نورویچ سیتی مقابل لستر سیتی, لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

به روز رسانی خودکار

فرار شانس

Sky ورزشی فقط نوشته شده این راهنمای دستی از سوابق برای نوریچ.


اعتبار:
آسمان ورزش

Hope چشمه ،

من در این مورد نوشت yonks پیش اگر شما علاقه مند در طی تلگراف ورزشی’ بی پروا سال از اجباری رتبه بندی:

لیگ برتر بزرگترین تا کنون فرار از عمل: رتبه

در حال حاضر برای کسانی که از شما در سیاه و سفید

Norwich Krul; Aarons, Hanley Godfrey, Lewis; Tettey, McLean; buendia را از دست, Duda, Cantwell; Pukki.
جایگزینهای McGovern, Rupp, Vrancic, Stiepermann, Trybull, Drmic, ایده.

این Foxettes: مانند راه رفتن در باران (مانند راه رفتن در باران)/ و آرزو بر ستاره ها (و آرزو بر ستاره) در بالا/ و بودن در عشق

اعتبار:
کریس RADBURN/ایسنا

Leicester Schmeichel; Ricardo Pereira, ایوانز, Soyuncu, Chilwell; Choudhury; پرز Praet, Maddison بارنز; Iheanacho.
جایگزینهای Ward, جاستین مورگان خاکستری Tielemans, البریقتن, Ndidi.

داور کریگ Pawson (شفیلد)

Ndidi گرداند اما تنها روی نیمکت

Vardy با یک مجروح گوساله:

نوریچ را پشت buendia را از دست

خوب شب

یکnd خوش آمدید به James Donald-دارن Eadie-مارتین اونیل-هری کین دربی بین دو طرف در حال حاضر قرار داده شده 20 و سوم در جدول. فقیر نورویچ شایسته قهرمانی برندگان فصل گذشته یک پیروزی در 14 پس تصمیم گرفت به spaff همه یا در واقع چیزی بیش از یک رمز زدن توپ خود را از لیگ برتر ثروت باد آورده در خریدهای.

آنها حفظ خدمات از دو عالی full-پشت در حداکثر Aarons و جمال لوئیس خوب tyro مرکز نیم در بن Godfrey همواره چشمگیر تاد Cantwell در هافبک و Teemu Pukki که ثابت شده است كافران اشتباه با ضربه زدن در 11 لیگ اهداف تا کنون. چهار طبقه بالا چشم انداز و دان اگر چه کافی نیست و موجب از خود را خوب پرورش باید یک مشت از آن را اگر آنها می تواند به چسبیدن به آنها و مدیر Jean de Ryan به گزاف گویی در 2021-22.

James Donald را ساخته اند تفاوت معناداری اما آنها تا به حال به پول نقد در در او را در سال 2018 و او همچنان به رشد در لستر که ممکن است از دست داده اند و برخی از آنها زنگار بیش از چند هفته گذشته و در عین حال حفظ گرفتن شرکت در سوم. آنها به نظر می رسید نحو نامشخصی مردد در لیگ و جام حذفی در مرحله نیمه نهایی با شکست آستون ویلا و ریکاردو بنابراین اغلب خود را نیروی محرکه شد به طور موثر kettled توسط مت Targett و جک گریلیش. با Wilf Ndidi کردن هافبک شده است نامتعادل و جیمی Vardy که در 11 گل که به ثمر رساند در هشت بازی پی در پی در پاییز نشده به ثمر رساند در گذشته نه لیگ ظاهر. Ndidi شده است نه رد از بازی امشب خواهد بود و استقبال در دامان اگر او گذشت امروز تست آمادگی جسمانی بنابراین حیاتی است که او به راه آنها بازی کند.

هنگامی که یک قناری – جیمز Maddsion بازگشت به ملک فهد برای اولین بار پس از ترک برای لستر در سال 2018

اعتبار:
استفان برکه/گتی ایماژ

These دو ملاقات به ندرت بیش از سه دهه گذشته. لستر برنده در آخرین دیدار خود در طول خود را به عنوان برنده مبارزات انتخاباتی و نوریچ آخرین پیروزی خانه آمد در سال 2010 زمانی که وس Hoolahan به ثمر رساند و دو بار در 4-3 با پیروزی در آخرین بازی برای پائولو سوسا به عنوان مدیر لستر. خروج خود را طلیعه در سن Sven-Goran Eriksson در حالی که پل لمبرت در زمان نوریچ به ارتقاء. در حال حاضر لمبرت مدیر ایپسوییچ تلاش برای دستگیری آنها رکود به نهم در لیگ یک پس از محنت اجرا شود. به طوری … هر ابر eh, نورویچ طرفداران ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im