مقامات کره جنوبی در صبح روز یکشنبه ادعا کرد که نیروهای خود را درگیر در آتش سوزی در سراسر مرز با کره شمالی در یک جای تنش مرزی بست. گزارش اولیه می گویند کره شمالی نیروهای اخراج عکس در زده و کره جنوبی در پست گارد داخل منطقه غیرنظامی که جدا از دو کشور.

مقامات سئول می گویند نیروهای نظامی در کره شمالی شلیک گلوله های متعدد به یک کره جنوبی منطقه حفاظت شده و کره جنوبی شلیک دو گلوله به منطقه غنی در اقدامی تلافی جویانه پس از صدور پخش هشدار.

مقامات کره جنوبی گفتند که دچار هیچ تلفات.

این زد و خورد صورت گرفت یک روز بعد از کره شمالی به رهبری کیم Jon سازمان ملل متحد آمده از یک غیبت طولانی از انظار عمومی که در آن بسیاری از فکر او بود یا به شدت بیمار و یا حتی مرده است.

کیم عکس گرفته شده در یک برش روبان برای یک کارخانه کود در روز جمعه و رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه در توئیتر خود نوشت: “من برای یک, خوشحالم برای دیدن او بازگشته است و به خوبی!”

North Korea
یک زن پیاده گذشته یک تلویزیون صفحه نمایش یک فیلم از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد جشن کشور آخرین پرتاب آزمایشی یک موشک بالستیک بین قاره ای (ICBM) در یک ایستگاه راه آهن سئول در 29 جولای 2017. رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت: در جولای 29 کشور دوم ICBM آزمون نشان داد توانایی برای حمله به هر هدف در ایالات متحده در یک چالش مستقیم به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال صادر شده هشدار دادند بیش از آن برنامه موشکی.
عکس JUNG YEON-JE/خبرگزاری گتی تصویر

این است که در حال توسعه داستان و جزئیات بیشتری را منتشر خواهد کرد که تبدیل شدن آنها در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im