خواهر رهبر کره شمالی هشدار داده است کره جنوبی که رژیم را لغو اخیر دو جانبه نظامی توافق اگر جداشدگان نمی جلوگیری از ارسال جزوات به demilitarised منطقه.

کیم یو جونگ که در خدمت غیررسمی به عنوان کیم جونگ سازمان ملل متحد رئیس ستاد صادر شده هشدار در بیانیه ای انجام شده توسط دولت خبرگزاری KCNA در روز پنج شنبه.

او با اشاره به هزاران نفر از “ضد کره شمالی, جزوات” با عنوان “جداشدگان از شمال” به تازگی ریخته در امتداد شمال سمت به شدت غنی شده demilitarised منطقه که جدا دو کشور.

تماس با جداشدگان “انسان تفاله” و “زباله مانند سگ دو رگه” که خیانت به میهن خود او گفت که “زمان را به صاحبان آنها را به حساب” در یک مرجع به کره جنوبی از دولت است.

او را تهدید به ضایعات یک پیمان نظامی امضا رئیس جمهور در طول ماه سفر به پیونگ یانگ در سال 2018 با هدف کاستن از مرز تنش و تعطیل مرزی رابط ،

اما بسیاری از معاملات و توافق در آن جلسه نبوده است در عمل با پیونگ یانگ تا حد زیادی قطع تماس با سئول در پی سقوط یک اجلاس بین آقای کیم و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هانوی در سال گذشته است که چپ ایران در متوقف.

عملیات در دفتر رابط در حال حاضر معلق شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و شمال انجام داده است ده ها تن از سلاح های آزمون پس از توافق نظامی امضا شد.

کیم یو جونگ همچنین تهدید به جلو و به طور دائم از پروژه های مشترک با جنوب از جمله Kaesong Industrial پارک و کوه Kumgang تورهای – هر دو از آنها پول-اسپینرها برای شمال که معلق شده است برای سال ها با توجه به تحریم ها بیش از سلاح های خود را برنامه.

“اگر چنین یک عمل شیطانی قصد متعهد در برابر چشمان ما به سمت چپ است را البته خود را به بهانه “آزادی از افراد’ و ‘آزادی بیان’, کره جنوبی مقامات باید بدترین فاز در مدت کوتاهی” خانم کیم گفت.

این KCNA گزارش نه تنها از هر گونه افراد برای سرزنش یا جزوات. اما خانم کیم نظرات آمده سابق کره شمالی دیپلمات و یکی دیگر از کره شمالی پناهنده برنده کرسی های پارلمانی در کره جنوبی انتخابات عمومی در ماه آوریل است.

خانم کیم بوده و قابل رویت ترین و با حضور در اطراف او برادر در دو سال گذشته. او در خدمت به طور رسمی به عنوان معاون مدیر حاکم حزب کارگران قدرتمند کمیته مرکزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de