Norwich City vs West Ham, Premier League: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • نوریچ مقابل وستهام آغاز و در ساعت 12:30 در BT Sport 1
  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

به روز رسانی خودکار

35 دقیقه – نوریچ 0 West Ham 1

یکntonio می شود کمی دست انداز می افتد و بیش در محوطه جریمه اما دریافت نمی کند مجازات او می خواهد. به نظر می رسد این تصمیم درست است.

West Ham گام آن و حمله دوباره است. بون به فضای خارج از منطقه به عنوان نورویچ در سمت چپ تعدادشان کمتر و یا حداقل در معرض تغییرات توپ بر روی سمت چپ خود و شاخه های سخت و کم به مقابل پست. فقط گسترده است.

32 دقیقه – نوریچ 0 West Ham 1

Something ممکن است با کلیک نوریچ. آنها به افزایش سرعت عبور خود را پس از آب و آن را به کمک به آنها در پیدا کردن فضا. هرناندز کاملا نمی تواند به نوبه خود یک صلیب به یک هدف تیراندازی گسترده ای فقط از داخل این منطقه است. آن است که نوریچ بهبود یافته با برخی از دستور العمل از خود مدیر یا وستهام و تنها چیزی که آنها را زمانی که آنها را منجر شود ؟

29 دقیقه – نوریچ 0 West Ham 1

یکntonio جنگ را به نفع خود یک ضربه آزاد در جناح راست بون می آید به آن می رود و برای رونالدینیو به سبک گوشه بالا و شات مبدل به عنوان یک صلیب است. مستقیما برای یک هدف و پا زدن.

26 دقیقه – نوریچ 0 West Ham 1

Norwich هنوز هم در حال حرکت توپ در اطراف به سادگی هنوز هم قادر به ایجاد. این چیزی است نوریچ بد هستند… اما نه این که بد است.

23 دقیقه -نوریچ 0 West Ham 1

یکntonio قدرت راه خود را از طریق نوریچ دفاع دوباره نقش هوشمندانه backheel به بون (این دو v دو حرکت) اما یک مدافع می شود یک بلوک در.

نورویچ قادر به حمله بیشتر بیمار نیز تشکیل شده است عبور و یک صلیب به Pukki می دهد مهاجم فرصتی برای سر توپ خارج از بازی است.

21 دقیقه – نوریچ 0 West Ham 1

منتی شرت عجیب و غریب است که غرب هم نیست بسیار خوب است چرا که آنها باید مناسب و معقول بازیکنان. آرسنال می تواند برای بالا چهار طرف Ogonna خوب است (و ایتالیا بین المللی) برنج جامد 83 یا 85 امتیاز فیفا, بازیکن Yarmolenko بزرگ است در یک سوم آخر Lanzini است کیفیت آنتونیو همه چیز این تیم نیاز – می شود آن را مهاجم هدف انسان جناح حمله هافبک راست بازگشت. وجود دارد ممکن است فقط چند از بازیکنان که نیست در بالا 10 سطح وجود دارد یک پایه محکم برای کار با.

18 دقیقه – نوریچ 0 West Ham 1

West ژامبون مسئول در بازی اعمال فشار در آخر سوم است. نورویچ کار سخت را به نفع خود توپ را برگشت اما هنگامی که آنها انجام همه آنها به نظر می رسد کمی عصبی به حرکت آن رو به جلو است. یا آنها ؟ چرا که این حرکت امیدوار کننده است! از مدافع به مهاجم با برخی از پاس کوتاه و مستقیم از طریق میانه و… هرناندز است که در پشت! او در مسابقات بر روی یک طریق توپ اما Fabianksi می آید و خط او را خفه.

15 دقیقه – نوریچ 0 West Ham 1

  • مایکل آنتونیو درگیر شده است و در 4 از وست هام 6 PL اهداف از راه اندازی مجدد (3 اهداف 1 کمک).

من نمی دانم اگر نوریچ آن را در آنها به دست آوردن هر چیزی که از این بازی در حال حاضر. وستهام در حال بازی با اعتماد به نفس واقعی به عنوان اگر آنها می دانستند که آنها به پیروزی در این بازی قبل از آنها تبدیل شده است.

GOOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAAALLLLLL!!!!!!

یکnd که هدف آنها می خواستند. بزرگ سلامتی به عنوان آنتونیو شکسته خانه پس از یک ساده گوشه ای معمول است. یک flicked هدر در نزدیکی پست قطره به نقطه پنالتی آنتونیو بارند به نمره.

11 دقیقه – نوریچ 0 West Ham 0

Cresswell می شود گسترده ای در سمت چپ در نزدیکی جعبه به نظر می رسد برای دیدن جایی که آنتونیو رفتن و بازدید اولیه توپ به نزدیکی پست. آن را به یک توپ بزرگ… اما پشت یک گوشه.

10 دقیقه – نوریچ 0 West Ham 0

Norwich تلاش برای بازی کردن از پشت, وست هام فشار بالا بدون فشار دادن فعالانه آنها. من فکر می کنم این ایده است که آنها را به باز کردن به طوری که آنها می تواند مقابله. نورویچ قرار داده اند مناسب و معقول با هم حرکت می کند در اینجا هر چند گرفتن تمام راه را به جعبه به راه اندازی Steipermann در نزدیکی پست! او شاخه های اما درخشان بلوک از یک کشویی مدافع متوقف می شود ،

7 دقیقه – نوریچ 0 West Ham 0

Vrancic ساخته شده یک زن و شوهر بسیار ضعیف اشتباهات در اختیار داشتن و در حال حاضر نیاز به بیدار شدن است. West Ham نه پیدا کردن آن را دشوار است به سرقت توپ او.

5 دقیقه – نوریچ 0 West Ham 0

یکntonio انفجار در داخل از جناح چپ رفتن را از طریق دفاع از بازیکنان و تقریبا به Soucek یک شیر در نزدیکی پست. West Ham نگاه به مراتب برتر تیم در اینجا در حال حاضر.

3 دقیقه – نوریچ 0 West Ham 0

Vrancic طول می کشد تا راه بیش از حد طولانی بر روی توپ است و به راحتی پنجه شروع West Ham شمارنده از هافبک. بون اجرا می شود با توپ را در جعبه است که به وضوح کوتاه همیشه کمی و به پایان می رسد تا در حال سقوط در جعبه… داور (و ور) نمی بینم ناپاک.

لگد کردن

یک دقیقه سکوت برای جک چارلتون.

نوریچ بازی آغاز شده است.

به اینجا می آیند بازیکنان

Kenny مکلین روی نیمکت 🙁

او مورد علاقه من نوریچ بازیکن تا کنون و نه فقط به خاطر اینکه او خیلی خوب در آبردین (که من تیم FYI). می تواند او را در حال حرکت به یک باشگاه بزرگتر پس از این فصل است.

دعاوی مویس

Tدر اینجا او است. لبخند دور. بیایید امیدوار باشیم که او هنوز هم مبارک در حدود 110 دقیقه است.

این یک فرصت بزرگ یکی از اجرا از بازی ما احساس وجود دارد یک فرصت برای انتخاب کنید تا امتیاز.

مبارزه شده است به وفور ما نیاز به یک کمی بیشتر با کیفیت, کیفیت, ما در به پایان رساندن. از طرف دیگر به تن هر گونه اهداف است.

من فکر می کنم Michail را انجام داده است واقعا خوب است. در حال حاضر تنها با چند بازی بروید و آن را سخت برای به دست آوردن بازیکنان به مطابقت با هشیاری ما ممکن است نیاز به [Haller] برای آمدن روی نیمکت.

نوریچ اولین یازدهم

Eبسیار تک بازیکن بازی را برای آنها در قهرمانی فصل گذشته است. “آیا که بگویید یک داستان ؟” می پرسد جیک هامفری. این به شما می گوید که امضای بازیکنان که شما در حفظ و در لیگ برتر دشوار است. شما باید برای جذب استعداد مناسب اند scouted آنها را به درستی و نمی مختل هسته فرهنگ در باشگاه. حتی اگر وجود دارد بهتر مدافعان از اعطای Hanley در دسترس – و به اعتقاد من وجود دارد – شما نیاز به نگه داشتن واحد هم کردم که شما ترویج در وهله اول. فرهنگ بسیار مهم است.

روز قیامت?

ثانیهello وجود دارد! نورویچ احتمالا رفتن به تنزل امروز شاید نه ریاضی اما اگر این است که چگونه ما رسما قضاوت آن و سپس یه, آنها در حال حاضر پایین است. West Ham باید واقعی شانس زنده ماندن, که باعث می شود بازی امروز بیشتر از همه عظیم است. یک گل زود هنگام برای وستهام و من می توانید ببینید نوریچ سر افتادن و نسبتا آسان پیروزی برای دیوید مویس ” طرف. اما مویس’ پسران تمایل به انجام کارهای احمقانه مانند نمره یک هدف و سپس بلافاصله یک تن و این بازی را نمی توان یک طرفه. وجود آسیب پذیری به بهره برداری می شود در هر دو اعتماد به نفس را به تفاوت.

این جدول به نظر می رسد مثل این قبل از شروع:

یکثانیه شما می توانید آن را نمی بزرگ به سمت پایین جدول نیست که آن را تا کنون است. سه امتیاز برای وستهام را ارائه می کنند بسیار با ارزش حائل بین خود و 19 و 18. بزرگ بزرگ بزرگ بزرگ بازی.

مدیران را انجام داده اند و آماده سازی خود را که بدان معنی است که زمان آن را برای بازیکنان به تصمیم می گیرید بازی. در اینجا این تیم امروز:

Tخود را چیزی است که مویس تا به حال به می گویند در این بازی در طول هفته:

“شما می توانید در قرعه کشی تجربه چون ما وجود دارد اما بدیهی است که این منحصر به فرد است زیرا شما باید بازیکنان مختلف این زمان.

“من امیدوار هستم که این بازیکنان قبل از اینجا است که در این موقعیت می توانید با استفاده از آن می دانیم چقدر مهم است برای برنده شدن در بازی و مطمئن شوید که شما گرفتن امتیاز در هر فرصت.”

و این خط مورد علاقه من است:

“من به یاد مدافعان است که ما باید سعی کنید و پیدا کردن یک راه از اذعان به اهداف. که یک عامل بزرگ است.”

لگد کردن است 12:30 شما می توانید تمام عمل در اینجا. و یا شما می توانید آن را در تلویزیون و خواندن این وبلاگ در همان زمان. کاملا به شما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de