به عنوان کشور در ادامه تلاش های خود برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید, شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: مدارس وجود دارد که نزدیک پنج شنبه و بازگشایی مارس 20 در اولین. او همچنین یکشنبه اعلام کرد که تمام رستوران ها در این شهر محدود خواهد شد به تحویل و یا از سفارشات و سالن های مانند فیلم و تئاتر و سالن های کنسرت خواهد بود به طور موقت بسته شدن آغاز روز سه شنبه در ساعت 9 صبح

در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti محدود رستوران به بایگانی اطلاعات و یا تحویل. مدارس بسته وجود دارد.

فرماندار ایلینوی J. B. پریتزکر دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها در دولت ، این حرکت را تحت تاثیر قرار است این کشور را سومین شهر شیکاگو است. “من نمی توانم اجازه دهید گرانش از انتخاب های ما جلوگیری از این اقدامات است که علم و کارشناسان می گویند خواهد شد نگه داشتن مردم امن” پریتزکر گفت. او در حال حاضر می خواهم دستور داد تمام مدارس ایالت توقیف حداقل تا پایان ماه.

ضمن اینکه فدرال رزرو نرخ بهره نزدیک به صفر برای سرپا نگه داشتن اقتصاد در طول بیماری همه گیر.

شنبه شب خسته مسافران که در بازگشت به ایالات متحده به دلیل coronavirus مربوط به سفر محدودیت روبرو شدند با بسته بندی ساعت-انتظار طولانی مورد نیاز برای پزشکی نمایش در فرودگاه.

پست در رسانه های اجتماعی نشان داد مسافران در شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی منتظر رو به بالا از چهار ساعت در خطوط پیچ در پیچ خبری انتقاد از انتخاب ایلینوی مقامات. پریتزکر در توییتی رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس اشاره کرد که روند آداب و رسوم است که تحت صلاحیت دولت فدرال و خواستار آنها اقدام به نشانی جمعیت.

پریتزکر روز یکشنبه گفت که به او گفته بود به معاون رئیس جمهور مایک پنس و چاد Wolf اقدام وزیر امنیت داخلی که به او گفت دولت فدرال شد تقویت نیروی انسانی در فرودگاه. فرماندار گفت: توسعه بود “خوش آمدید.”

در حالی که شهروندان ایالات متحده دارندگان کارت سبز و برخی دیگر مجاز به خانه بازگشت مسافران از اروپا هستند که قریب به یکی از 13 متحده فرودگاه که در آن آنها به نمایش های بهداشتی و قرنطینه سفارشات.

اذعان صف های طولانی در آن فرودگاه در توییت ارسال شده درست پس از نیمه شب گرگ گفت: این نمایش را حدود یک دقیقه برای هر مسافر.

“در حال حاضر ما در حال کار برای اضافه کردن اضافی غربالگری ظرفیت و همکاری با شرکت های هواپیمایی به منظور تسریع در روند” اقدام وزیر توییتی. “من درک می کنم این است که بسیار استرس زا باشد. در این بی سابقه ای بار ما برای شما صبر و شکیبایی است.”

انبوه جمعیت در فرودگاه انتخاب شده — در میان شلوغ ترین در سراسر کشور شکل گرفته و حتی به مقامات بهداشت عمومی تماس برای “اجتماعی فاصله” برای جلوگیری از گسترش ویروس. تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان در صدر 156,000 توسط صبح روز یکشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 5800 نفر کشته شده اند و نزدیک به 74,000 بهبود یافته اند.

Virus Outbreak Dallas
در این عکس ارائه شده توسط Austin Boschen مردم در خط صبر کنید برای رفتن را از طریق این گمرک در دالاس فورت ورث فرودگاه بین المللی در گرپوین تگزاس روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. Austin Boschen / AP

آقای ترامپ اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که او خود را در زمان coronavirus آزمون و پزشک خود اعلام کرد بعد از شنبه که رئیس جمهور آزمایش منفی است. پنس نیز گفت: اروپا ممنوعیت سفر این است که در حال گسترش به ایرلند و انگلستان و موثر در نیمه شب روز دوشنبه.

مسافران از محدود کشورهای اروپا و چین و ایران هستند توصیه می شود به خود قرنطینه برای 14 روز پس از رسیدن به مقصد نهایی خود را در ایالات متحده آمریکا

“اگر شما لازم نیست که به سفر من آن را انجام نمی” آقای ترامپ گفت.

بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری f سایتو یا اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im