کره شمالی ‘آماده به اقدام آمریکا در کره جنوبی تبلیغات جزوات

کره شمالی ارتش آماده است برای اقدام اگر پناهنده گروه های فشار پیش با مبارزات انتخاباتی خود را برای ارسال تبلیغات جزوات به کره شمالی, رسانه های دولتی گفت: در آخرین هشدار از اقدامات تلافی جویانه.

ستاد کل ارتش خلق کره, (KPA) گفت: آن را در حال مطالعه یک “طرح اقدام” به دوباره وارد مناطق بود که demilitarised تحت اینتر-کره ای پیمان و “به نوبه خود از خط مقدم به قلعه”.

“ارتش ما را به سرعت و به طور کامل پیاده سازی هر گونه تصمیم گیری و سفارشات حزب و دولت” از پاسکال در بیانیه ای گفت: های انجام شده توسط این مقام KCNA news agency.

تنش افزایش یافته است که پیونگ یانگ تهدید به قطع اینتر-کره ای روابط و اقدامات تلافی جویانه بیش از جزوات که حمل پیام مهم رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد از جمله نقض حقوق بشر ،

چند پناهنده رهبری گروه را به طور منظم ارسال آگهی همراه با غذا $1 صورتحساب مینی رادیو و میله های USB حاوی جنوب کره ای درام و, اخبار معمولا توسط بالون بیش از این به شدت غنی شده در مرز و یا در بطری توسط رودخانه.

روز شنبه, کیم یو جونگ, خواهر کیم که در خدمت به عنوان یک مقام ارشد حاکم حزب کارگران گفت که او دستور نظامی برای آماده شدن برای اقدام بعدی.

کره جنوبی در زمان اقدام قانونی در برابر دو تا از پناهنده گروه گفت: آنها سوخت مرزی تنش ها تهدیدی برای ساکنان زندگی در نزدیکی مرز و آسیب های زیست محیطی.

اما این گروه می گویند آنها قصد دارند با فشار به جلو با خود برنامه ریزی کمپین این هفته است.

کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه-در خواست پیونگ یانگ روز دوشنبه برای حفظ صلح موافقت نامه های رسیده توسط رهبران دو کشور و بازگشت به گفت و گو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im