شهر نیویورک است که ارائه پوشش صورت به ساکنان بدون هیچ هزینه ای در تلاش برای ترویج گسترده پایبندی به دولت دستور نیاز به استفاده از ماسک در فضاهای عمومی, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد در روز دوشنبه.

در طول این شهرستان در آخرین کنفرانس خبری به بحث در مورد به روز رسانی مربوط به شیوع کروناویروس, de Blasio گفت: 7.5 میلیون ماسک صورت توزیع خواهد شد در بیش از 50 مکان های تعیین شده در سراسر منهتن و بروکلین و کوئینز برانکس و استاتن آیلند. توزیع خواهد شد و شامل 5 میلیون سه لا غیر-ماسک های پزشکی و 2.5 میلیون پارچه پوشش صورت شهردار افزود: در حالی که یکی دیگر از 1.9 میلیون ماسک های جراحی تجویز خواهد شد به خانه های سالمندان در هر یک از شهرستان پنج بخش نیویورک.

“هر کجا که شما به نوبه خود, شما در حال رفتن به ارائه یک چهره پوشش” د Blasio گفت: عمومی گفت: ابتکار عمل انجام خواهد شد در این دوره از چند هفته آمده است. شهرستان, نیویورک, وب سایت رسمی ایجاد کرده است یک صفحه جدید اختصاص داده شده به توزیع ماسک تلاش است که شامل اطلاعات در مورد که در آن و زمانی که ساکنان شهر می تواند به دست آوردن آنها از طریق پنج شنبه, مارس 5. در کنار یک نقشه رسم نمودار هر مکان این شهر اشاره کرد که از آن انتظار بیش از 100,000 ماسک توزیع خواهد شد در آن زمان.

در یک پیام مشترک به توییتر صبح روز دوشنبه de Blasio مطبوعاتی وزیر Freddi گلدشتاین تصریح کرد: اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در کنفرانس خبری اشاره کرد که شهر نیویورک و مسکن مقرون به صرفه و امکانات وعده غذایی توزیع مناطق و پارک های عمومی و فروشگاه های مواد غذایی در میان سایت های که در آن پوشش صورت در دسترس خواهد بود.

موج اول از ماسک توزیع آغاز شد و روز شنبه به عنوان عکس از جمعیت تجمع در شهر نیویورک پارک های عمومی منتشر آنلاین. د Blasio خطاب به تجمعات آن ممنوع است تحت دولت “مکث” به منظور اجرای اجتماعی فاصله مقررات در پاسخ به کروناویروس جدید همه گیر در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه برگزار شد. در آن شهردار تشکر از اعضای اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) و همچنین دیگر سازمان های دولتی برای اجرای پروتکل.

یک بیانیه مطبوعاتی منتشر شد مارس 3 توسط کمیسر پلیس درموت F. شیا اشاره کرد که بیش از 1000 افسر NYPD خواهد بود نقشه برداری عمومی مناطق سراسر شهر بود به اطمینان حاصل شود که افراد با رعایت فاصله فیزیکی محدودیت. همچنین گزارش شده است که روز جمعه و شنبه 100 احضاریه صادر شده بود به ساکنان شهر بودند و نه حفظ شش پا از فاصله از دیگران و همچنین به عنوان کسانی که با پوشیدن چهره پوشانده اند.

هفته پس از نیویورک “مکث” سفارش اول به اثر رفت در مارس 22, فرماندار اندرو کومو امضا فرمان اجرایی در اواسط آوریل که نیاز به همه ساکنان دولت به سایش پوشش صورت در هنگام ترک خانه های خود. اندازه گیری اجرا شد به نیویورک مواجه تشخیص جدید در, بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر مرتبط با جدید کروناویروس در مفرط اعداد.

Times Square, Coronavirus
پیاده در حال تصویر با پوشیدن ماسک در منهتن در میدان تایمز در مارس 3, در حالی که یک افسر اجرای قانون می ایستد. در طول یک کنفرانس خبری دوشنبه, شهردار, بیل د Blasio اعلام این شهرستان را برنامه ریزی برای توزیع 7.5 میلیون پوشش صورت به ساکنان بیش از هفته های آینده.
Roy Rochlin/گتی

کومو است بر اهمیت پوشش صورت خود را در طول کار روزانه اخبار جلسات خواستار تصمیم به پرهیز از پوشیدن یک “بی احترامی” در روز دوشنبه کنفرانس.

“شما نمی پوشیدن ماسک برای خودتان. شما یک ماسک برای محافظت از من. من یک ماسک برای محافظت از شما” فرماندار گفت. “ما مدیون یکدیگر یک مقدار مشخصی از معقول بودن و احترام در جامعه است. و من مدیون شما که سطح احترام است.”

اگر چه دولت شاهد کاهش مداوم در موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر بیش از چند هفته گذشته نیویورک همچنان به تجربه شدید ترین شیوع کروناویروس جدید در ایالات متحده است. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ردیاب نیویورک تایید کرده بود حداقل 316,415 موارد مثبت و 67,798 متعاقب آن مرگ و میر ناشی از این بیماری توسط دوشنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de