به روز رسانی خودکار

11 دقیقه: نوریچ 0 0 لیورپول

تی شرتکلاه تقریبا بسیار ویژه ای در واقع از Firmino – او کنده 60 حیاط عبور از هندرسون از آسمان و کشته شدند اما شوت او در مفصل گردنده مسدود شده بود در محوطه جریمه. یک شروع قوی به بازی هر دو تیم است.

دقیقه 9: نوریچ 0 0 لیورپول

بetter از نورویچ که حفظ توپ خوبی در نورویچ نیم. Cantwell بازی از سمت چپ اما چیدن جیب فضا در داخل با چپ خود را در پشت بمب گذاری در خود را خارج.

قطعه دوست داشتنی از مهارت از Cantwell دوباره به ضرب و شتم و سپس قرعه کشی ناپاک زمانی دروم الکساندر-آرنولد.

7 دقیقه: نوریچ 0 0 لیورپول

Pukki تقریبا می شود در پشت گومز و در پایان یک توپ بلند بالای, اما او از دست می دهد و خود را جای پا و در نتیجه پرواز توپ. دلیل اول صفحه اصلی, طرفداران تا به حال برای دریافت بر روی لبه صندلی خود را.

صلاح برداشت با جریمه Van Dijk قطر و تاخت و تاز در داخل به پایان می رسد با یک اهلی شات از اکسلاد-چمبرلین که Krul موجب صرفه جویی در.

5 دقیقه: نوریچ 0 0 لیورپول

Clumsy از Krul به عنوان تصویب شده به او. فروش یک راست از بازی با پای چپ خود را چرا که او تمایلی به استفاده از حق خود را. که به لیورپول ابتکار و آنها جلو آمده و طریق صلاح است که تلاش می کند به حرکت شبیه چمچه زنی یک پاس به Firmino با خارج از خود پا اما آن قطع شده است.

نورویچ دفاع بسیار عمیق به عنوان شما انتظار می رود. این یک 5-4-1 در زمان اسکندر-آرنولد می شود دوباره به جلو و شلاق در یک صلیب خطرناک است که بسیار نزدیک به قطره در کیتا ، لیورپول پر پشت به شدت درگیر است.

دقیقه 2: Norwich 0 0 لیورپول

Liverpool مستقیم بر روی پای جلو در باز 20 ثانیه. الکساندر-آرنولد درایو در یک موقعیت مرکزی اما پیچ شوت او از راه دور و گسترده.

آن است که تیمهای معمول 4-3-3 شکل گیری با اکسلاد-چمبرلین بازی در یال نقش از سمت چپ اما در راه های مختلف.

نوریچ در نهایت خود را دریافت کنید اول چند پاس به عنوان دومین دقیقه روش.

KICK-OFF!

Liverpool رفتن ما در باد می وزد, Norfolk.

بازیکنان در تونل

ثانیهاومان لیگ انفجار در خارج از ملک فهد سیستم PA. نورویچ ممکن است پایین که یکی…

اگر نوریچ نیاز به برخی از الهام…

19 قرار می گیرد امیان در حال حاضر 3-0 مقابل پاریس سنت ژرمن. Crikey.

CORRECTION: آن است که در حال حاضر 3-1. آندر هررا به ثمر رساند تا در سکته مغزی از نیمه.

تیمهای تماشای بیش از گرم یو پی اس به طور معمول


اعتبار:
PA

Jurgen Klopp صحبت می کند

He تایید می کند که لیورپول می خواهید به استفاده از یال در برخی از مراحل بازی که او آماده است برای 90 دقیقه.

نه کاملا استقبال آنها در خیابان های اطراف Anfield


اعتبار:
ایسنا

تاد Cantwell مصاحبه

Cantwell شده است واقعا چشمگیر, در یک رابطه جنسی خشن, کمپین برای نوریچ. او پس از صاف دریافت توپ در نیمه نوبه خود و می تواند ضرب و شتم یک مرد در دریبل. شش لیگ اهداف بازگشت مناسبی برای بازیکنان جوان در تلاش تیم با 13 بازی برای اضافه کردن به که چوب خط حساب کردن. جان پرسی رفت و به صحبت با او در این مصاحبه.

در اینجا است که یک taster:

“وجود دارد مقدار زیادی از اضافی مسئولیت شما به عنوان یک بازیکن از آکادمی. شما در حال انتظار برای بازی و عمل به عنوان یک امضای, که, فشار, اما در راه آن را هل می دهد به شما برای عملکرد بهتر از خود است. من کاملا با بهره گیری از هر لحظه از آن است.”

یال نیز برای لیورپول

یکlso هیچ به رسمیت شناخته برگزاری هافبک در این تیم با Fabinho بر روی نیمکت. شما تصور Jordan Henderson رها خواهد شد به عمیق تر نقش با کیتا و Wijnaldum در مقابل او.

نوریچ تیم و subs: buendia را از دست یک انتخاب برای شروع بر روی نیمکت

لیورپول تیم و subs: Naby Keita شروع می شود با اکسلاد-چمبرلین در سمت چپ

ما محل

لیورپول به گل دیگر hatful برابر نورویچ?

تیوی 55 امتیاز جدا نوریچ و لیورپول در لیگ برتر انگلیس جدول, دلهره آور است اما تاریخ اخیر این ثابت است که پنهان در پشت مبل ،

لیورپول موفق به کسب هفت از هشت لیگ جلسات در برابر نوریچ به ثمر رساند و 31 گل در این فرآیند است. لوئیس سوارز احتمالا ثابت شده کابوس از چند دروازه بان نورویچ پس از به ثمر رساندن 12 گل در شش بازی در برابر آنها.

سوال از لیورپول برنده شدن در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از سال 1990 بوده است اما به تخت قرار داده و Jurgen Klopp تیم می تواند حرکت 25 امتیاز از منچستر سیتی که تا حدودی دغدغه فقط در حال حاضر با یکی دیگر از پیروزی.

که در 17 متوالی برنده لیگ برای لیورپول و دیدن آنها پیشی بگیرد ناتینگهام فارست را 43 بازی های لیگ شکست نخورده رکورد آنها همسان در برابر ساوتهمپتون آخرین بار ، سه امتیاز را در ملک فهد را افزایش می دهد شانس خود را از ضرب و شتم آرسنال فوتبال انگلیسی رکورد 49 بازی بدون شکست با لیورپول در 49 بازی اجرا شهرستان در Etihad.

لیورپول ندارد باید سوارز این روزها, اما آنها ممکن است خود را در مقابل اهریمنی سه پیوست با Sadio یال در مشاجره به بازگشت پس از یک ران آسیب است.

نورویچ هم هیچ آسیب جدید نگرانی و خوش آمدید به عقب مدافع بن گادفری از تعلیق. دانیل Farke تیم باید برنده تحسین برای خود پررنگ اجرای این فصل و گادفری پیوست توسط Jamal لوئیس حداکثر Aarons تاد Cantwell و Emi Buendía در یک مجموعه به طور جدی با استعداد بازیکنان جوان.

زیدان گفت: از نورویچ: “مردم فکر می کنم از آن آسان خواهد بود چرا که آنها واقعا در مورد آن فکر می کنم و آنها تنها به تماشای جدول است اما ما می دانیم که در مورد مشکلات ما می توانیم – و ما می دانیم که در مورد مشکلات ما می تواند آنها را به عنوان به خوبی.

“ما هیچ شانسی دیگر نسبت به این بازی مهم ترین بازی زندگی ما در آن بازی در روز شنبه و سعی کنید با همه ما باید برای برنده شدن در آن است.”

تیم کامل خبری در راه است به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im