NWSL چالش در جام حذفی دشوار است بازیکنان در چنین برنامه تنگ — اما نشان میدهد زنان بازی می تواند

در یک لحظه انجام نگرفته صداقت Freya Coombe آسمان آبی FC مربی بستری جلوتر از او به سمت ملی فوتبال زنان لیگ چالش نیمه نهایی جام در فصل جاری است که شبیه هیچ دیگر او بوده است بخشی از.

این NWSL — ردیف بالا از فوتبال زنان در آمریکا — اعلام کرد که برنامه ای برای بازگشت آن در میان آب و هوا از گسترده دولت stay-at-home سفارشات با یک طرح است که آن را به اولین تیم ورزشی به بازگشت در ایالات متحده است.

که چالش های جام حذفی رسیده نیمه نهایی, مرحله, که در آن پورتلند خار صورت هوستون داش قبل از آسمان آبی دیدار Chicago Red Stars, زمانی که بسیاری از کشورهای رو به کل تابستان بدون زنان, ورزش, اثبات شده است که آن را می تواند انجام شود. به اندازه کافی با تلاش و پشتوانه مالی زنان ورزش می کند باید پشت سر گذاشت.

در مواجهه با چالش های مشابه به عنوان بقیه جهان در ماه مارس NWSL شده بود در اوایل روز پیش از فصل زمانی که ورزش تعطیل در پاسخ به جهانی coronavirus بیماری همه گیر. به فکر بازی کردن با تاخیر فصل به طور منظم با سفر گسترده تعهدات در سراسر نه متحده در مراحل مختلف از بازگشایی آورده اضطراب.

بنابراین NWSL چالش جام متولد شد و ابتدا در ژوئن 27 با 25-بازی مسابقات نزدیک, Salt Lake City, Utah. یوتا Royals خواهد خود را باز وسیع مجتمع آموزشی: خود شامل ایجاد کرد میزبانی حدود 250 بازیکنان و همراه با کارکنان. این NWSL را بیش از یک هتل محلی هر تیم با خود طبقه و مجتمع های آپارتمانی در اطراف آموزش امکانات بود به در دسترس ساخته شده. لیزا بیرد NWSL کمیسر وعده داده شده بازیکنان با کودکان است که آنها را پشتیبانی می کند و مراقب می تواند سفر با آنها را به ایالت یوتا است. تیم را لرزاند طریق بازی ها هر چند روز.

“این قطعا شدیدتر می گوید:” Coombe. “شما دنبال آن هستید در موازنه بازیابی از بازیکنان با قادر بودن به مربی و آموزش و تمرکز بر مناطق بهبود — اما در سه روز. آن را فقط آنقدر تنگ که واقعا قادر به ایجاد تفاوت های آن. این واقعا تمرکز بر روی ساخت این بازیکنان احساس اعتماد به نفس و تازه از رفتن به این بازی و پس از آن تلاش برای انجام به همان اندازه در فیلم به عنوان ما می توانیم به قرار دادن همه چیز راست به جای صرف وقت در این زمینه در 100 درجه گرما در ایالت یوتا است. شما رو به نگاه دوباره در حاشیه کوچک و آنچه که ما می توانیم کنترل و تمرکز فقط بر روی آنچه که برای ایجاد یک تفاوت.

“این بسیار متفاوت بوده است در شرایط حباب است که ما در حال زندگی می کنند در کوتاه مدت منجر شود-در زمان و فقط مدیریت این بازیکن انتظارات. این مزایا که می خواهید به توان رقابتی و می خواهید می شود قادر به انجام همه چیز را که ما در حال درخواست از آنها, اما آن را بسیار سخت به انجام این کار زمانی که شما تا به حال هیچ پیش فصل دوستانه آمدن به بازی برای اولین بار شما تنها مجاز به قطار در یک راه خاص و کوچک-آموزش گروهی و آموزش فردی به عنوان بخشی از ما ساخت و مطمئن شوید که ما باید یک محیط امن.

“این بسیار متفاوت بوده است برای بازیکنان و من فکر می کنم برای من این فقط: عجله نکنید آن است. این یک فرایند است. وجود دارد برخی از چیزهایی که ما می توانیم کنترل در حال حاضر وجود دارد بسیاری از چیزهایی که خارج از کنترل ما هستند.”

این است سرزمین های جدید برای همه نگران و نه کاملا صاف قایقرانی. روز قبل از شروع مسابقات اورلاندو غرور مجبور شدند برای بیرون وقتی 10 از آن بازیکنان و کادر آزمایش مثبت برای کوروناویروس. شده اند وجود دارد هیچ تست مثبت از. بازیکن قادر به انتخاب کردن و هنوز هم خود را دریافت کامل حقوق — که در حال پرداخت توسط فدراسیون برای بازیکنان اختصاص داده — به دلیل ترس از نه تنها coronavirus اما همچنین خطر آسیب ناشی از بازی عمدتا در چمن مصنوعی. یک تصویر از پنج آسمان آبی بازیکنان با چمن سوختگی ویروسی رفت در این هفته.

بالاتر از همه لیگ و تیم مجبور به انعطاف پذیر و نوآورانه و حاضر به سازش. ایمنی خود را غیر قابل مذاکره است اما بازیکنان بازگشت به تیم تاسیسات در مارس 6 بود موضوع را به وزارت امور خارجه و بهداشت محلی حکم خروج برخی از بازیکنان قادر به شروع جلسه. توسط NWSL استانداردهای این بی سابقه بود.

“مشکل در امریکا و چالش ما در اینجا این است که هر دولت بسیار متفاوت از” انگلستان و OL سلطنت به جلو Jodie Taylor گفته تلگراف ورزش در ماه مه. مستقر در سیاتل, واشنگتن, تیلور, اقامت در خانه سفارش تمدید شد فقط به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی شده است. “این NWSL بیرون آمد و گفت: ‘شما قادر به قطار در خود امکانات,’ چرا که چیزی که ما تحت فشار قرار دادند ، این مهم به گوش بازیکنان صدای. اما اگر شما در یک کشور با اقامت در خانه سفارش شما نمی توانید. ما هنوز در همان وضعیت اما مثبت است که آنها حداقل اجازه می دهد که.

“این NWSL تلاش می کند برای حفظ برابری در سراسر لیگ. آنها سعی کنید به نگه داشتن همه چیز به عنوان نمایشگاه و حتی به عنوان ممکن است به حقوق و دستمزد کلاه و تعدادی از بازیکنان خود را در فهرست و تاریخ شروع پیش فصل. همه چیز را بسیار استاندارد در سراسر لیگ بنابراین این یک گام بزرگ برای آنها می گویند: برخی می تواند آن را انجام دهد و برخی نمی توانند بر اساس اقامت خود را در خانه سفارش دهید. آن می تواند باعث مشکلات به دلیل عدم وجود این که حتی اما این چیزی است که ما واقعا می خواستم به فشار برای به عنوان بازیکن. ما صحبت در مورد آن را به عنوان یک باشگاه: اقامت ما در خانه سفارش تمدید شده است اما ما می خواهم نفرت شد که در آن توقف دیگران از بودن قادر به بیرون رفتن و قطار.

“این می رود به مراتب فراتر از آن است که رقابتی که یکی از دو درصد در بازیکنان است. این است: چه خوب است برای بازیکنان ؟ بازیکنان در سلامت روان ؟ سلامت جسمی? هر چه زودتر ما می توانیم به عقب بر گردیم به بازی فوتبال ، کمتر در معرض خطر آسیب وجود دارد خواهید بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de