NRA میسازد کردن ده ها و خاموش و جمع آوری کمک های مردمی در میان coronavirus

به انجمن ملی تفنگ دارای گذاشته شدن ده ها تن از کارکنان لغو آن کنوانسیون ملی و scuttled, جمع آوری اعانه, عضویت و تیراندازی حوادث که به طور معمول می تواند کلید محوری پایه آن در انتخابات سال است. این بیماری همه گیر کوروناویروس دارای طرح میتوانست اسلحه-حقوق سازمان در طی چه باید بی پروا بار برای این گروه در میانه انتخابات ریاست جمهوری و با صاحبان اسلحه riled تا بیش از آنچه آنها را به عنوان تلاش های مقامات به فوت در متمم دوم حقوق.

NRA که دارای حدود 5 میلیون عضو در هفته های اخیر گذاشته یا furloughed ده ها تن از کارکنان تحمیل چهار روز هفته کاری برای برخی از کارکنان و قطع حقوق در سراسر هیئت مدیره از جمله برای مدیر عامل وین LaPierre. مسائل مالی همراه با لغو جمع آوری اعانه و کنوانسیون ملی که قطعا برگرفته از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پیچیده اند توانایی خود را برای نفوذ در 2020 انتخابات.

در یک یادداشت به کارکنان LaPierre گفت: 20 درصد حقوق و دستمزد کاهش شد و در سراسر هیئت مدیره در حالی که برخی از کارکنان ارشد “به طور داوطلبانه” کاهش دستمزد خود را حتی بیشتر. او گفت: کاهش نیروی انسانی و تغییرات دیگر در نظر گرفته شده بودند به طور موقت.

“لغو نشست سالانه معنیداری تاثیر مالی اما فراتر از آن بحران بهداشت و درمان باعث شده است که ما برای به تعویق انداختن بی شماری جمع آوری کمک های مالی و عضویت در حوادث همراه با مسابقات سمینارهای آموزشی و دیگر جریان درآمد — کسانی که اختلال اصلی رانندگان ما در فرایند تصمیم گیری گفت:” اندرو Arulanandam سخنگوی NRA. “مانند هر کسب و کار دیگر و غیر انتفاعی و ما مجبور به انتخاب های دشوار در این محیط جدید اقتصادی است.”

Coronavirus را تشدید کرده است مشکلات مالی که در حال حاضر در حال خدمت به عنوان یک کشیدن در NRA آن را به عنوان دستمزد قانونی مبارزه با رگولاتور و آن زمانی-وفادار شرکت بازاریابی و چهره خشم از رتبه و فایل اعضای بیش از پاسداشت از تفنگ ، آن را نیز رو به افزایش عمومی سرخوردگی بیش از قوانین اسلحه در پی تیراندازی های جمعی.

“همه در همان قایق به NRA. NRA مشکل واقعی این است که آنها تا به حال واقعی موجود مشکلات مالی قبل از این اتفاق گفت:” رابرت اسپیتزر, رئیس علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی نیویورک در کورتلند و دیرین watcher از NRA. “آن را به سادگی به خوبی جواب نمی دهد خود را برای تاثیر بر انتخابات آینده.”

این کاهش همزمان با NRA پیدا کردن یک پلت فرم جدید برای پیام خود را در طول بیماری همه گیر.

با جهان دست پاچه بیش از coronavirus آمریکایی خریداری رکورد تعداد اسلحه در مارس بر اساس بررسی زمینه داده است که بهترین فشار سنج از فروش سلاح گرم در آمریکا

NRA و دیگر تفنگ-گروه های مدافع حقوق بشر شده اند به شدت پر کردن پرونده های حقوقی به چالش کشیدن مقامات در مکان در سراسر ایالات متحده آمریکا است که اعلام کرده اند تفنگ مغازه ها و مراتع به عنوان “ضروری” کسب و کار و در نتیجه مجاز به باز باقی می ماند در طول اقامت در خانه بخشنامه ها. صاحبان اسلحه شده اند و هجوم آوردند به دولت capitols در اعتراض به محدودیت ها و برجسته ترین در میشیگان.

فوری امید است که از جمله چالش های قانونی را متقاعد کردن مقامات به پایین. اما NRA نیز امیدوار حقوقی دعوا بر سر “ضروری” فعالیت را تقویت می کند دست خود را در دادگاه و آن را سخت تر برای محدود کردن حقوق تفنگ در آینده است.

همه از این می آید در برابر یک پس زمینه از یک زن و شوهر از سال با, حقوقی, دعوا, عمومی و شرکت ها واکنش بیش از اسلحه و انتقاد از LaPierre حقوق و دستمزد رهبری و عجیب عادات خرج کردن.

LaPierre به دست آورده حدود 2 میلیون دلار غرامت به گفته این گروه بیشترین مالیات اخیر براده. NRA نمی خواهم بگویم چقدر از قطع پرداخت او را گرفتن.

“دفاع از آزادی بوده است هرگز آسان است. در طول سال ما اب و هوای بیشتر بار سخت تر از بسیاری از” LaPierre گفت: در یک ایمیل به NRA کارکنان به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “اما ما طلوع خواهد کرد از این قوی تر و موقعیت خوبی را برای رهبری مبارزه برای محافظت از ما دوم متمم متمم اول قانون اساسی و همه ما آزادی در قانون اساسی در این مهم انتخابات آینده و برای سال آمده است.”

2018 قتل عام در یک دبیرستان در پارک فلوریدا منجر به ناگهانی از مخالفت با NRA رانده شده توسط دانشجو به رهبری اعتراضات خشونت اسلحه. شرکت های بزرگ امریکا شروع به هل دادن با برخی از خرده فروشان عمده توقف فروش تفنگ ها و بانک ها حذف تخفیف و یا خدمات خاص برای NRA اعضای, gunmakers.

فقط این هفته مدیر عامل شرکت ولز فارگو یک بانک شناخته شده برای آن گذشته تمایل به رفتن به بانک برای سلاح گرم و صنعت گفت: ارتباط آن با NRA شد “کاهش است.”

NRA همچنین چهره های نظارتی فشار در نیویورک, که در آن گروه منشور ایجاد شده در نیویورک است. دولت دادستان کل وجود دارد راه اندازی کرده است اقدامات قانونی به همراه همتای او در واشنگتن دی سی است که تهدید NRA غیر انتفاعی وضعیت.

پس از صرف 30 میلیون دلار در سال 2016 به سمت تلاش برای انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن, NRA دیدم آن نفوذ سیاسی افول در سال 2018 که در آن outspent توسط چندین تفنگ-کنترل تقسيم شدند.

نجات یک گروه از NRA, اعضای, به دنبال تغییرات در این سازمان به نام های اخیر کاهش نتیجه انتخاب های ضعیف برای سال نمی coronavirus.

در اخیر یک ایمیل به پیروان آن گروه مورد مناقشه قرار دادن سرزنش در pandemic: “آقای LaPierre اگر خود سازمان بود جیر جیر تمیز و اخلاقی زد, ما نمی خواهد در این ظروف سرباز یا مسافر در وهله اول است.”

تفنگ-گروه کنترل بسیج به نفوذ 2020 انتخابات و ادعا NRA مشکلات مالی را ترک خواهد کرد آن را ناتوان از ایفای نقش در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

“من خواهد بود شوکه شده اگر NRA قادر به حفظ سرمایه گذاری در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است که آن را ساخته شده در سال 2016 گفت:” پیتر Ambler, مدیر اجرایی Giffords, گروه, نام سابق کنگره Gabby Giffords, بود که به طور جدی زخمی پس از اینکه در سال 2011.

اسپیتزر گفت: NRA پایه بسیاری از آنها مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان — هنوز هم فعال است و هنوز هم وفادار است. “که واقعا تغییر,” او گفت:.

اما پول چالش های به احتمال زیاد به معنی بیشتر-خاموش صدا.

“شما نیاز به باز کردن دسته چک به یک صندلی در پشت میز,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر