نیویورک فرماندار کومو خواستار امریکا به تجدید بازگشایی به عنوان کروناویروس جدید مدل دو برابر مرگ و میر

فرماندار نیویورک اندرو کومو به سوال چه بسیار برخی از رهبران ارزش زندگی انسان به عنوان متحده فشار رو به جلو با برنامه های بازگشایی اقتصاد حتی به عنوان پیش بینی شده در ایالات متحده مرگ و میر به علت COVID-19 همچنان به افزایش است.

“چقدر ما فکر می کنم یک زندگی انسانی است؟” کومو خواسته خود را در طول پنج شنبه نشست خبری. “وجود دارد یک هزینه ماندن در منزل بدون شک. اقتصادی هزینه شخصی هزینه. نیز وجود دارد یک هزینه بازگشایی به سرعت… سریع تر ما بازگشایی پایین تر از هزینه های اقتصادی, اما بالاتر از انسان هزینه. چرا که بیشتر به زندگی از دست داده است. که دوستان من تصمیم ما واقعا ساخت.”

کومو اشاره کرد که پیش بینی COVID-19 موارد و مرگ و میر افزایش یافته است به طور چشمگیری به عنوان متحده نقل مکان کرد برای استراحت اقدامات پیشگیرانه از جمله پیش بینی ها از دولت ایالات متحده. او به استناد یک گزارش از سازمان مدیریت اضطراری فدرال نشان می دهد که موارد جدید می تواند به 200,000 هر روز با 3000 روزانه مرگ و میر در ژوئن 1.

فرماندار همچنین با اشاره به این که یک مدل که قبلا ذکر شده توسط کاخ سفید از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن افزایش یافته بود برآورد تعداد مرگ از 60,000 به اطراف 134,000 در روز دوشنبه به دلیل “رشد مخاطبین در میان مردم ترویج و انتقال coronavirus.”

“این یک راه بسیار خوبی برای گفتن زمانی که شما سرعت بخشیدن به بازگشايي شما باید بیشتر مردم را از تماس با افراد دیگر شما آرامش اجتماعی فاصله گفت:” کومو. “بیشتر مردم می آیند و در تماس با افراد دیگر بالاتر از نرخ آلودگی گسترش ویروس. بیشتر افراد آلوده بیشتر مردم می میرند. ما می دانیم که.”

Andrew Cuomo
فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند به مطبوعات در جلسه توجیهی روزانه در Albany, New York در تاریخ 1 مه سال 2020 است.
استفانی رینولدز/گتی

کومو اصرار داشت که نیویورک برنامه ریزی برای بازگشایی خواهد شد شامل یک “تجارت” است که مکان یک مقدار دلار در روز زندگی می کند و یا حکم سفت و سخت, جدول زمانی, گفت که دولت را به طور کامل بازگشایی “هنگامی که آن را امن است.”

او همچنین گفت که زمانی که دولت را بازگشایی آن را با یک “مدار شکن” است که می تواند نیروی کسب و کار را تعطیل دوباره اگر شاخص های کلیدی مانند نرخ انتقال بستری نرخ یا نرخ مرگ و میر افزایش یافته و با توجه به بازگشایی.

فرماندار لعنتی کسانی که “استتار واقعی از نظر بحث ما با داشتن” و خواست رهبران به “صادق” هنگامی که بحث در مورد عواقب ناشی از بازگشایی اقتصاد در برابر مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی.

“سوال می آید و به ‘چقدر است یک زندگی انسانی با ارزش است؟'” کومو گفت. “است که به بحث واقعی که هیچ کس اعتراف آشکارا و یا آزادانه. اما ما باید در. به من می گویند هزینه های زندگی انسان یک زندگی انسانی بی بها است. دوره.”

کومو همچنین پیشنهاد کرد که سیاست به حال مسموم گفتمان ملی در مورد این بیماری همه گیر است که او اصرار داشت نباید حزبی مسئله است.

“اگر ما نمی توانیم گذشته این شرکت که می تواند ما را تا کنون دریافت آن گذشته پرسید:” فرماندار. “شما باید بحران ملی ملی شیوع ملی اپیدمی کشتار هزاران نفر از مردم. شما نمی توانید خود را از سیاست کنار گذاشته و حتی در حال حاضر؟”

نیوزویک رسیده به کومو را به صورت اضافی در نظر. این مقاله به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر