پرستار برای مراقبت جانباز و راهنمای سگ در طول بستری در بیمارستان

کهنه سرباز جنگ ویتنام جو Tasby بستری شد نوادا بیمارستان در ماه مارس با سگ راهنمای, کوپید, توسط سمت خود را. زمانی که به بیمارستان رفت و به lockdown با توجه به کروناویروس بحران و بازدید کننده نمی تواند توقف برای مراقبت از کوپید او نیاز به کمک. که زمانی که پرستار باربارا Borbeck پا به مراقبت از آنها را هر دو.

Tasby که نابینا رفت و به HCA بهداشت و درمان جنوب تپه بیمارستان در لاس وگاس در اواسط ماه مارس در فکر او می شود وجود دارد برای “دو یا سه روز” گفت: CBS News. او مبتلا به بیماری های ریوی و آریتمی های قلبی بستری شد حق دور با کوپید.

برای چند روز اول او بازدید کنندگان از جمله دختر خود را Tiffini که به کمک خوراک و پیاده روی کوپید. اما پس از آن همه چیز به طور ناگهانی تغییر کرده است. “این دیوانه شد وقتی به بیمارستان رفت و به مستند” Borbeck گفت: CBS News. “ما تا به حال یک بیمارستان پر از بازدید کنندگان و مردم راه رفتن در راهروها و سپس ناگهان همه از یک روز بعد از آن بود که مانند ترک کردند.”

بیمارستان دیگر اجازه بازدید کنندگان در طول مستند بنابراین Tasby نگران چگونه او را برای مراقبت از زرد آزمایشگاه که باقی خواهد ماند و با او در طول اقامت خود را.

“من در بیمارستان در زمانی که همه گیر شد و فقط از شروع, ناگهان, من نمی تواند به بازدید کنندگان از خارج از من و خدای من. من نمی دانم آنچه که من می خواهم به انجام,” Tasby گفت: CBS News. “و سپس باربارا swooped و به نجات آمد — او در زمان مراقبت خوب از ما.”

img-4898.jpg
جو Tasby و دیدن چشم سگ کوپید ژست برای عکس. جنوب تپه های بیمارستان

هر روز برای نزدیک به سه هفته Borbeck که بیمارستان های پزشکی-فولاد و تله متری مدیر کمک Tasby مراقبت های مورد علاقه خود را سگ راهنمای. “او در آمد و اولین چیزی که هر روز صبح و او را برای یک پیاده روی در اطراف بیمارستان به عنوان او دور او را مطمئن ساخته شده او در خارج به گرفتن برخی از هوا و ورزش. او مطمئن ساخته شده او غذا و رفتار است.” Tasby گفت. “همه چیز او نیاز به او در زمان مراقبت از.”

کوپید شروع به رشد علاقه خود را یاور در طول اقامت در بیمارستان در انتظار در درب در هر روز برای او می رسند و تبریک او با wagging دم. “او واقعا به او در زمان. گاهی اوقات من می خواهم او را بالا و پایین پریدن و خیلی هیجان زده و خوشحال به دیدن او” Tasby گفت. “او معمولا می توانید بگویید اگر مردم خوب روح و بدون شک باربارا یک روح بزرگ.”

img-0249.jpg
پرستار باربارا Borbeck پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی. جنوب تپه های بیمارستان

باربارا تعهد به کوپید و Tasby تمدید فراتر از بیمارستان دیوار. در نهایت کوپید زد خاص خود غذا در طول اقامت خود و باربارا شروع به پریدن کرد برای کمک به.

“من حتی نمی باید از او بپرسید. او فقط گفت: “چه چیزی نیاز دارد؟'” Tasby توضیح داد. “و سپس شما بروید وجود دارد, او رفت و آن را انجام داد. پس او را یک فرد استثنایی.”

آن همیشه آسان نیست. او سفر به نه فروشگاه های مختلف در منطقه برای پیدا کردن کوپید ویژه مواد غذایی, اما آن را در انبار. “من به فروشگاه راه رفتن سر را به سمت راست راهرو که در آن غذا قرار بود و این قفسه های خالی,” Borbeck گفت. “و پس از آن خواهد بود وجود دارد — فقط هرج و مرج است.”

اما او نمی دهد تا. پرستار راند 40 دقیقه یک روز صبح قبل از اینکه او تغییر را به یک فروشگاه است که تا به حال آن را برای اطمینان از کوپید تا به حال درست کردن شام.

“برای او به وقت زندگی خود را به پیدا کنید که نام تجاری خاص خاص که انتخاب مواد غذایی که تنها فراتر از, فراتر,” Tasby گفت. “چگونه می توانم شما واقعا قدردانی وقتی کسی را می کند که برای شما در زمانی که این امر می تواند واقعا دشوار است در کنار غیر ممکن است برای من برای انجام آن است.”

در حالی که Borbeck قطعا کمک کوپید او توضیح داد که سگ نیز کمک کارکنان بیمارستان در طی یک زمان دشوار است. او گفت که با توجه به مستند است که هنوز هم در حال انجام این بیمارستان نبود قادر به در سگ درمان است که به طور منظم به مرکز.

“آن بسیار شدید در اینجا در بیمارستان و کوپید ساخته شده دور” Borbeck گفت. “من او را به بخش های مختلف به طوری که او می تواند در دیدار کارکنان است.”

پس از 21 روز در بیمارستان Tasby و کوپید قادر به ترک در مارس 1, با باربارا Borbeck راه رفتن آنها را از درب جلو و تمام راه را به ماشین.

“من در سمت چپ وجود دارد تفکر” من باید برای پیدا کردن برخی از راه برای نشان دادن این خانم چقدر من از آنچه او برای ما انجام می شود از طریق یک زمان دشوار” Tasby توضیح داد. “آن را خوش شانس است که شما دیدار با کسی که در جای مناسب در زمان مناسب انجام کار درست. و است که باربارا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de