• نواک جوکوویچ مناقصه برای رکورد گسترش هشتم عنوان در ملبورن
  • برنده برای دریافت £2.2 m, runner-up £1.1 m

به روز رسانی خودکار

جوکوویچ 5-4 Thiem* (*نشان دهنده سرور بعدی)

منt را مشاهده و در حال حاضر هم در مردان در حال بازی موش و گربه از پایه در حال انتظار برای لحظه ای خود را به دادگاه. جوکوویچ باعث می شود شانس خود را شمارش پله و سپس بازیابی به پایه و فوق العاده سربار برنده به گوشه ای.

صربی است که خشم در تجمع بعدی که فریاد از جمعیت مختل تمرکز خود را, اگر چه آن را متوقف نمی شود او برنده شدن در این نقطه است. جوکوویچ با استفاده از دلخوری به اثر خوب در حال حاضر لبه به 40-15 و پس از آن بازی.

جوکوویچ* 4-4 Thiem (*نشان دهنده سرور بعدی)

Great اعتماد به نفس دوباره از Thiem پس از آن شکستن. پررونق آس کردن گسترده ای طول می کشد او را به 30-15 اما جوکوویچ توقیف خود را لحظه به گام به یک تکه و شناور لذت فورهند برنده crosscourt. و وجود خطر در حال حاضر زمانی که Thiem هل یک فورهند نیز گسترده است. نقطه شکست جوکوویچ دوباره. Thiem افزایش می یابد به مناسبت عجله در به سر و صدا یک برنده به گوشه ای. خطر جلوگیری کرد. و او باقی می ماند در frontfoot گشت زنی در نت دوباره و شکسته سربار دیگر شامل جوکوویچ. ما همه سطح این مجموعه.

جوکوویچ 4-3 Thiem* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Thiem در نهایت اشاره به 15-30 کردن جوکوویچ خدمت برای اولین بار. و صبر کنید اتریش outlasts جوکوویچ در یکی از خسته کننده پایه دوئل کار می کند و فضای کافی برای اجرای یک برنده است. دو نقطه شکسته. و او تنها نیاز به یک. جوکوویچ افسردگی یک پشت دست ضربه زدن به خط. که دیدم که بازی میاد ؟ جوکوویچ تا به حال تنها کاهش یافته و سه امتیاز خود را خدمت می اندازد اما در خطا-پهن و پر رو بازی. THIEM می شکند.

جوکوویچ* 4-2 Thiem (*نشان دهنده سرور بعدی)

Thiem تلاش برای گوشه و کنار با خود groundstrokes در حال حاضر به جای تأمین انرژی از طریق وسط است. آن را می دهد جوکوویچ بیشتر به فکر تساوی و یک زن و شوهر از اشتباهات برای 30-0.

Ace پایین T کمک خواهد کرد که اعتماد به نفس خود را بیش از حد. در یک فلش, جوکوویچ باعث اتریش احساس گرما آینده به 40-30 و سپس فشار دادن Thiem را گسترده و قادر به بازیابی یک فورهند. از موضع قدرت در 40-0, Thiem است ثابت به شیطان. خدمت-شلیک حرکت Thiem نزدیک به نقطه بازی دوباره و دوباره اما جوکوویچ کارشناسی ارشد رقیب خود در شبکه دوباره. یک چهارم آس مسابقه برای پنجمین دانه را نگه می دارد تا مبارزه خود را. او در نهایت در طول خط این بازی است.

جوکوویچ 4-1 Thiem* (*نشان دهنده سرور بعدی)

تیاو بزرگ و خوب از کریکت استرالیا در حال حاضر در میله حوضچه به عنوان دوربین تابه به Shane Warne در میان جمعیت. ریکی Ponting بیش از حد است که در میان کسانی که بیش از حد زیر جوکوویچ را تقریبا بی عیب و نقص شروع به فینال. سه امتیاز بازی جوکوویچ می فرستد یک فورهند طولانی اما پس از آن باعث می شود اصلاح با یک کاملا به اجرا در پشت دست ضربه زدن به گوشه ای.

جوکوویچ* 3-1 Thiem (*نشان دهنده سرور بعدی)

Djokovic نشان می دهد که او انسان است plopping یک قطره شات به میانه. او اجازه می دهد یک لبخند معوج. او خیلی با اعتماد به نفس به آرامش وجود دارد. سر و صدا حلقه میله گرد حوضچه به عنوان Thiem لبه به 30-15 های خنثی در خارج وجود دارد می خواهید برای دیدن یک مسابقه. جوکوویچ هل یک فورهند گسترده ای به عنوان Thiem پیشرفت به نقطه بازی در 40-30 اما او نیاز به کار به شدت سخت برای هر نقطه.

Thiem باقی می ماند قوی در, شیطان, رفتن برای تنبلی و سنگینی حرکت کردن با جوکوویچ امنیت شبکه است. صربی scampers به خط تلاش hot-dog اما Thiem مبس (مبس) در net. بزرگ حل و فصل از Thiem در حال حاضر به عنوان او می بیند از این بازی است. او در هیئت مدیره این نهایی.

جوکوویچ 3-0 Thiem* (*نشان دهنده سرور بعدی)

سuick فکر جوکوویچ به عنوان او در مراحل و dinks لذت شات افت بیش از بعدی و صربی است که کامپیوتر در آغاز این نهایی.

او نتواند خود را با پشت دست ضربه زدن پایین خط اما آن را تنها به او اجازه می دهد تا اتریش.

جوکوویچ* 2-0 Thiem (*نشان دهنده سرور بعدی)

Serbian طرفداران ساخت مقدار زیادی از سر و صدا به عنوان مردان سوئیچ طرف. شعارهای ‘نواک نواک نواک’ bellowing در اطراف میله حوضچه عرصه است. او هرگز تا به حال خیلی دوست دارم در یک زمین تنیس. قوی خدمت از Thiem برای 30-0 قبل از طولانی ترین رالی نهایی تا کنون می بیند Thiem چشمک زدن و هل پشت دست ضربه زدن به میانه.

عمیق, ضربه آید به Thiem کمک در نقطه بعدی اما جوکوویچ آویزان در حدود 40-30 زمانی که او میپرد به کندتر خدمت دوم و تساوی خطا از Thiem را فورهند.

دیگر بیش از ضربه فورهند اجازه می دهد تا جوکوویچ به زور شیطان. Thiem می فرستد و او اولین تک خال از بازی است اما پس از آن به چپ و راست در ابتدا توسط جوکوویچ به عنوان صربی کار می کند سحر و جادو خود را برای یک ثانیه شیطان.

زیادی ارز از خالص می بیند Thiem تلنگر یک پاسخ به میانه و از آن جوکوویچ که برای اولین بار است. جوکوویچ در حال ساخت Thiem کار بسیار سخت برای هر نقطه کشش او حرکت او و بهتر از او تا کنون. جوکوویچ می شکند.

جوکوویچ 1-0 Thiem* (*نشان دهنده سرور بعدی)

تیاو هفت بار قهرمان ملبورن باز می شود رسیدگی و پیوسته حرکت می کند به 30-0. اولین تجمع رفتن صربی راه که Thiem بیش از شاخه های فورهند. جوکوویچ fluffs خطوط خود را در شبکه فشار دادن یک شلیک به میانه به دست Thiem یک نقطه ای رایگان. اما برای اولین بار ace او را طول می کشد به بازی نقطه. و او پشت آن را با ace No 2.

هیچ رتبه بندی 1 تا برای grabs

Djokovic صعود خواهد کرد بازگشت به بالای رتبه بندی unseating Rafa Nadal, اگر او برنده یک هشتم عنوان در اینجا.

Thiem و در عین حال می خواهد حرکت به بالا حرفه ای جهان هیچ 3 اگر او سرزمین قبل از ازدواج مهم امروز است.

بازیکنان وارد مرحله

Thiem سر به پایین تونل اول با یک لبخند و بسیار آرام به دنبال جوکوویچ پس از پشت سر. Thiem وارد میله حوضچه عرصه و آسانسور بازوی راست خود را به جمعیت. هفت بار قهرمان زیر یک دقیقه بعد. او دریافت بزرگتر تشویق. او مقدار زیادی از صربستان حمایت و خنثی پشتیبانی که برای ماده – داخل آرنا. صربی احتمالی که در نیروی هوایی دادگاه نشان می دهد بیش از حد.

مرد بزرگ به خود می گویند

بیشتر Mr Nice Guy

یکسر از امروز نهایی تنیس ما سیمون بریگز به نظر می رسد چگونه Thiem می توانید در زیر جوکوویچ پوست.

Thiem شده است مشهور به عنوان یکی از بهترین مردان در قفسه اتاق اما حوادث اخیر شروع به نشان دادن یک طرف ظالم. در حال حاضر مربی شیلی Nicolas Massu او لذت می برد و خود را بهترین سخت-دادگاه های نجومی در سال گذشته برنده اول خود را Masters 1000 عنوان در چاه و رسیدن به فینال نوامبر ATP نهایی.

او پیروزی بر جوکوویچ در لندن, O2 Arena باید با ارائه یک الگو برای نهایی روز یکشنبه. راه Thiem بازی های برگزار شده است که در شب شناخته شده است به تنیس پیشرفته به عنوان “treeing” – یک فعل تعریف شده به عنوان عمل ضربه زدن هر توپ به عنوان سخت به عنوان شما می توانید و هنوز هم از دیدن تقریبا در هر شات پیدا کردن علامت آن است.

دفعات بازدید: مقاله کامل.

انگلیسی, موفقیت در استرالیا

Despite ضعیف نشان دادن استرالیایی در مردان و زنان مجرد قرعه کشی در استرالیا بوده است موفقیت در برابر.

جو Salisbury ادعا کرد اولین گرند اسلم عنوان صبح امروز در کنار آمریکا Rajeev رم در مردان دو برابر است.

سالزبری و رم شدند و مورد علاقه های شما در برابر استرالیا کارت های وحشی حداکثر Purcell و لوقا Saville و زندگی به صورت حساب خود را با یک 6-4, 6-2 پیروزی.

سالزبری و رم که واجد شرایط برای ATP نهایی با هم برای اولین بار در ماه نوامبر گذشته را بلند آنها را به چهار و پنج در جهان رتبه بندی شد.

این بریتن را به عنوان پیروزی به دنبال موفقیت Jordanne Whiley که در روز جمعه ادعا کرد او اولین گرند اسلم پس از تبدیل شدن به یک مادر با پیروزی در صندلی چرخدار زنان دو برابر عنوان در کنار ژاپن Yui Kamiji.

جو سالزبری و Rajeev Ram خود را جشن می گیرند مردان دو برابر پیروزی

اعتبار:
گتی ایماژ

می Thiem پایان جوکوویچ تسلط?

Morning همه. در حالی که رافا نادال شده است لقب پادشاه خاک رس این امر می تواند منصفانه است که بگوییم نواک جوکوویچ خواهد بود شایسته یک عنوان سلطنتی خود را تعظیم پادشاه راد حوضچه عرصه است.

چنین شده است تسلط خود را بر روی سخت-دادگاه در ملبورن برنده هفت عنوان در باز با شدت بهم زدن با این وجود شما احساس می کنید برای پنجم-کشت Dominic Thiem حتی قبل از اتریش زده یک توپ در سومین گرند اسلم نهایی اما برای اولین بار در استرالیا.

جوکوویچ هرگز از دست داده و در گذشته چهار یا فینال Australian Open, برنده اولین نورمن بروکس چالش جام در سال 2008 با پیروزی بر unseeded Jo-Wilfried Tsonga به اخیر سال گذشته زمانی که او محو طبقه با نادال انداختن فقط هشت بازی.

شماره دو دانه نیز سر به امروز نمونه ممتاز ویژه نمایش دانستن او از دست داده است یک گرند اسلم نهایی در بیش از سه سال است. گذشته خود را از دست دادن از آمدن به استن Wawrinka در سال 2016 باز ما نهایی که وجود دارد شک و تردید بیش از تناسب اندام خود را پس از یک wristy آسیب و افزود نگرانی مداوم و نامشخص ‘مسائل شخصی’.

پس از 32 سال موفق به کسب چهار رشته در آن زمان ویمبلدون (میزبانی 2018 2019) به ما باز در سال 2018 و در سال گذشته در استرالیا باز به حرکت خود به طور کلی شمارش به 16 سه کوتاه از راجر فدرر.

هنوز امید وجود دارد برای Thiem. در واقع از تمام بازیکنان در نیمه مخالف که 26 ساله است و بهترین قرار داده و به پادشاه راد حوضچه عرصه سوار ناراحت کننده.

اگر چه جوکوویچ آگهی خود را سر به سر نبرد برنده شش از 10 برخورد Thiem موفق به کسب چهار نفر از آخرین پنج مسابقات پس از سال 2017 از جمله که از یک مجموعه و 4-1 در تصمیم گیری tiebreak به ضرب و شتم صربی بیش از سه مجموعه در World Tour Finals لندن در ماه نوامبر گذشته.

Thiem نیز نخواهد بود overawed به مناسبت این که سومین گرند اسلم نمونه ممتاز ویژه نمایش پس از سقوط در مانع سال متوالی در برابر نادال در پاریس در سال 2018 و 2019. شما هر چند به این معنا او در حال حاضر احساس لمس “چرا من” رو به گزاره دلهره آور از پایان جوکوویچ در زمان love affair با استرالیا سخت دادگاه.

اگر Thiem می تواند خلع جوکوویچ او را تبدیل به مرد اول دنیا در 1990s برای برنده اصلی و جدید گرند اسلم مردان مجرد قهرمان پس Marin Cilic برنده ما باز در سال 2014. هیچ فشار Dominic.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im