فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد در روز شنبه در کنفرانس خبری که 44 تایید موارد coronavirus گزارش شده بود در دولت است. این عدد نشان دهنده افزایش 11 مورد از آنجا که پیش از آن در روز.

به غیر از یک مورد همه موارد تایید شده در شهرستان Westchester, New York در حال مشکوک به جامعه-گسترش نشأت گرفته از یک فرد آلوده که در تماس با حداقل 32 نفر دیگر قبل از اینکه به دنبال درمان اولیه در نیویورک-پروتستان لارنس در بیمارستان.

کومو به خبرنگاران گفت: انتظار می رود بیشتر موارد تایید شده در روزهای آینده.

“شماره ادامه خواهد داد تا” کومو گفت: در یک جمعه جلسه. “تعداد باید همچنان به بالا رفتن دلیل آن است که ریاضیات. بیشتر شما در آزمون بیشتر مثبت شما را پیدا خواهد کرد. و به یاد داشته باشید ما عمدتا تست افرادی که احتمال بالاتر چرا که آنها در زنجیره ای از تماس با کسی که در حال حاضر آزمایش مثبت است. بنابراین نسبت به افزایش است.”

کومو خواست مردم نمی افتاد به این وضعیت است. “من نمی خواست آرام” کومو گفت: در یک جمعه در بیانیه ای. “من اصرار واقعیت است. من خواستار یک, واقعی, پاسخ, به عنوان مخالف به یک پاسخ عاطفی.”

به عنوان ظرفیت برای تست برای coronavirus را افزایش می دهد کومو گفت: بیشتر موارد می توان تایید کرد که کمک خواهد کرد “شامل شیوع بیماری است.”

“ما می خواهیم به نگه داشتن تست و پیدا کردن بیشتر افرادی که تست مثبت به دلیل این است که چگونه شما شامل شیوع” کومو اضافه شده است. “پیدا کردن کسی که آلوده قرنطینه آنها و کاهش ميزان عفونت.”

andrew cuomo
فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد در یک کنفرانس خبری جمعه که تعداد زیادی از coronavirus موارد در دولت افزایش یافته بود به 44.
دیوید دی Delgado/گتی

نیوزویک رسیده به کومو را برای نظر بیشتر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

نیویورک اولین مورد تایید شده از coronavirus اعلام شد در روز یکشنبه. هیچ مرگ و میر منتسب به این ویروس در نیویورک گزارش شده است.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از handlings حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

واشنگتن گزارش کرده است که بیشترین تعداد موارد تایید شده از coronavirus با 84 نفر تست مثبت برای ویروس.

کالج ها در منطقه آسیب دیده اند و شیوع با دانشگاه واشنگتن اعلام کرد که کلاس های دیگر در فرد تا پایان سه ماهه زمستان. در حالی که دانشگاه امکانات مانند سالن های غذاخوری و دانشگاه-اجرای ancillaries مانند بیمارستان ها باز باقی خواهد ماند و کلاس های درس بسته خواهد شد.

“ما می دانیم که این بار به چالش کشیدن و این که ما درخواست بسیاری از شما از نظر انعطاف پذیری و خلاقیت و حسن نیت به عنوان همه ما در تلاش برای نتیجه گیری در این سه ماهه با موفقیت” نوشت: دانشگاه واشنگتن شهردار و معاون اجرایی رئیس جمهور برای امور تحصیلی علامت ریچاردز در نامه ای به دانشجویان و استادان جمعه.

علاوه بر سیاتل-ساکنان منطقه بیش از سن 60 توصیه شده است به ماندن در خانه خود را به کاهش خطر ابتلا به ویروس.

در سراسر ایالات متحده آمریکا, 15 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گزارش شده است. از 309 مورد تایید در سراسر کشور و 15 نفر بهبود یافته اند.

پس از کروناویروس اولین شکست در چین 101,951 افراد تایید شده است به عنوان موارد مثبت در سراسر جهان است. در حالی که 3,466 اند از عفونت 56,123 افراد ذکر شده به عنوان بازیافت.

Coronavirus, COVID-19, Statista
این نمودار نشان می دهد گسترش COVID-19 سراسر ایالات متحده که از 6 مارس.
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de