نیویورک مرکز کنوانسیون تبدیل شدن به بیمارستان

تبدیل اصلی نمایشگاه کف Javits Center در منهتن است که انتظار می رود برای شروع در این هفته تبدیل 1.8 میلیون فوت مربع از فضای کنوانسیون به شهر نیویورک اولین بیمارستان صحرایی در میان coronavirus بحران, CBS New York, گزارش.

فرماندار اندرو کومو اعلام کرد که قصد دارد روز شنبه و در سفر به فضا دوشنبه بعد از ظهر. او گفت: راه اندازی چهار 250 تخت بیمارستان در این سایت می تواند در حدود یک هفته تا 10 روز است.

“این است که رفتن به بسیار بدتر قبل از آن بهتر می شود گفت:” کومو. “ما هنوز در نسبی آرامش قبل از طوفان است. شما در حال رفتن برای دیدن تعدادی از عفونت در تعدادی از موارد به طرز چشمگیری افزایش.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“شما در حال رفتن برای دیدن بیش از ظرفیت از ما, سلامت, سیستم,” او گفت:. “در حال حاضر ما در حال طرح ریزی شما خواهید دید بیشتر مردم به سیستم مراقبت های بهداشتی را از ما می تواند اداره کند.”

در علاوه بر این به اولیه 1,000 تخت کومو گفت: از 1000 تخت برای “فندک مراقبت های پزشکی” نیز می تواند ساخته شده است در Javits Center, محل برگزاری است که تا زمانی که شناخته شده شناخته شده برای رویدادهای مانند خودرو را نشان می دهد و کمیک منفی نمی مراقبت های پزشکی.

“این بود که هرگز در نظر گرفته شده استفاده کنید اما شما انجام آنچه شما باید انجام دهید” کومو گفت. “که در نیویورک راه است. که راهی آمریکا شد.”

Jacob Javits Center — coronavirus hospital
یک نقشه از میدان بیمارستان ترتیب دیده می شود در داخل Javits Center در منهتن در 23 مارس سال 2020 است. فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد که او تبدیل به مرکز کنوانسیون برای کمک به مراقبت برای افزایش coronavirus موارد است. گتی

در مجموع وجود خواهد 320 فدرال کارکنان مشغول به کار در ترکیب اولیه سایت در Javits پوشش 160,000 فوت مربع.

دیگر مکان های کومو قرار دادن در لیست خود به عنوان بیمارستان صحرایی سایت های موجود دانشگاه در SUNY استونی بروک و SUNY Westbury در لانگ آیلند و Westchester, مرکز همایش در شمال شهر نیویورک است. هر یک از کسانی که می توانست یکی از 250 تخت در واحد تحت مدیریت FEMA.

نیویورک مواجه است که بیشترین تعداد افراد مبتلا به کروناویروس در آمریکا با بیش از 12000 مورد تأیید و از دوشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در کومو را زودتر نشست خبری روز شنبه او خواست بازنشسته مراقبت های بهداشتی حرفه ای به من قرض بدهید دست خود را در پاسخ به همه گیر با بهره گرفتن آنلاین.

Jacob Javits Center — coronavirus hospital
فرماندار نیویورک اندرو کومو در Jacob Javits Center در دوشنبه 23 مارس سال 2020 است. گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de