مهد کودک تقاضا فوری بودجه دولت در میان هشدارهای توده تعطیلی

کودکان هشدار داده اند از بسته شدن توده با یک چهارم مجموعه به بسته را ظرف یک سال به عنوان اوایل سال ارائه دهندگان تقاضا فوری نجات دولت برای جلوگیری از بحران بلندی از اتفاق می افتند.

ارائه دهندگان مراقبت از کودکان می تواند در صورت کمبود بودجه از 55 درصد برای هر محل ارائه شده به سه و چهار ساله با توجه به Ceeda محققان برای اوایل سال بخش.

یافته های خود را گنجانده شده در یک گزارش جامع توسط اوایل سال داد که در بر داشت که یک چهارم از 3,000 ارائه دهندگان مراقبت از کودکان آنها مورد بررسی در آوریل احساس آن را “بعید” آنها خواهد بود عامل در 12 ماه زمان است.

جداگانه نظرسنجی انجام شده در ماه مه نشان داد که 69 درصد از ارائه دهندگان انتظار می رود به کار در از دست دادن بیش از شش ماه.

ارقام دوباره ترس بیش از این متزلزل آینده از مهد کودک بخش است که متحمل خسارات مالی بزرگ به دلیل کاهش تقاضا برای مکان هایی از این مستند.

تحت coronavirus دستورالعمل های مهد کودک که اجازه داده شد برای بازگشایی در ژوئن 1, محدود به حداکثر 16 کودکان در هر گروه که باید در یک اجتماعی حباب.

اما در اوایل سال رهبران هشدار داده اند که قوانین سختگیرانه همراه با کاهش شدید در تعداد کودکانی که بازگشت خود را به مکان های در حال ساخت بسیاری از کسب و کارهای عملی.

نیل لیچ, مدیر اجرایی EYA که نشان دهنده 14,000 مهد کودک و childminders گفت: “حتی در مناطق که در آن والدین تقاضا برای مهد کودک مکان های بالا باقی می ماند ارائه دهندگان در حال حاضر محدود چگونه بسیاری از فرزندان آنها هستند که قادر به مراقبت از تحت ارشاد دولت که در حال رفتن به محل حتی بیشتر فشار مالی بر آنها در ماه های آینده.

“واقعیت این است که در اوایل سال بخش است که در نقطه بحران و مگر اینکه اقدام فوری گرفته شده است ما می رویم به دیدن بسیاری از تنظیمات بیشتر مجبور به بستن درهای خود را در ماه های آینده. این می تواند به معنای هرج و مرج برای والدین و به خصوص مادران – تلاش برای دسترسی به مهد کودک به منظور بازگشت به کار در زمانی که دولت به شدت در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد است.”.

مهد کودک بسته در اواخر ماه مارس در همان زمان به عنوان مدارس برای فرزندان کارگران مشاغل کلیدی و آسیب پذیر ترین جوانان است.

اما رهبران بخش خواسته اند که برای کمک های مالی بیشتر از دولت به عنوان آنها می گویند که عدم تقاضا حتی در میان آن گروه بیش از این مستند قرار داده و آنها را زیر فشار مالی.

در گزارش خود با عنوان The Forgotten Sector که شد منتشر شده در پنج شنبه EYA خواستار دولت برای کمک به پرداخت برای PPE و اضافی نیروی انسانی در سال های اولیه تنظیمات در میان توصیه های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de