کره شمالی در پاسخ به کروناویروس شده است ‘درخشان موفقیت” می گوید: Kim Jong-un

کیم جونگ سازمان ملل متحد گفته است که کره شمالی را متوقف کرده است coronavirus حملاتی را در کشور خود و پاسخ خود را به همه گیر شده است “درخشان موفقیت:.

با توجه به دولت خبرگزاری KCNA آقای کیم گفت: در جلسه دفتر سیاسی حاکم (حزب کارگران که کره شمالی “به طور کامل مانع از inroad از بدخیم ویروس و حفظ ثبات ضد اپیدمی وضعیت با وجود بحران بهداشتی در سراسر جهان است که درخشان موفقیت به دست آورد.”

او هشدار داد در برابر خوشنودی و یا آرامش در ضد اپیدمی تلاش و خواست کره شمالی را حفظ کند “حداکثر هشدار”, KCNA در بیانیه ای گفت.

این دفتر سیاسی جلسه در روز پنج شنبه می آید, به عنوان بسیاری از سخت-آمار کشورهای در حال کاهش مستندات حتی در حالی که جهان به سرعت حرکت می کند گذشته گریم نقاط عطف از 10 میلیون تایید عفونت و 500,000 مرگ و میر.

کره شمالی بازگشایی مدارس, اما نگه داشته ممنوعیت تجمعات عمومی و ساخته شده آن را اجباری برای مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی به عنوان بخشی از پاسخ خود را به کروناویروس تهدید های سازمان بهداشت جهانی (WHO) برگزار می شود.

در حالی که درجا کشور تایید نشده هر گونه عفونت عمومی آن وزارت بهداشت گزارش کرده است همه 922 مردم بررسی می شود که تا کنون آزمایش منفی است. صدها نفر از مردم عمدتا محموله گرداننده در بنادر و مرزهای زمینی به طور منظم قرنطینه برای نظارت بر.

روز پنجشنبه دفتر سیاسی جلسه همچنین لمس کردن در ساخت و ساز از پیونگ یانگ بیمارستان عمومی جریان در پایتخت. کیم با ابراز رضایت پروژه و تشکر از سازندگان برای ساخت پیشرفت در شرایط نامطلوب.

“کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده مطمئن قدرتمند ملی اقداماتی فوری برای حل مشکلات ناشی به درخشان تکمیل بیمارستان می کند که می تواند مردم را با پیشرفته ترین خدمات پزشکی به جهان استاندارد” KCNA گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im