شمال انگلستان مستند: چه قوانین را برای Greater Manchester, برادفورد و بلکبرن?

بوریس جانسون دستور داده است swathes از شمال انگلستان را به جزئی مستند در تلاش برای متوقف کردن موج دوم coronavirus.

به عنوان بسیاری از چهار میلیون نفر در, Greater Manchester, شرق Lancashire و بخش هایی از غرب یورکشایر در حال حاضر ممنوع از ملاقات با افراد مختلف خانواده در داخل خانه.

این تصمیم پس از بهداشت عمومی انگلستان داده ها نشان داد coronavirus موارد رسیدن به نگرانی در سطح در سراسر منطقه است. در هفته گذشته وجود داشته است 69 مورد در هر 100000 نفر در Blackburn with Darwen که در حال حاضر پیشی گرفته لستر که در آن عفونت کاهش پیدا کرد و به 50 مورد در هر 100,000.

موثر از روز جمعه این محدودیت های جدید به گسترش Greater Manchester, Blackburn with Darwen, رئال, Hyndburn, Pendleton, Rossendale برادفورد, Kirklees و Calderdale.

در اینجا قوانین به آنها اعمال می شود در مناطق آسیب دیده:

آیا من می توانم رفتن و بازدید از خانواده من در خانه ؟

اگر آنها زندگی می کنند در یکی از مناطق آسیب دیده, جواب این است: هیچ. دو خانواده دیگر مجاز به ملاقات در خانه و یا در یک باغ خصوصی به جز جایی که آنها تشکیل داده اند, حمایت از حباب.

اگر چه آنها می خواهند به دیدار من ؟

همین قاعده صدق می کند. حتی اگر شما زندگی می کنند در خارج از مستند منطقه آنها مجاز به آمدن به خانه خود را.

می تواند ما هنوز به میخانه و یا یک رستوران با هم ؟

هیچ. در زیر جدید مستند محدودیت بارها و رستوران ها باز باقی خواهد ماند اما دو خانواده دیگر نمی خواهد اجازه را به مخلوط داخل خانه. محدودیت گسترش به کافه ها و مغازه ها و مکان های عبادت, جامعه, مراکز تفریح و سرگرمی, مکانهای.

مربوط به کسب و کار نیز توصیه شده است برای نظارت بر مشتریان به مطمئن شوید که آنها در تعامل با دیگر خانواده ها.

قوانین جدید در حال اجرا برای اعمال تغییرات با پلیس قادر به اقدام اگر مردم دست انداختن ممنوعیت ملاقات در خانه ها و باغ ها. آنها باید از این قدرت برای شکستن تجمعات و صدور جریمه تا 100 پوند که دو برابر خواهد شد و پس از آن برای جرائم.

بنابراین من نمی بینم من خانواده یا دوستان ،

نه کاملا. زندگی مردم در این مستند مناطق هنوز هم می توانید در ادامه به ملاقات در فضاهای عمومی در گروه های سه تا شش نفر است. آنها هنوز هم نیاز اجتماعی به دور است.

آیا من می توانم به کار می کند ؟

وجود دارد بدون محدودیت در رفت و آمد به دفتر.

هر کسب و کار بسته شدن?

اما تنها در مکان های خاص. در Blackburn with Darwen و در برادفورد سرپوشیده ورزشگاه تناسب اندام و رقص مطالعات دادگاه های ورزشی و استخرهای شنا و پارک های آب بسته باقی خواهد ماند ،

ما هنوز هم می توانید جشن عید?

بله اگر چه قوانین ميانگين مردم را برآورده نمی در داخل خانه و یا میزبان خانواده و دوستان به عنوان شما به طور معمول ممکن است. به جای هر گونه تجمعات باید به محل خارج از منزل می شود و محدود به گروه شش مگر اینکه آنها دو خانواده (که در آن مورد وجود ندارد محدود).

مردم همچنین می توانید با حضور در مسجد فراهم مکانهای Covid-امن و آنها را رعایت اجتماعی فاصله. دولت تشویق رهبران مذهبی برای برگزاری نماز و خدمات در خارج از منزل.

من هنوز هم می توانید بیرون آمدن از محافظ اگر در نظر گرفته بالینی آسیب پذیر?

متاسفانه نه. این تسهیلات به محافظ با توجه به شروع در 1 اوت شده اند به حالت تعلیق برای این مناطق در جدید مستند مناطق.

من باید لغو عروسی ؟

مراسم عروسی و مشارکت مدنی مراسم هنوز هم مجاز به 30 نفر قادر به شرکت در. با این حال پذیرایی بزرگ و یا احزاب پس از آن باید پیش بروید. مردم همچنین می توانید سفر در داخل و خارج از مستند مناطق برای حضور در مراسم عروسی.

مجالس ترحیم به همان اندازه نیز می گیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید