خانه های پرستاری در مریلند حساب برای نزدیک به نیمی از دولت Coronavirus مرگ و میر

خانه های پرستاری در مریلند حساب برای نزدیک به نیمی از دولت را در مجموع مرگ و میر مرتبط با جدید coronavirus با توجه به تازگی منتشر شده داده است.

در روز سه شنبه, مریلند, وزارت بهداشت آغاز شد انتشار کوروناویروس داده ها از خانه های پرستاری در سراسر کشور. همانطور که از روز شنبه به وزارت بهداشت گزارش حداقل 4,369 مورد تأیید و 471 مرگ و میر در خانه های سالمندان.

به 471 گزارش مرگ و میر حساب برای نزدیک به نیمی از دولت را در مجموع تایید مرگ بود که حداقل 1,078 که از روز شنبه با توجه به ردیاب ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر مریلند وجود دارد بیش از 20 ، 000 تایید coronavirus موارد با توجه به ردیاب.

خانه های پرستاری در مونتگومری بيشترين گزارش coronavirus موارد با حداقل 1000 و به دنبال آن خانه های پرستاری در Baltimore County, با حداقل 738 موارد است.

افزایش تعداد موارد و مرگ و میر در این امکانات مراقبت را برانگیخته پرسش و انتقاد را از بسیاری از مردم در سراسر دولت است.

Coronavirus in U.S.
آتش نشانان و امدادگران با Anne Arundel County Fire Department کمک بالقوه COVID-19 بیمار بر روی برانکارد در 25 آوریل در گلن بورنی مریلند. افزایش تعداد موارد و مرگ و میر در این امکانات مراقبت را برانگیخته پرسش و انتقاد را از بسیاری از مردم در سراسر دولت است.
الکس Edelman/گتی

“تعداد خانه های سالمندان است که بسیار مربوط به من گفت:” Baltimore County اجرایی جان Olszewski با توجه به WBAL اخبار تلویزیون در بالتیمور. “واضح است که با توجه به نرخ بالای مرگ—و نه فقط در Baltimore County, اما در سراسر کشور آن را بیش از 50 درصد از ما در خانه های سالمندان—که باید یک اولویت برای همه ما است.”

در حالی که صحبت کردن با Baltimore Sun, Kevin Heffner, مدیر عامل شرکت از طول عمر شبکه است که نشان دهنده مراقبت دراز مدت امکانات در مریلند نشان می دهد که خانه های سالمندان باید با توجه به منابع بیشتر برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

“اگر کسی طول می کشد نگاه صادقانه در داده ها وجود دارد که در مورد که در آن COVID بیماران آن را قریب به اتفاق قربانیان است که آنها در خانه های سالمندان آنها در زندگی کمک” Heffner گفت. “این واقعا زمان شروع به اختصاص برخی از دولت منابع را به خانه های سالمندان. که در آن نیاز است.”

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مریلند بوده است نه تنها دولت به تجربه سنبله در مواردی در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات.

روز چهارشنبه نزدیک به 70 ساکنان سربازان خانه برای پیری جانبازان در هولیوک ماساچوست درگذشت پس از ابتلا به کوروناویروس. به گزارش آسوشیتد پرس 68 ساکنان خانه سالمندان درگذشت از coronavirus در حالی که 82 ساکنان اضافی و 81 کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس.

جدید کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19 ميلادي در ووهان چین است اما در سراسر ایالات متحده است که در حال حاضر این ویروس در کانون. با توجه به ردیاب وجود دارد بیش از 1 میلیون و موارد تایید شده در ایالات متحده و همچنین به عنوان حداقل 60,207 مرگ و میر. ردیاب همچنین نشان می دهد که حداقل 116,811 ساکنان ایالات متحده در حال حاضر بهبود از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر