفت که او امیدوار است تا اصول برای توزیع گذاشته شده توسط روز کارگر. “به نظر می رسد امیدوار کننده است,” او گفت: این کمیته است.

CBS اخبار رسیده به آکادمی ملی پزشکی برای نظر.

CDC مدیر رابرت Redfield گفت: CDC در نهایت باید “مسئولیت نخست” توزیع دوز. Redfield تاکید بر نیاز به کشف کردن استراتژی برای کمک به آسیب پذیر و بدون استحقاق جمعیت مانند راه اندازی تلفن همراه واحد برای واکسن عکس.

کالینز Redfield و اقدام پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار مدیر Dr. Gary Disbrow همه ابراز خوشبینی محتاطانه است که دولت آمریکا در مسیر توسعه امن و موثر واکسن تا پایان سال 2020 و 300 میلیون دوز آماده در اوایل 2021.

گفتند: ده ها تن از واکسن نامزدها در حال آزمایش در حال حاضر وجود دارد و می تواند چندین موفق واکسن در پایان. یکی بالقوه واکسن طراحی و توسعه توسط مدرن و NIH در حال ورود به مرحله نهایی آزمایش های انسانی این ماه است.

با توجه به زمان CDC, راهنمایی, اول جمعیت برای دریافت یک واکسن جدید که در تامین کوتاه مدت خواهد بود خط مقدم و کارگران ضروری مانند بهداشت عمومی پرسنل بحرانی مراقبت های بهداشتی کارکنان اجرای قانون و تولید کنندگان واکسن. زنان باردار و کودکان نوپا نیز در اولویت اول است. افراد سالم بین سنین 19 و 64 انتظار می رود که آخرین گروه از این واکسن استفاده کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im