نیویورک سفارشات اکثر کارگران به ماندن در خانه به عنوان ویروس گسترش می یابد

سی بی اس آمریکا | No comments

فرماندار نیویورک اندرو کومو در روز جمعه ممنوع و غیر ضروری تجمعات در دولت بدون در نظر گرفتن تعداد زیادی از مردم و دستور داد کارگران به ماندن در خانه به طور نامحدود در یک حرکت به کمک شامل coronavirus.

کارگران تلقی می شود به ارائه خدمات اساسی مانند افسران پلیس آب و برق و کارگران و متخصصان مراقبت های بهداشتی و فروشگاه خواروبار کارگران معاف از اقامت در خانه دستور. رستوران ها و خدمات تحویل مواد غذایی نیز در نظر گرفته شده ضروری کومو گفت.

تعداد coronavirus موارد در نیویورک رسید گذشته از 7000 در روز جمعه و آن را سخت ترین-آمار دولتی در این کشور است. کومو را به شرح زیر کالیفرنیا تحمیل یک مادر اقامت در خانه سفارش سهشنبه در کل کشور 40 میلیون نفر است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

کومو اذعان کرد که می تواند ویران اقتصادی, اما گفت که لازم بود برای مقابله با تشدید بحران بهداشتی.

“زمانی که ما به عقب نگاه در این وضعیت 10 سال از در حال حاضر من می خواهم به قادر به می گویند که من همه چیز را ما می تواند انجام دهد” او گفت:. “این است که در مورد صرفه جویی در زندگی. و اگر همه چیز ما موجب صرفه جویی فقط یک بار زندگی من خوشحال خواهید بود.”

همه از کالیفرنیا دستور به پناهگاه در محل بیش از coronavirus

با اخراج در حالت صعودی به عنوان ویروس خاموش و بسیاری از اقتصاد ایالات متحده کومو نیز دستور 90 روز مهلت قانونی برای اخراج. این ممنوعیت شامل املاک مسکونی و تجاری.

“من می دانم که ما در حال رفتن به قرار دادن مردم از کار با آنچه که ما انجام داد. من می خواهم به مطمئن شوید که ما قرار نیست آنها را از خانه خود را,” او گفت:.

روز چهارشنبه ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری متوقف سلب حق مالکیت و اخراج به مدت 60 روز در خانه های تک خانواری با وام از طریق اداره مسکن فدرال. که اعمال می شود به حدود 8 میلیون واحد با توجه به HUD.

Fannie Mae و Freddie Mac, دولت حمایت از شرکت های که تضمین بسیاری از ملت وام مسکن نیز به حالت تعلیق در فروش اموال به رهن و اخراج برای حداقل دو ماه.

طرفداران مسکن را خواستار شده است به صورت بسیار گسترده تر حمایت برای اجاره و مالکان به عنوان coronavirus نوردد ملت است. حدود 43 میلیون خانوار در سال گذشته بودند مستاجرها با توجه به اداره آمار.

با گزارش آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>