نوریچ مقابل ساوتهمپتون, لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین هدف به روز رسانی

  • نوریچ مقابل ساوتهمپتون در لیگ برتر لگد کردن در 6pm در آسمان ورزش از جمله آسمان یکی و انتخاب کنید
  • لیگ برتر تایید وسایل: مسابقه, تاریخ, kick-off times و کانال تلویزیون برنامه
  • اشتراک در: دسترسی نامحدود به تلگراف ورزش پوشش فقط £40 به مدت 12 ماه — 16 ٪ خاموش قیمت هفتگی

به روز رسانی خودکار

برای کسانی از شما در سیاه و سفید

Norwich شهرستان Krul; Aarons Godfrey, Klose, Lewis; Trybull, McLean; buendia را از دست, Drmic, Cantwell; Pukki.
جایگزینهای Rupp, Vrancic, لایتنر, هرناندز, Duda, Tettey, McGovern, ایده, مارتین.

112 روز پس از ملک فهد گذشته لیگ برتر, مسابقه, نورویچ سیتی را در ساوتهمپتون

اعتبار:
مایک Egerton/استخر via Getty Images

Southampton McCarthy; والری استیونز Bednarek برتران; آرمسترانگ وارد پراوز, Hojbjerg ردموند; درآمدهای, Obafemi.
جایگزینهای Gunn, Vestergaard Adams, Romeu, Boufal واکر-پیترز Smallbone, Danso, اسکورت.

داور کوین دوست (Leicester)

در آسمان استودیو

We باید روی کین و پاتریس اورا با کلی چنانند. همه در حال پوشیدن بیمه خدمات درمانی و زندگی ماده مدالها.

جیمز وارد پراوز جدید Saints کاپیتان

کاپیتان Klose برای نورویچ

خوب بعد از ظهر

Kick آن پرتاب آن را در کمی داد و بیداد! دوم matchday پروژه راه اندازی مجدد ما را به ملک فهد معشوق خانه fave raves از اد توپ استفن فرای و البته جاستین هاوکینز که الهام گرفته شده بود برای نوشتن I Believe in a Thing Called Love با محبت خود را برای کوین Keelan مل ماشین و فیل بویر. جمعه شب در لیگ قهرمانان اروپا به سمت پایین – در حال حاضر پنج امتیاز 19-قرار داده استون ویلا شش خاموش واتفورد در 17 و Yer واقعی وستهام در 16 خوش آمدید ساوتهمپتون که 13 امتیاز جلوتر از آنها در 14.

فرم در ماه های فوریه و مارس نمی تواند تعداد زیاد در ماه ژوئن به خصوص در بیگانه, شنا, جشن فضای پشت درهای بسته و نخبگان فوتبال اما آن را به ارزش یک روکش فقط برای اطلاع خودمان را از آنها چگونه به اینجا رسیدیم. نورویچ شایسته برنده دو از سه بازی در خانه – 1-0 پیروزی بر کاهش بورنموث موجب استیو کوک دیدنی هندبال و یک پیروزی چشمگیر توسط همان حاشیه بیش از لستر سیتی. در گذشته پنج فصل حداقل تعداد نقاط مورد نیاز برای تضمین ایمنی (در نظر گرفتن تفاضل گل از حساب به صورت لحظه ای) 34 در 2017-18 بوده ولی معمولا 35 بار 36 و اکثر stringently, 38 در 2015-16.

با توجه وجود دارد و نه بازی بروید و نوریچ تا کنون پشت سر من نشان می دهد که پیروزی در تمام پنج تن از بازی های خانگی خود را – شروع با پرستاران امروز به دنبال اورتون, برایتون, وست هام و برنلی – اجباری هستند داده شده خود را دور وسایل در آرسنال چلسی واتفورد و مرد شهر. آنها در شکل مناسب و معقول در هافبک و حمله اما اعطای Hanley, Christoph زیمرمن و سام بیرام همه خارج می شود که به معنی بازگشت از Timm Klose که معمولا می شده اند برای این فصل (در حال نگه داشتن شما ؟ هنوز مطمئن شوید که من هستم) از همه بیشتر حیاتی است. ممکن است یک مورد از رفتن به آن بانکداری بر این واقعیت است که کمبود شدید فیزیکی مشهود در دو بازی اول را بیشتر باز, بازی, قبول inevitabilty از اذعان و سعی کنید به دندانه دار کردن به عنوان بسیاری از شانس ممکن برای Teemo Pukki.

همانطور که برای ساوتهمپتون – افزایش توسط خود مدیر تعهد به ماندن دراز مدت کاهش یافته خود را در حال حاضر ex-کاپیتان عزم به ترک زمانی که فصل به پایان می رسد – آنها می رسند در اینجا زنده کرد که از نوامبر نادر اما از دست داشتن چهار نفر از پنج. خوب این ننگ نیست برای بازگشت از آنفیلد با یک larruping اما ساوتهمپتون باید بهتر از از دست دادن در خانه برنلی و نیوکاسل, ذهن هرگز 3-1 در وست هام flophouse. موسی Djenepo معلق است و شین لانگ شک. یک پیروزی در این شب خواهد تکمیل بیش از دو قناری و خواهد آنها را ترک نیاز در اکثر دو امتیاز از هشت بازی برای تضمین ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im