Norman Reedus در 10 سال “The Walking Dead” و چه شر است رویای خود را مهمان AMC را به رییس

“من نوع از کسی که اگر آخرالزمان انسان زنده وجود دارد, من می خواهم احتمالا پیدا کردن جایی خوب برای پنهان کردن دارد.”

Norman Reedus مسلما تلویزیونی مورد علاقه badass. برای 10 سال گذشته بازی کرده Daryl Dixon های ناهنجار موتور سیکلت-رانندگی جنوبی خواهد شد که آیا هر آنچه در آن طول می کشد برای زنده ماندن در میان زامبی ها در AMC را به مرده راه رفتن. اما Reedus سریع به اشاره او هیچ چیز مانند Daryl. “من به طور کامل متفاوت است. من کامل شسته و رفته دمدمی مزاجی” Reedus می گوید. “من نوع از کسی که اگر آخرالزمان انسان زنده وجود دارد, من می خواهم احتمالا پیدا کردن جایی خوب برای مخفی کردن. من نمی خواهد که همان پهلوانان به عنوان Daryl می کند.” یکی از شباهت این دو سهم انجام است و عشق و موتور سیکلت و یک عشق نمایش داده شده در هر دو مرده راه رفتن و Reedus’ واقعیت نشان می دهد سوار با Norman Reedus, همچنین در AMC که در آن او را دعوت مهمانان مشهور به سوار شدن با او در سراسر جهان است. “آن هم از نوع شروع کردن به عنوان یک gearhead نمایش” Reedus می گوید اما در چهار فصل گذشته نشان می دهد تبدیل شده است “looser” و “سرگرم کننده” با مهمانان از جمله مرلین منسون, اواخر پیتر فوندا و مرده co-stars ملیسا مک براید و Steven Yeun. “این را من به عنوان یک کل goofball کل زمان واقعا سرد مهمانان است.”

آیا شما فکر می کنم مرده راه رفتن خواهد آخرین طولانی این زمانی که آن آغاز شده است ؟

من فکر نمی کنم هیچ یک از ما تا به حال هیچ ایده که آن را که طول می انجامد.

چه توصیه شما به مردم برای زنده ماندن کتاب مکاشفات یوحنا زامبی ،

پیوند با هم. پیدا کردن افرادی که کار می کنند و یکدیگر را یاری میکند.

چه نوع از ماجراهای می مردم انتظار از فصل جدید از سوار شدن بر AMC?

ما رفت و به Tokyo, Kyoto, Osaka, اروگوئه کاستاریکا است. یک زن و شوهر از دیوانه قسمت در امریکا است. این فصل گذشته است. این فصل مورد علاقه من تا کنون.

که رویای خود را مهمان سوار?

من می خواهم Cher. من همیشه به حال پیروز شدن بر Cher. او فقط badass. من دوست دارم تمام پرنیان. همیشه باید.

چرا باید طرفداران The Walking Dead تماشای سوار?

تاپیک موتور سیکلت موازی, البته, اما آن را کاملا متفاوت است. در من بسیار جدی است و من این جنوب غرغر کردن. آن خیلی شدید است. سوار مخالف کامل است. بیش از هر چیزی, آن را فقط یک انفجار.

چه چیزی شما فکر می کنم که درخواست تجدید نظر از موتور سیکلت ؟

من پیدا کردن افراد بر روی موتور سیکلت درست مثل حس بودن بر روی دو چرخ. شما را از طریق یک شهر شما بوی شهر, شما می توانید آن را از تمام زاویه. وجود دارد یک حس آزادی است که شما نمی توانید در یک ماشین که در آن شما فقط نمی دیدن جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de