North کره جنوبی روز شنبه با اخراج دو پرتابه فرض کوتاه برد بالستیک موشک به دریا ساحل شرق آن سئول نظامی گفت.

این پرتابه از کار اخراج شدند از North Pyongan استان به دریای ژاپن همچنین به عنوان شناخته شده شرق دریای جنوبی ستاد مشترک در بیانیه ای گفت: بدون ارائه جزئیات بیشتر.

“نظامی است که نظارت های اضافی برای راه اندازی و حفظ آمادگی” به آن اضافه شده است.

ژاپن وزارت دفاع گفت: شمال راه اندازی شد آنچه در ظاهر به “موشک های بالستیک-مانند شی(ع)” اضافه شده است هیچ نشانه ای از هر چیزی پایین آمدن در خاک و یا آن منطقه انحصاری اقتصادی است.

در اوایل این ماه, هسته ای مسلح به شمال انجام شده مشابه راه اندازی در دو نوبت – پیونگ یانگ گفت که آنها تا به حال انجام شده “دوربرد توپخانه” دریل اما ژاپن گفت: پرتابه به نظر می رسد به موشک های بالستیک.

آخرین راه اندازی می آید در میان یک وقفه طولانی مدت در مذاکرات خلع سلاح با ایالات متحده است.

شمال شده است در ادامه به اصلاح آن سلاح قابلیت تحلیلگران می گویند بیش از یک سال پس از اجلاس بین آن رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست در هانوی.

مدت کوتاهی قبل از راه اندازی شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری (KCNA) گزارش داد که این کشور را تشکیل آن مجلس عالی مجمع مردم (SPA) در آوریل 10 – با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Saturday راه اندازی می آمد هفته پس از کیم ارسال یک نامه شخصی به جنوب جمهور Moon ارائه “آسایش” برای شیوع کروناویروس در کشور است.

یکt زمان و جنوب کشور بود سخت ترین ضربه این ویروس در خارج از چین اما سئول به نظر می رسد تا حد زیادی به ارمغان آورد شیوع بیماری تحت کنترل در حالی که پیونگ یانگ اصرار دارد آن را تا به حال نه تنها مورد.

این پیام تا به حال به دنبال یک اقدام بی سابقه بیانیه ای از خواهر کوچکتر کیم یو جونگ زمانی که او berated سئول برای آن محکومیت پیونگ یانگ سلاح آزمون در اوایل این ماه بود “واقعا بی معنی عمل” و “کاملا احمقانه”.

پیونگ یانگ است که در زیر مجموعه های متعددی از تحریم های سازمان ملل متحد و ایالات متحده بیش از سلاح های خود را برنامه.

شمال انجام یک سری از سلاح محاکمه در اواخر سال گذشته آخرین آنها در ماه نوامبر که آن را اغلب به عنوان راه اندازی چند موشک سیستم اگر چه دیگران آنها را به نام موشک های بالستیک.

افزایش تنش ها در سال 2017 شد و پس از دو سال دیپلماسی هسته ای بین پیونگ یانگ و واشنگتن از جمله سه نشست بین کیم و مغلوب ساختن پیشی جستن اما کمی پیشرفت ملموس ساخته شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im