Northampton پرستاران در مقابل بریستول خرس گالاگر وزیری: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • Northampton در بریستول در فرانکلین باغ (3 بعدازظهر kick-off)
  • بریستول حرکت خواهد به بازی کردن مکان با یک پیروزی امروز
  • تاریخ مشترک ما-تنها شش کشور تلفن با آقا یان McGeechan و میک Cleary

به روز رسانی خودکار

تمام چشم ها به الکس ماه امروز

تیاو در ردیف دوم جای تعجب بود گنجاندن در ادی جونز’ اولیه شش کشور تیم ملی دخالت جانی تپه نیک Isiekwe و الیوت Stooke.

ماه شروع می شود برای Northampton امروز و از آن خواهد شد جالب برای دیدن اگر زمان خود را در انگلستان اردوگاه بیشتر از یک بازیکن جوان و با استعداد.

الکس ماه برنده یک تماس بگیرید-تا به انگلستان شش کشور تیم ملی

اعتبار:
گتی ایماژ

و در حال حاضر اواخر تغییر برای Northampton بیش از حد – همه در باغ!

برخی از خواندن در نرتهمپتن و انگلستان پر پشت جورج Furbank

By دن Schofield: انگلستان full-back جورج Furbank در نظر گرفتن مثبت از چالش معرفی بین المللی راگبی

Furbank هر چند حاضر به ویرانی و معتقد است این تجربه را در خدمت او به خوبی در دراز مدت. “شما باید قادر به آن را تعطیل کند” Furbank گفت. “اگر شما در خانه بر روی اشتباهات خود را, شما در حال رفتن هرگز به بازی چون شما فکر کردن در مورد گذشته است. من که به بهترین توانایی من است. بدیهی است که وجود دارد سرخوردگی بلافاصله اگر شما رها کردن توپ و یا یک خطا و اما شما باید پسران در گوش خود گفت: کار بعدی. شما باید برای تغییر به آن و انجام کار بعدی خود را به عنوان به خوبی به عنوان شما می توانید.”

خواندن کامل اینجا قطعه

دریافت آخرین راگبی تحلیل درست به صندوق پستی خود را با ما رایگان راگبی Nerd عضویت در خبرنامه

داور را تغییر دهید!

پت لام انجام شده و کاپیتان های Northampton در طول بازی حرفه ای

یکppreciation پست برای شکوه, مدرسه قدیمی, Northampton کیت.

پت لام برای Northampton از 1998-2001

اعتبار:
اکشن تصاویر

Northampton سپس کاپیتان پت لام و باشگاه کاپیتان سابق تیم Rodber افراشتن Heineken جام در سال 2000

اعتبار:
سازمان حفاظت محیط زیست

پت لام افکار در بازی

“رفتن به Northampton است که همیشه یک چالش عظیم,” بریستول راگبی مدیر لام گفت: باشگاه, وب سایت رسمی.

“اما در این بازی ما در حال هیجان زده از آنجا که شما در حال بازی یک تیم است که دوست دارد به بازی راگبی و آن را به طور بالقوه می تواند یک بازی واقعا خوب است برای خنثی و برای همه است.

“قرار دادن کار و پس از آنچه ما را در برابر گلاستر (ماه گذشته) از آن ما را در شکل خوب برای رفتن وجود دارد.

“ما تحت هیچ توهم که چگونه دشوار است که خواهد بود اما ما در حال هیجان زده شده توسط آن است.

“ما تا به حال واقعا مفید دو هفته بهبودی و کار سخت در آموزش زمینه به اطمینان حاصل شود ما مناسب هستند و شلیک به صورت یک آزمون بزرگ در برابر یک مربی کنار.

“اعتبار به مطبوع و تیم پزشکی عالی است در دسترس بودن در تیم ملی و ما relishing این بلوک بعدی از نخست وزیری وسایل با شروع Northampton.”

طوفان دننیس آب و هوا به روز رسانی

منt در حال رفتن به مرطوب و باد می وزد در نرتهمپتن اما این بازی در حال رفتن به آینده. امیدوارم بازیکنان چیزی از کلکته جام بازی در Murrayfield آخر هفته گذشته و انطباق با شرایط به سرعت…

قبل از:

پس از:

در اینجا تیم کامل

پیش بازی

یک پیروزی برای بریستول خرس امروز خواهد منجنیق آنها را به چهار صفحه در یک فصل که در آن بازی کردن مکان ها واقعا برای grabs. اما قوی Northampton Saints طرف می ایستد در راه خود را.

پرستاران دوم در جدول شده اند و قابل توجه ترین سمت در لیگ نوار اکستر ندارند. یک شوک از دست دادن خانه به لندن ایرلندی آخرین بار در لیگ برتر مشخص شده پایین نقطه در غیر این صورت موفق شود.

کلی چشمگیر, قالب کریس بوید در سمت چپ آنها را بدون تعدادی از بازیکنان بین المللی در دسترس برای انتخاب ، کورتنی Lawes, Lewis Ludlam و جورج Furbank همه در دسترس نیست – همانطور که دن بیگگر که تحت ضربه مغزی پروتکل های. پرستاران را روری هاچینسون در سمت خود را تازه از شش کشور وظیفه او این است که همکاری در خط میانی توسط چشمگیر تابستان امضای مت Proctor.

ستاره Cobus رینچ و Taqele Naiyaravoro هر دو شروع با پرواز نیم جیمز گریسون انجام اقدامات. در بسته الکس والر شروع می شود و در حالی که کاپیتان Teimana هریسون باعث می شود خود را 150 ظاهر برای Northampton.

بریستول شش کشور گرفته شده کمتر از تلفات در تیم ملی خود. چارلز Piutau بازگشت به خط شروع به بالا و هری Randall است با توجه به اشاره به شروع در scrum-نیم. به ندرت دیده می شود ایان Madigan باعث می شود ظاهر بر روی نیمکت.

ناتان هیوز در ادامه در هشت نیوجرسی جایی که او پیوست توسط استیون Luatua و دن توماس تکمیل یکی از این لیگ بهترین پشت ردیف.

هر دو طرف در نمایش امروز پر از کیفیت و بازی فوق العاده با نام تجاری راگبی. آب و هوا ممکن است به محدود کردن روش معمول از این طرف با این حال. تطبیق با این شرایط می تواند بسیار مهم در دیکته نتیجه امروز.

Northampton باید بیشتر snarling بسته و در خانه خواهد بود و مورد علاقه. چشم انداز یک نقطه در بالا و چهار تا اطمینان حاصل شود که بریستول خواهد شد مقدار زیادی از انگیزه به علت ناراحتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر