اولین تصاحب 2020 پایین می رود این یکشنبه به عنوان NXT می سازد نسبت به مسابقات فصل را با عنوان و کینه منطبق است.

تصاحب پورتلند می بیند هر قهرمانی در سیاه و سفید و طلا در دفاع از نام تجاری در حالی که برخی از ارتقاء افسانه رفتن در آن و دو از آن افزایش ستاره باید یک مبارزه خیابانی.

طرفداران NXT به احتمال زیاد می خواهید برای گرفتن این نشان می دهد و ما باید تمام اطلاعات شما نیاز دارید از جمله هنگامی که آن شروع می شود و چگونه به تماشای آن آنلاین.

nxt takeover portland adam cole vs ciampa
WWE

NXT TAKEOVER: پورتلند زمان شروع

NXT Takeover: پورتلند شروع خواهد شد در روز شنبه, مارس 16 در 7 p. m. EST.

طرفداران NXT و آن pay-per-views باید توجه داشته باشید که تصاحب: پورتلند می گیرد در روز پنج شنبه به جای پنج شنبه.

چگونه به سازمان دیده بان NXT TAKEOVER: پورتلند پیش نمایش آنلاین

این NXT Takeover: پورتلند پیش نمایش شروع می شود در 6:30 p. m. ESTو طرفداران می توانید آن را به صورت رایگان در WWE Network به عنوان به خوبی به عنوان این حساب های رسانه های اجتماعی: YouTube, Twitter, Facebook, حرکت یا کشش ناگهانی و در WWE.com.

طرفداران می توانید لذت بردن از پس زمینه در مسابقات آینده و مصاحبه های اختصاصی با ستاره های بزرگ خود را. WWE هنوز به تایید می کنند اما ممکن است یکی از پیش نمایش بازی. ما شما را به روز رسانی اطلاعات بیشتر منتشر شده است.

سر را به رسمی WWE کانال یوتیوب برای دیدن کیکآف نشان می دهد.

چگونه به سازمان دیده بان NXT TAKEOVER: پورتلند آنلاین

اولین NXT Takeover 2020 جریان منحصرا در WWE Network. WWE ارائه می دهد یک محاکمه رایگان برای یک ماه با امضای قرارداد با کارت اعتباری. طرفداران می توانید لغو اشتراک خود را در هر زمان.

دانلود WWE نرم افزار شبکه در iOS و دستگاه های آندروید برای تماشای آن به صورت آنلاین و بر روی بروید. WWE شبکه نیز در دسترس است بر روی PS4 و Xbox One با جستجوی “WWE Network” در پلی استیشن و مایکروسافت مغازه و همچنین در جریان دستگاه های مانند Roku و آمازون آتش چوب.

NXT TAKEOVER: پورتلند کارت

NXT Takeover: پورتلند شش تایید مسابقات یکی دیگر از نام تجاری معمول پنج.

تمام چهار NXT قهرمانی در lin e از جمله زنان را به عنوان مطابقت با امکان مسابقات مفاهیم. قهرمان فعلی رئا ریپلی را به چالش کشیده است شارلوت فلیر در رسلمنیا اما “ملکه” است و در عین حال برای پاسخ به تماس. برنده روز یکشنبه جلسه می تواند یک تاریخ در رسلمنیا در تمپا این مه.

همچنین بی چون و چرای دوران در حال محکم در خود باقی مانده پس از قهرمانی کیت لی را شکست داد Roderick قوی است. بابی ماهی و کایل o’reilly سعی کنید به دفع مت معما و پیت دان برای قهرمانی تگ تیم در حالی که آدم کول تلاش می کند برای جلوگیری Tommaso Ciampa تلاش برای “گلدی.”

در اینجا مختصر و مفید از جدیدترین تصاحب: پورتلند کارت:

  • آدم کول (c) در مقابل Tommaso Ciampa – NXT مسابقه قهرمانی
  • رئا ریپلی (c) در مقابل بیانکا Belair – NXT زنان مسابقه قهرمانی
  • کیت لی (c) در مقابل دومینیک Dijakovic – NXT آمریکای شمالی مسابقه قهرمانی
  • بلامنازع عصر (c) در مقابل Broserweights – NXT قهرمانی تگ تیم مسابقه
  • فین Balor در مقابل جانی گارگانو
  • Tegan Nox در مقابل داکوتای Kai – مبارزه خیابانی

چه چیزی شما فکر می کنم تصاحب: پورتلند کارت? چه پیش بینی های خود را برای روز یکشنبه را نشان می دهد ؟ اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de